POR D1
FC Porto [4] 2
Moreirense [15] 3
1
0
FT 5 0
6-5
  MLS
Montreal Impact [7]
Chicago Fire [12] 2
0
0
FT 2 0
5-8
  SPA D3
CS Puertollano [5] 5
UD Levante B [5] 1 4
0
0
FT 0 0
3-0
  SPA D3
Eldense [5] 3
UD Alzira [5] 3
0
0
FT 1 1
4-3
  SPA D3
Atletico Mancha real [5] 1
Toledo [5] 1 5
0
0
FT 2 0
3-4
  SPA D3
Don Benito [4] 4
CD San Roque de Lepe [4] 3
0
0
FT 0 0
4-2
  SPA D3
Aguilas CF [5]
CD Marchamalo [5] 3
1
0
FT 2 0
7-5
  SPA D3
Ejido [5] 4
Atletico Pulpileno [5] 1
0
0
FT 0 1
4-2
  SPA D3
Lleida [3] 1
CE Europa [3] 4
0
1
FT 0 2
6-3
  SPA D3
CF La Nucia [5] 5
Suokuaili Moss [5] 2
0
0
FT 0 0
3-3
  CZE D1
Bohemians 1905 [8] 2
Slavia Praha [3] 1
1
0
FT 1 5
6-9
  CAF CL
Al Merreikh
Express FC
0
0
FT 1 0
0-0
  CAF CL
ASEC MIMOSAS
Teunhueth FC
0
0
FT 1 0
0-0
  CAF Cup
Al-Ahli tripoli
Hay Al Wadi
2
0
FT 4 0
0-0
  CAF Cup
Concorde
ASC Kara
1
0
FT 4 0
0-0
  BLR D1
Neman Grodno [11] 3
Smorgon FC [15] 3
1
0
FT 5 0
6-3
  KUW Cup
Al-Nasar [1] 2
Kazma [4] 3
1
1
FT 1 1
3-7
90min[1-1],120min[1-1],Pen[4-5],KazmaW
  MAL D1
Sliema Wanderers FC [10] 6
Gudja United [11] 2
2
1
FT 2 3
3-0
  MNE D1
Decic Tuzi [5] 3
Mornar [3] 3
0
0
FT 0 1
3-2
  FAR D1
HB Torshavn [3] 2
EB Streymur [7] 2
1
1
FT 4 1
7-0
  USL D1
New York Red Bulls B [30] 1 4
Memphis 901 [26] 2
0
2
FT 0 3
7-5
  MEX D2
CF Atlante [2] 1
Celaya FC [7] 4
1
0
FT 1 1
7-4
  Spain D4
CD Torreperogil 4
UD Marbella 4
0
1
FT 0 1
5-2
  Spain D4
UE Sants 3
Girona B 3
0
1
FT 0 1
5-3
  Spain D4
CD Don Alvaro
CF Trujillo
1
1
FT 2 1
0-0
  Spain D4
CD Guadalajara 1 3
CD Torrijos 3
0
0
FT 0 0
7-4
  Spain D4
UD San Pedro 2
Atletico Porcuna CF 2
1
0
FT 2 0
0-8
  Spain D4
CD Roda 7
Torrent C.F 6
1
0
FT 1 0
6-6
  MNE D2
Bokelj Kotor [1]
FK Grbalj Radanovici [10]
1
0
FT 2 0
0-0
  MNE D2
OFK Titograd [9] 1
FK Berane [4] 1
0
0
FT 1 2
10-6
  SLV U20
CD Platense Zacatecoluca Reserves 2
Jocoro FC Reserves 1 5
0
0
FT 0 0
2-2
  SLV D2
Municipal FC 3
CD Vendaval 1
1
1
FT 5 1
10-1
  SLV D2
Once Lobos Chalchuapa 4
AD Santa Rosa Guachipilin 3
1
0
FT 3 1
3-12
  GUA D2
Deportivo Sanarate 1
Juventud Pinulteca FC 2
1
1
FT 1 2
7-2
  COL RL
Deporcauca 1 8
