June FT HT
Oud Heverlee
VK Huldenberg
Pending
Sandnes Ulf
Egersunds IK
3
3
0
2
Raufoss 1
Ullensaker'Kisa IL 2
4
4
1
1
FC 1980 Wien 2
SV Wienerberger 1
4
1
1
0
WGFM Donaufeld 1
Floridsdorfer AC Amateure 1
4
2
2
2
IF Lodde
Eslovs BK
4
1
3
0
SV Donau
ASK Elektra
0
3
0
2
Lordswood
Chatham Town
0
3
0
2
Levanger FK 1
Rosenborg B 1 1
7
0
3
0
Skeid Oslo 1
Stabaek 1
2
4
1
3
Petro Atletico de Luanda 3
Academica Do Lobito 3
1
0
1
0
Slovan Rosice
Sokol Tasovice
2
1
2
0
Loko Vltavin
Bohemians Praha
2
3
1
2
FV Austria XIII
Red Star-Penzing
1
4
1
1
First Wien 1894
Wiener Viktoria
3
0
0
0
ASV Bruck 1
SV Schwechat
2
2
2
0
SC Mannsworth 1
ASK Mannersdorf
3
0
2
0
SC Gleisdorf 1
Weinland Gamlitz 2
1
0
0
0
SV Lendorf 1
Villacher SV
3
1
2
0
USK Anif
Union Gurten
2
5
0
2
SV Telfs
Zams
5
1
1
1
Brattvag
Aalesund FK
1
1
0
1
Lillestrom
Ham-Kam
5
0
3
0
Al Wihdat Amman
Al-Baq's
Postp.
Strommen 1
Moss
2
0
1
0
Cetinje
Petnjica 2
2
0
0
0
SAK Klagenfurt
SV Spittal
2
2
0
1
Unicov 1
Hranice KUNZ
0
1
0
1
Mjondalen IF 3
Ullensaker'Kisa IL
3
1
1
0
Stjordals Blink 1
Levanger FK 3
3
1
0
0
Bohumin
Hlucin
1
7
0
3
ASK Elektra
Waf Brigittenau
5
0
3
0
SV Gerasdorf Stammer
DSV Fortuna 05
2
2
2
0
SV Vols 1
SVG Reichenau 1
3
3
1
2
SV Donau
First Wien 1894
0
6
0
1
SV Leithaprodersdorf
Traiskirchen
1
5
1
2
SC Mannsworth 3
Sportunion Mauer 2
1
5
0
2
SV Strass
AK Liebherr GAK (Youth) 1
1
3
0
0
Union Perg
FC Wels 3
1
3
0
2
Quindio U19
Valle U19 3
0
3
0
0
Bogota FC U19
Narino U19
Postp.
Vegalta Sendai (w)
NTV Beleza (w)
2
1
0
0
Hiroshima Sanfrecce (W)
INAC (w)
0
1
0
0
Curtin University FC U23 (W)
Balcatta FC U23 (W)
1
1
0
1
Benesov
Admira Praha
0
2
0
1
Otrokovice
FC Prerov
4
2
2
1
SC Schwaz
SV Fugen
4
1
1
1
Slovan Rosice
Velke Mezirici 1
3
1
1
0
Alta
IF Floya
3
2
1
1
SV Kematen
SV Hall
Postp.
Valerenga B
Baerum SK
0
1
0
0
Asker 2
Kjelsas 1
2
2
2
1
Tromsdalen 1 3
Senja
1
1
1
0
Oygarden FK 2
Vard Haugesund
0
3
0
0
Kongsvinger 3
Skeid Oslo 2
1
1
0
1
Egersunds IK 1
FK Arendal 1
0
3
0
1
Notodden FK
Flekkeroy 2
1
2
0
0
DTB FC 1
Arusha FC 3
3
1
2
1
Phonix Lubeck
FC Teutonia 05
4
1
1
1
Cumbernauld Colts
Musselburgh Athletic
2
2
2
0
Zhilstroy Kharkov (w)
Zhilstroy Kharkov 2 (w) 3
0
1
0
1
Red Star-Penzing
Slovan HAC
2
1
0
1
Rochester Utd
Sepei Unite
0
2
0
1
SV Wienerberger
Team Wiener Linien
0
3
0
0
SV Schwechat
Parndorf
3
4
0
2
Chabab Atlas Khenifra (W) 1
AUSF Assa Zag (W) 1 5
0
2
0
1
Caldas SC U19
CD Choco U19
Postp.