Deportivo Independiente Popayan 1 2
2
1
FT 2 1
5-5
  CRO D1
ZNK Osijek [4] 4
HNK Gorica [5] 5
0
1
FT 3 2
5-4
  ISR D1
Beitar Jerusalem [8] 4
Maccabi Netanya [12] 3
0
1
FT 1 1
4-3
  GER D1
VfL Wolfsburg [2] 2
Eintracht Frankfurt [16] 6
0
1
FT 1 1
7-4
  GRE D1
Lamia [12] 2
Olympiakos Piraeus [6]
0
2
FT 1 2
7-3
  GRE D1
Asteras Tripolis [9] 2
PAOK Saloniki [13] 2
0
1
FT 0 1
8-2
  BUL D1
Slavia Sofia [3] 1 4
Ludogorets Razgrad [2] 3
0
0
FT 1 0
7-8
  NOR D1
Tromso IL [13] 1
Brann [15] 1 3
1
0
FT 1 1
1-9
  Por U23
Benfica U23 [23] 2
Farense U23 [6] 3
0
0
FT 1 0
6-3
  BEL D2
KVSK Lommel [7] 2
Lierse [4] 2
1
0
FT 3 1
4-4
  CZE D2
Brno [2] 1
Viktoria Zizkov [14] 3
1
1
FT 2 1
7-4
  ARG D2
San Telmo [13] 1 2
Defensores de Belgrano [8] 3
0
0
FT 0 0
2-4
  ARG D2
Atletico Atlanta [9] 1
Temperley [11] 5
0
1
FT 1 1
3-3
  Bra YL
Fortaleza (Youth) [17] 1 4
Atletico Mineiro (Youth) [1] 1 5
0
0
FT 1 1
10-0
  Bra YL
CR Flamengo (RJ) (Youth) [5] 1 3
Bahia (Youth) [18] 3
2
0
FT 3 1
7-1
  Bra YL
Chapecoense (Youth) [15] 3
Atletico Paranaense (Youth) [3] 2
2
1
FT 4 2
3-7
  BRP PS D2
Itapirense/SP 1
Mogi Mirim EC 3
0
0
FT 0 0
10-2
  ACT M
Claypole [17] 2
Ferrocarril Midland [10] 3
0
0
FT 0 0
3-1
  ACT M
Leandro N Alem [18] 1
San Martin Burzaco [8] 1 2
0
1
FT 2 1
7-3
  ACT M
Real Pilar [12] 1
CA Atlas [15] 2
3
0
FT 4 0
4-6
  Bra SD
Avai FC SC 3
Marcilio Dias SC 3
0
1
FT 0 2
8-9
  Brazil DDL
Guarany de Bage 2
CE Lajeadense 2
1
1
FT 2 1
2-2
  Brazil L
Serra Macaense 1 6
Serrano BA 1 3
0
0
FT 2 1
3-10
  ARG D3FA
Douglas Haig 1 2
Sarmiento Resistencia 5
2
1
FT 2 1
4-9
  ARG D3FA
Deportivo Madryn 2
Huracan Las Heras 2 4
1
0
FT 2 0
4-0
  ACT M
Deportivo Laferrere [2] 2
Club Lujan [16] 3
1
0
FT 2 2
7-7
  ARG D3FA
Sportivo Las Parejas 2
Gimnasia yTiro 1 4
0
1
FT 1 1
4-3
  ARG D3FA
Racing de Cordoba 1
Defensores Pronunciamiento 2 3
1
1
FT 3 2
7-2
  ARG D3FA
Club Ciudad de Bolivar
Sol de Mayo
0
0
FT 1 1
0-0
  ARG D3FA
Club Circulo Deportivo 1
Ferro Carril Oeste Gral Pico 3
0
2
FT 0 2
7-4
  Brazil DDL
GA Farroupilha/RS 1 1
Uniao Frederiquense RS 4
0
1
FT 0 1
5-4
  BRP PS D2
Flamengo (AA) 4
Guarulhos SP
1
0
FT 1 0
8-1
  BRP PS D2
CA Taquaritinga SP
Fernandopolis 3
2
2
FT 5 2
1-9
  BRP PS D2
Santacruzense SP
Osvaldo Cruz/SP
0
0
FT 1 0
0-0
  ARG D3FA
Estudiantes de San Luis
Sansinena 3
0
1
FT 1 2
12-5
  BRP PS D2
Uniao Mogi 1
Atletico Mogi SP 1 1
0
0
FT 5 0
13-3
  BRA CCD2
Camboriu SC 4
Barra FC 1 3
0
2
FT 1 2
3-6
  BRP PS D2
America SP 1
Catanduva FC 3
1
0
FT 2 2
4-7
  BRP PS D2
Gremio Prudente/SP U23 3
Oswald kruz SPU23 2
0
0
FT 1 0
15-2
  Brazil L
Duque de Caxias RJ 3
Perolas Negras 4
1
0
FT 1 1
6-13
  ACT M
Berazategui [1] 3
Central Cordoba De Rosario [13] 2
0
0
FT 0 0
7-4
  APB W
Banfield (W)
Defensa y Justicia (W) 1
1
0
FT 1 0
21-1
  APB W
Argentino Quilmes (W) 3
Sarmiento (W)
1
2
FT 2 4
4-9
  BNY
CA Itapemirim U20 3
Sport Clube Capixaba U20 3
1
2
FT 2 3
5-2
  Bra SD
EC Bahia (w)
Doce Mel EC (W)
0
0
FT 0 0
12-0
  Bra SD
Sport Clube Capixaba 5
Aster Brasil FC 2
1
0
FT 4 1
6-3
  BRA SPWL
Lusaca BA (w) 2
EC Vitoria (w) 2
0
1
FT 0 2
4-3
  BRA D4
Castanhal PA 1 4
Moto Club Sao Luis MA 1 3
0
0
FT 1 2
12-1
  BRA D4
Barreiros 1
Pesqueira FC 2
2
0
FT 3 0
7-5
  BRA D4
Ferroviario do Cabo 1 5
Ibis SC 4
1
0
FT 1 1
1-5
  SLO D1
Maribor [4] 1 4
NK Mura 05 [5] 1
1
1
FT 1 2
7-6
  MAR D1
Renaissance Sportive de Berkane [8] 1
Olympique de Safi [15] 2
1
1
FT 1 1
5-5
  ISR D3
SC Maccabi Ashdod [8] 1
Hapoel Ashkelon [14] 5
0
0
FT 2 0
8-2
  COL RL
Arsenal Bogota 2
Tigres FC Reserves 2
0
0
FT 0 0
0-4
  ITA D2
Parma [7] 1 4
Cremonese [9] 3
0
2
FT 1 2
2-4
  ITA C1
USD Virtus Verona [20] 2
Legnago Salus [19] 1
1
0
FT 1 1
11-6
  ICE PR
Valur Reykjavik [5] 4
KA Akureyri [4] 1
1
1
FT 1 4
6-4
  URU D1
Nacional Montevideo [10] 4
Club Atletico Progreso [11] 4
0
0
FT 0 1
6-8
  Bra YL
Cruzeiro (Youth) [12] 1 5
Fluminense RJ (Youth) [8] 2
1
0
FT 2 1
5-4
  URU D2
Los Halcones 3
Bella Vista 3
0
1
FT 0 1
3-10
  ARG D3FA
Central Norte Salta 1
Union Sunchales
1
1
FT 3 2
8-3
  Bra SD
Imperial FC (w)
Athletico Paranaense (w) 2
0
2
FT 0 4
1-8
  ITA D1
Juventus [16] 1
AC Milan [3] 1
1
0
FT 1 1
4-4
  FRA D1
Paris Saint Germain (PSG) [1] 3
Lyon [7] 1
0
0
FT 2 1
10-4
  ARG D1
CA Platense [24] 3