Czarni Sosnowiec (w) 1 3
UKS Lodz (w) 1
1
0
1
0
Northern Redbacks U23 (W)
Perth SC U23 (W)
0
0
0
0
Hodd
Nardo FK
5
2
4
0
Brattvag
Levanger FK
Cancel
Kvik Halden 1
Moss 1
6
2
5
1
Mozambique (w)
Swaziland (w)
1
1
1
1
Atletico Carioca
Santa Cruz RJ
Postp.
Ercsi Kinizsi
Fehervar Videoton
0
1
0
0
Atlanta Elephants FC
Atletico Atlanta
Postp.
Tocantinopolis 2
Moto Club Sao Luis MA 4
1
1
1
1
CA Patrocinense 2
Rio Branco VN 3
1
1
1
0
GA Sampaio 1
Penarol AM 3
0
1
0
0
Brann
Oygarden FK
3
0
1
0
Raufoss 2
Kongsvinger
2
1
2
1
ASK Voitsberg
FC Trofaiach
3
4
1
2
SC Gleisdorf
USV Gnas
6
2
3
0
Rochester Utd 1
Lordswood
1
1
0
0
Tobacco Road 3
North Carolina FC U23
2
0
1
0
FC Malaga City NY 1
AC Connecticut 3
0
3
0
0
Southern Soccer Academy Kings 3
SC United Bantams 1
0
1
0
1
Houston FC 1 5
AHFC Royals 1 2
2
1
1
0
Texas United 3
Round Rock SC 1 3
3
2
1
1
Persik Kediri
Dewa United FC 1
2
0
2
0
Viking
Egersunds IK
0
2
0
1
Aalesund FK
Brattvag
3
0
3
0
Arminia Bielefeld (w) 1
Wolfsburg II (w) 1
0
3
0
0
USV Scheiblingkirchen-Warth
ASV Bruck 1
0
3
0
0
SV Kematen
SV Telfs
0
2
0
2
Baerum SK 3
Fram Larvik 4
1
0
1
0
Real Manaus U20 2
Princesa do Solimoes U20
1
4
0
3
Platense (w) 2
Villa San Carlos (w) 2
2
1
0
0
SD Quito 2
Deportivo Meridiano 2
0
1
0
1
Tromsdalen 2
Senja 1
2
1
1
0
FC Golden State
Temecula
Postp.
California Utd Strikers 1
San Diego 1904 FC 2
3
1
0
0
Boca Raton 2
Miami Dutch Lions FC 1
1
3
1
0
Al Wihdat Amman 1
Maan 1 1
1
0
0
0
Juan Aurich 3
Alianza Atletico Sullana 5
0
1
0
0
Grazer Sportklub 1
ESK Graz 1 1
2
1
1
1
LUV Graz 1
ASV Gosting 1
0
1
0
0
Union 60 Bremen 2
FC Oberneuland 1
2
5
2
4
Deportivo Union Comercio 1 3
Alianza Universidad 1 3
4
1
1
0
Inti Gas Deportes 1 2
FC Carlos Stein 3
1
0
1
0
Azam
KMC FC 2
0
1
0
1
Rosenborg B
Levanger FK
2
2
0
1
Mostaqbal Watan (W) 2
Wadi Degla (w) 1
0
3
0
1
Estonia (w)
Faroe Islands (w)
Postp.
SC Znojmo 1
Sardice 2
2
5
0
4
SV Gloggnitz
Traiskirchen
3
1
2
0
Chlumec nad Cidlinou
Hradec Kralove B
3
1
2
1
FC Vsetin 1
Frenstat Pod Radhostem 1
1
0
1
0
Ovrevoll Hosle(w)
Stabaek (w)
0
7
0
4
Club Deportivo La Chalaca
Atletico Nacional Medellin Reserves
Postp.
St. Anna am Aigen 2
TUS Heiligenkreuz 1
5
1
1
1
Bischofshofen 2
UFC Altenmarkt
1
1
0
0
USK Anif
UFC Siezenheim
5
1
3
0
SC Gleisdorf 1
SC Furstenfeld 1
6
0
2
0
Santa Ana 2
SV Heiligenkreuz 1
5
1
1
1
ASK Voitsberg 2
Deutschlandsberger SC 1
0
5
0
3
SV Strass
AC Linden Leibnitz
1
3
0
0
SV St Margarethen
FC Mauerwerk
2
3
2
1
Atletico Benimar Picanya 1 2
UD Quart de Poblet 1
0
1
0
1
AS Lossi 1 4
AS Magenta Noumea 2
0
1
0
0
Benesov
SK Motorlet Praha
5
2
3
0
Hranice KUNZ
Otrokovice 1
1
2
1
1
Sparta Kutna Hora
Benatky Nad Jizerou
2
4
2
1
FK Chomutov 2
Karlovy Vary Dvory
0
6
0
2
Hlucin
Novy Jicin
6
0
4
0
Frösö IF
Notvikens IF
Postp.
Asker 1
Moss 1
1
2
0
0
FC Ufa
Veles
0
2
0
0
Tromsdalen
Alta
2
1
2
0
Eckernforder SV
ETSV Weiche Flensburg
0
2
0
2
Skeid Oslo
Eidsvold Turn
Postp.
Black Bulls
Textafrica 1
4
0
1
0
Brattvag
Nardo FK
Postp.
Vard Haugesund
Sotra
6
0
1
0
Cruzeiro MG U20 2
Boston City FC Brasil U20 4
2
0
1
0
Malmo FF
Kalmar
0
1
0
0
Fram Larvik 2
Kvik Halden 2
1
1
1
1
Oygarden FK
Floro 2
5
0
2
0
FK Arendal
Flekkeroy
Postp.
Zivanice 1
Slavia Prague B
3
4
1
1
Chatham Town
Rochester Utd
2
0
1
0
IF Floya 3
Senja
2
1
1
1
SC Kalsdorf
Maribor
0
2
0
1
WSC Hertha Wels 2
SPG Pregarten
2
1
1
1
Americano RJ 1
Cabofriense(RJ) 3
2
0
1
0
Angra Dos Reis RJ 3
Sampaio Correa (RJ) 2
0
2
0
2
Friburguense RJ 3
Goncalense 5
3
1
1
0
CFRJ Marica RJ 5
America-RJ 2
1
0
1
0
Madureira Youth 1
Boavista (RJ) Youth 4
0
0
0
0
Trem (Youth) 1 3
Macapa U20 3
1
4
1
0
CD Victoria La Ceiba 2
CA Pinares 1 2
3
0
0
0
New Jersey FC 1
Salone FC 1
8
1
6
1
Deportivo Lake Mary
GOSA Spurs
Postp.
Naples City 1
Florida Premier FC 2
0
1
0
0
Juventus Academy Doral
Palm Beach Stars U23
Abd
Lancaster Elite
Allentown United FC U23
Postp.
Cincinnati Sirens (w) 1
Columbus Eagles (w) 2
2
1
1
0
Germantown City FC 2 4
Olympia Savintsi 3
0
4
0
1
Fire and Ice SC(w)
Dayton Dutch Lions (w)
1
1
0
1
Oklahoma City (w) 3
FC Tulsa Spirit (w) 1
1
0
0
0
Union 60 Bremen 1
Bremer SV
1
3
1
3
Hodd
Aalesund FK
2
0
0
0
Eintracht Norderstedt
Heider SV
3
3
1
2
LD Maputo
Vilankulo FC 1
2
2
1
2
Westfalia Kinderhaus 1920
TUS Bovinghausen 04
1
1
0
1
Kongsvinger 1
Kjelsas 1
4
2
2
1
Revolver 3
Deportivo Lake Mary U23 1
5
4
0
0
Winter Haven United FC
Naples City
Postp.
Miami Sun FC 2
Miami Beach CF
0
3
0
1
West Chester United 1
Hershey
3
1
1
1
Spartak Moscow II 1 1
Baltika Kaliningrad 1
0
4
0
2
Valerenga B
Skeid Oslo
0
2
0
0
Skeid Oslo 1
Eidsvold Turn 2
2
1
1
1
FK Arendal
Flekkeroy
2
0
0
0
Birkirkara FC
Hibernians FC
3
1
2
1
Oud Heverlee
VK Huldenberg
Postp.
Sumperk
Sigma Olomouc B
3
0
1
0
TJ Start Brno
SC Znojmo
3
3
3
1
SC Kalsdorf 2
Rottenmann
2
0
1
0
Baerum SK 4
Notodden FK 2
0
3
0
0
SV Burmoos 2
Bischofshofen
0
0
0
0
Chatham Town
Lordswood 1
3
0
2
0
FC Ufa 1 2
FK Chayka K-SR 3
2
1
2
0
RAEC Mons
Saint Gilloise
2
6
1
3
Prishtina
FK Shkendija 79
2
0
0
0
Gazovik Orenburg
Frydek-Mistek
0
1
0
1
Aliaga Futbol 3
Cigli Belediyespor 2
3
0
1
0
Buca Zaferspor 4
Bornova Yesilova Spor 4
2
0
2
0
Golyazi Belediyespor 3
Ispartaspor 1 3
0
0
0
0
Proleter 2
FK Spartak Zlatibor Voda 1
0
0
0
0
SC Weiz
Maribor
0
3
0
1
Ludogorets Razgrad
SV Heimstetten
2
0
0
0
FC Wels
CFR Cluj
0
4
0
2
FK Nachod-Destne
Trutnov
4
2
3
0
Santa Ana
NK Mura 05
1
3
1
1
SC Eltersdorf 2
Feucht SC 1
2
2
1
2
Jacksonville Armada U23 1
Tallahassee SC 1
4
0
2
0
Tekstilshchik Ivanovo
Khimik Dzerzhinsk
4
2
2
1
Al Wihdat Amman 2
Al Aqaba SC 1
2
1
1
1
SK Bystrice Nad Perntejnem
Vrchovina
1
3
1
1
FK Shkupi
Partizani Tirana
0
1
0
1
Lafnitz 2
Fehervar Videoton
1
2
1
2
SV Lebring
SC Kalsdorf
3
3
0
1
Bischofshofen
Legia Warszawa
0
5
0
3
Otrokovice 1
Bzenec
3
3
2
1
Slavia Kromeriz
Sardice
1
0
1
0
Slavicin
Slovacko II
Postp.
Oud Heverlee
Olympia Wijgmaal
5
1
2
0
Radomlje
Domzale
1
1
0
1
Hamrun Spartans
SK Vorwarts Steyr
2
1
2
1
SC Znojmo 1 2
Havlickuv Brod
2
1
2
1
Andelsbuch
SV St Margarethen
2
1
0
1
SK Adnet
SK Strobl
6
0
3
0
Wurzburger Kickers
TSV Karlburg 1
3
0
2
0
USV Draxler Mooskirc
Allerheiligen
2
4
2
0
Traiskirchen
SV Stripfing Weiden
3
1
0
0
Kontich
Germinal Beerschot Antwerpen
0
5
0
2
FC Berg 1
SV Kuchl
0
5
0
1
SV Gralla 2
SU Rebenland 1
2
3
1
2
SV Grodig 2
Union Gurten
1
3
0
2
Langenrohr 1
SV Leobendorf
0
4
0
0
USV Fliesen Klampfer Gabersdorf
SV Wildon
2
3
1
2
FC Pinzgau Saalfelden
SK St Johann
Postp.
SC Gleisdorf
Wolfsberger AC Amateure
4
2
2
1
FC Wels 1
Donau Linz
2
1
1
0
SV Heiligenkreuz
TUS Bad Gleichenberg 1
4
1
1
0
Brustem Centrum
Sint-Truidense
1
4
0
2
Neusiedl
FC Deutschkreutz
2
3
0
0
SV Strass
SV Kloch
2
3
1
1
Tek United
St. Mochtas
Postp.
FC Twenty 11 3
St. Albans Shirley FC 1
3
2
1
2
Dumbea FC 4
JS Baco 3 1
3
2
2
1
AS Elfen Sayama (w)
Nagano Parceiro (w)
1
2
1
0
Tatran Vsechovice
Valasske Mezirici
2
4
1
2
ZNK Osijek
NK Cepin 1
4
0
3
0
Zdar nad Sazavou
Velke Mezirici
0
5
0
3
SK Motorlet Praha 1
Admira Praha
1
4
0
2
Slavoj Trebisov
Humenne
1
5
0
0
FC Zenit Caslav 2
Dukla Praha B
2
3
1
2
Dukla Prague
Sparta Praha B
2
0
0
0
SKF Sered 2
MFK Skalica
0
3
0
3
NK Aluminij 1
Sampion Celje
3
0
2
0
Sokol Dolna Zdana 1
STK Samorin
3
0
1
0
Baltika Kaliningrad
FC Ufa 1
0
2
0
0
Spartak Trnava
FC Artmedia Petrzalka
4
0
2
0
FC Blaus Weiss 90 Berlin 1
Hertha BSC Berlin Youth
2
7
1
4
MSK Zilina
Sport Podbrezova
4
3
1
2
FC Blau Weiss Feldkirch
RW Rankweil
0
8
0
2
USC Eugendorf 1
SV Austria Salzburg 2
1
2
0
2
Rakow Czestochowa
Sokol Ostroda
Postp.
FC Frankfurt
FSV Union Furstenwalde 1
3
3
2
2
Albirex Niigata FC
Tampines Rovers FC
Postp.
SC Bregenz 1
Austria Lustenau 1
0
1
0
0
Hacken
Orebro
1
0
0
0
Eintracht Norderstedt
HSC Hannover
5
1
3
1
TuS Russingen
TSG Pfeddersheim
0
1
0
0
Veles
Volgar-Gazprom Astrachan
0
2
0
1
Trenkwalder Admira Wacker
SV Horn
4
0
2
0
Mjallby AIF
Halmstads
1
2
0
1
Djurgardens
Kalmar
2
3
2
2
Malmo FF
Elfsborg
2
0
1
0
Portstewart
Coleraine 2
0
2
0
0
Darwen FC
New Mills 1
3
3
0
2
Spartak Moscow II
SKA Khabarovsk
1
2
0
0
Tempo Overijse
Saint Gilloise
0
5
0
2
CFR Cluj
Ludogorets Razgrad
1
1
0
1
SC Pinkafeld
TSV Hartberg
3
4
1
2
Tatran LM 1
Michalovce
2
1
0
0
FC Superfund Pasching
Videoton Puskas Akademia
0
5
0
4
Slavia Sofia
Marek Dupnitza 1
3
0
3
0
NK Mura 05 2
Dinamo Zagreb 1
0
4
0
2
SV Ried B 1
SV Seekirchen 3
0
2
0
2
FK Backa Topola
FK Spartak Zlatibor Voda 1
2
3
1
2
NK Zagora Unesic 2
HNK Sibenik
3
3
2
2
ASK St.Valentin 1
SKU Amstetten
0
4
0
3
Santa Ana
ASK Voitsberg
7
0
3
0
SC Dikkelvenne
KAA Gent
2
3
0
0
FK Podgorica 2
FK Sutjeska Niksic 3
0
5
0
2
FK Buducnost Podgorica
Vllaznia Shkoder
1
1
1
0
CD Gallegol S.A.S. 2
Independiente Sabaneta 5
2
3
2
3
Gazovik Orenburg
Fehervar Videoton
2
0
0
0
SV Deutz 05
SpVg Porz 1919
0
0
0
0
Ferroviario Beira
LD Maputo
Postp.
AIK Solna
IK Sirius FK
3
3
2
1
Legia Warszawa 1
Ferencvarosi TC 4
0
2
0
0
Kapfenberg
Slovan Bratislava
1
4
1
2
Maribor 3
Dinamo Zagreb 1
1
2
1
1
Fakel
Torpedo moskva 1
3
1
2
0
Fakel
Torpedo moskva
2
0
0
0
FK Shkendija 79
FK Shkupi
2
0
1
0
FK Sochi
FK Krasnodar 2
2
3
2
3
NK Olimpija Ljubljana
FC Neftci Baku 3
1
1
1
1
SG Einheit Zepernick
BFC Viktoria 1889
0
11
0
3
Spartak Trnava
Dukla Banska Bystrica
4
0
0
0
Maribor
Slovan Bratislava
Postp.
Lokomotiv Plovdiv 3
Septemvri Simitli
3
1
2
0
Slovan Hlohovec U19
FK Sered U19
2
4
1
1
Newport County
Tranmere Rovers
Postp.
Akron Togliatti
FC Sfintul Gheorghe
1
0
0
0
MFK Ruzomberok
FK Kosice
3
0
1
0
Humenne 2
Michalovce 2
5
2
1
2
Sparta Praha 2
Sokol Hostoun 3
8
1
2
1
Rapid Vienna (Youth)
SV Stripfing Weiden
Postp.
MSV Duisburg
SpVg Schonnebeck
2
4
1
3
CFR Cluj 4
Videoton Puskas Akademia 4
0
1
0
0
FK Spartak Zlatibor Voda
Krylya Sovetov
0
5
0
3
Synot Slovacko
Vyskov 1
6
1
1
0
Hammarby
Osterlen FF
1
0
0
0
Viktoria Aschaffenburg
Alemannia Haibach
Postp.
SV Ilz
TUS Bad Gleichenberg
2
3
1
1
Ludwigsfelder FC 1
FC Stern Marienfelde
3
1
2
0
SV Leobendorf
SC Retz
7
3
4
1
Sporting West Harelbeke 2
Kortrijk
0
5
0
2
FC Blau Weiss Linz
Vocklamarkt 2
7
3
4
1
UFV Thalgau
SV Austria Salzburg 2
1
3
1
1
F91 Dudelange 2
Swift Hesperange 1
0
1
0
1
Andelsbuch
SV Oberwart
3
2
1
1
Winterthur
YF Juventus Zurich
6
0
4
0
Salaspils
Super Nova
2
5
2
2
Gzira Utd
Hibernians FC
3
0
1
0
East Kilbride
Dumbarton
2
1
1
1
Academica Clinceni
Chindia Targoviste
Slavia Prague B
Chrudim
Sport Podbrezova
Zlate Moravce
Rakow Czestochowa
Lechia Gdansk
Young Boys
Kriens
Cancel
IFK Goteborg
Brondby IF
Varbergs BoIS FC
Elfsborg
SV Tasmania Berlin
FC Blaus Weiss 90 Berlin
Lou Gansike Sol
PFC Oleksandria
Legia Warszawa
FC Krasnodar
Cracovia Krakow
Frydek-Mistek
Ferencvarosi TC
Ludogorets Razgrad
Oud Heverlee
Rupel Boom
FK Chayka K-SR
FK Ivanovskoye
Tonya Dogan SK
Unyespor Ordu
CSKA Moscow
Wiener SC
Cancel
Tsarsko Selo
Strumska Slava
Beykozspor 1908
Anadolu Uskudar
Buca Zaferspor
Torosgucu SK
Sultan gaz
Uzunkopruspor
SR Brasov
FC Viitorul Constanta
CSKA 1948 Sofia
Slavia Sofia
Vrchovina
Velke Mezirici
MSV Pampow
Hansa Rostock
Lokomotiv Moscow
MSK Zilina
Kapfenberg
Leoben
Vojvodina Novi Sad
Slask Wroclaw
Metalac Gornji Milanovac
Decic Tuzi
Schalke 04
PSV Wesel-Lackhausen
Borac Banja Luka
NK Mura 05
SK Motorlet Praha
FK Zbuzany 1953
Radnicki 1923 Kragujevac
Novi Pazar
SV Wacker 09 Cottbus-Strobitz
Energie Cottbus
SC Znojmo
FC Prerov
Tatran LM
Sokol Dolna Zdana
FK Vozdovac Beograd
FK Buducnost Podgorica
FC Magna Wiener Neustadt
CSKA Moscow
TSV Meerbusch
Fortuna Dusseldorf
Oudenaarde
Zulte-Waregem
Rijeka
Domzale
Dessel Sport
Germinal Beerschot Antwerpen
KV Hooikt
Lierse Kempenzonen
KSK Heist
Saint Gilloise
Clachnacuddin
Inverness
East Fife
The New Saints
Martinique (w)
Guadeloupe (w)
Martinique
Guadeloupe
Hobro
Aalborg
IFK Norrkoping FK
Orebro
FC Copenhagen
Hvidovre IF
Rostov FK
Fehervar Videoton
Gazovik Orenburg
Slovan Bratislava
FC Struga Trim Lum
Partizani Tirana
Liechtenstein (w)
Gibraltar(w)
Swift Hesperange
Racing Union Luxemburg
Dinamo Zagreb
SKF Sered
NK Polet Sveti MNM
ZNK Osijek
SKV Rot Weiss Darmstadt
Darmstadt
Lausanne Sports
Neuchatel Xamax
Zaglebie Lubin
Pogon Szczecin
Anderlecht
Sint-Truidense
FK Shkendija 79
KF Laci
Hamburger SV
VSG Altglienicke
Camon
Amiens
Baltika Kaliningrad
Neftekhimik Nizhnekamsk
FSV luckenwalde
Mahdov FC
Lyngby
Hvidovre IF
Piast Gliwice
Frydek-Mistek
FC Zurich
FC Wil 1900
SC Paderborn 07
MSV Duisburg
FC Liefering
SV Ried
Sturm Graz
FC Superfund Pasching
Rapid Vienna (Youth)
Team Wiener Linien
Grazer AK
TUS Bad Gleichenberg
Germania Halberstadt
Eintracht Braunschweig
Red Bull Salzburg
Dunajska Streda
Sochaux
F91 Dudelange
KVK Ieper
Kortrijk
SV Leobendorf
SV Horn
Sturm Graz (Youth)
Weinland Gamlitz
SC Gleisdorf
SV Wildon
Fakel
Veles
Slavia Kromeriz
Banik Ostrava
Synot Slovacko
SK Prostejov
Tsarsko Selo
Minyor Pernik
Sigma Olomouc
Vyskov
Pardubice
Brno
SV Stripfing Weiden
FAC Team Fur Wien
Teplice
FK Chomutov
Tescoma Zlin
Unicov
MSK Puchov
Opava
ZNK Osijek
Slask Wroclaw
Hradec Kralove
Bohemians 1905
Wisla Plock
Rakow Czestochowa
Slovan Liberec
Viktoria Zizkov
Lisen
MFK Skalica
FC Viktoria Plzen
Spartak Trnava
AC Horsens
Randers FC
Cracovia Krakow
Trinec
Aalborg
Viborg
Aarhus AGF
Nordsjaelland
Dumbarton
Motherwell
Ludwigsfelder FC
Energie Cottbus
FSV Optik Rathenow
Tennis Borussia Berlin
Winterthur
Vaduz
Grasshopper
Schaffhausen
Grimma
Hallescher FC
Hannover 96 Am
SC Paderborn 07 II
SV Babelsberg 03
Rostocker FC
Hannover 96
St. Pauli
Forfar Athletic
Dundee
Montrose
Arbroath
St. Gallen
FC Rapperswil-Jona
Svelta Melsele
Red Star Waasland
SV Wehen Wiesbaden
Wadegesi Heim
FC Anker Wismar
Hansa Rostock
FV Dudenhofen
Kaiserslautern
Heidenheimer
Austria Lustenau
Nurnberg
Zwickau
Sint-Truidense
Patro Eisden
Zulte-Waregem
Saint Gilloise
KSKV Zwevezele
Oostende
K.Zandhovense SK
Lierse Kempenzonen
Austria Wien
SK Vorwarts Steyr
Lafnitz
Rapid Wien
Jahn Regensburg
FC Blau Weiss Linz
Olympiakos Piraeus
Wolfsberger AC
Standard Liege
Rochefort
Sokol Dolna Zdana
Sport Podbrezova
Club Brugge
Germinal Beerschot Antwerpen
Rijeka
Hrvatski dragovoljac
SC Weiz
TSV Hartberg
Eintracht Norderstedt
St. Pauli
AIK Solna
Ostersunds FK
TuS Blau-Weiss Lohne
Werder Bremen
Hammarby
IK Sirius FK
Galatasaray
Dinamo Bucuresti
Kapfenberg
CSKA Moscow
Ludogorets Razgrad
LASK Linz
Olympiakos Piraeus
FC Krasnodar
IK Sirius FK
Hammarby
CFR Cluj
Ujpesti
Brondby IF
Sonderjyske
Baltika Kaliningrad
Torpedo moskva
Hacken
Halmstads
FC Copenhagen
Lyngby
FSV luckenwalde
FSV Union Furstenwalde
Gazovik Orenburg
Gyirmot SE
Pogon Szczecin
MFK Ruzomberok
CSKA 1948 Sofia
FK Shkendija 79
Synot Slovacko
Tatran LM
Spartak Moscow
FC Neftci Baku
Rapid Vienna (Youth)
Trenkwalder Admira (Youth)
Hajduk Split
Slask Wroclaw
Sochaux
Pontarlier
Red Bull Salzburg
Olympiakos Piraeus
Naesby
Odense BK
ASKO Kottmannsdorf
SG Austria Klagenfurt
Rapid Wien
Wiener SC
Postp.
FC Pinzgau Saalfelden
SV Horn
SV Bevern
SSV Jeddeloh
Montrose
fraserburgh
Slovan Liberec
Usti nad Labem
Bohemians 1905
FK Graffin Vlasim
Teplice
SK Slovan Varnsdorf
Aalborg
Esbjerg