Argentinos juniors [13] 1
0
0
FT 0 0
2-3
  ARG D1
Colon de Santa Fe [10] 4
Central Cordoba SDE [22] 2
1
0
FT 1 0
8-3
  INT CF
Caicara EC 1 5
Oeirense 1
1
1
FT 1 2
6-6
  SPA D1
Valencia [3] 1
Real Madrid [2] 5
0
0
FT 1 2
2-5
  BEL D1
Kortrijk [9] 4
KAA Gent [16] 3
1
0
FT 1 0
3-7
  BRA D1
Sao Paulo [16] 1
Atletico Clube Goianiense [11] 2
1
0
FT 2 1
8-6
  BRA D2
Vasco da Gama [10] 2
Cruzeiro (MG) [13] 2
1
0
FT 1 1
6-6
  MAL D1
Hamrun Spartans [7] 2
Balzan FC [8] 3
0
1
FT 0 1
8-3
  BOL D1
Independiente Petrolero [2] 3
Bolivar [6] 6
1
0
FT 2 1
1-10
  ARG D2
Independiente Rivadavia [9] 2
Tristan Suarez [10] 2
1
1
FT 1 2
6-5
  ECU D1
Olmedo Riobamba [16] 1 1
Mushuc Runa [14] 3
2
3
FT 2 5
1-5
  Bra YL
Corinthians Paulista (Youth) [13] 3
Santos (Youth) [20] 3
2
1
FT 3 1
4-5
  MAL D2
Mqabba FC [11]
Vittoriosa Stars [9]
1
0
FT 2 1
0-0
  MAL D2
Pembroke Athleta [4] 2
Melita FC Saint Julian [5] 4
3
0
FT 4 1
3-8
  PAR D2
Guarani de Trinidad [13]
Fulgencio Yegros [17]
1
0
FT 1 0
0-0
  COL D2
Leones [4] 1
Real Cartagena [10] 3
0
0
FT 2 0
2-6
  ARG D3FA
Club Cipolletti 3
Villa Mitre 3
0
0
FT 1 0
1-2
  ARG D3FA
Independiente Chivilcoy 3
Desamparados 1
0
0
FT 0 0
2-2
  Bra SD
Piaui(PI) 2 6
Comercial-SP 1 2
0
1
FT 1 3
10-10
  ARG D3FA
Sportivo Penarol 4
CA Juventud Unida San Luis 4
0
2
FT 1 2
4-0
  ARG D3FA
Boca Unidos 1
Juventud U.Gualeguaychu
1
0
FT 3 0
5-1
  BRB MG
Villa Nova-MG 1 3
Nacional AC MG 2 3
0
0
FT 2 0
3-5
  BRA D3
Manaus (AM) [2] 1
Ferroviario CE [6] 1
1
1
FT 1 1
5-4
  BRA D4
Olimpico EC Itabaianinha 3
America FC Natal RN 5
0
1
FT 0 2
4-4
  BRA D4
Nova Mutum EC 1 2
Uberlandia MG 3
0
0
FT 0 2
8-6
  BRA D4
ABC RN 4
Retro/PE 1 1
1
0
FT 3 2
6-3
  VEN D2
Real Frontera 1
Univ Los Andes 1 1
0
1
FT 0 1
4-1
  POR D1
Estoril [2] 3
Sporting CP [3] 2
0
0
FT 0 1
7-9
  CRC D2
CD Barrio Mexico 5
Puerto Golfito 3
0
0
FT 0 1
8-3
  ARG Rl
Deportivo Rodeo Del Medio 1 2
CEC Mendoza 2
0
0
FT 1 1
2-6
  ARG Rl
Deportiva Koslay 2
EFI Juniors 4
0
2
FT 0 4
2-6
  MLS
Philadelphia Union [8] 1
Orlando City [4] 1 6
1
0
FT 3 1
4-3
  CAF CL
CR Belouizdad [1] 2
Akwa United [1] 1
0
0
FT 2 0
11-1
  CAF CL
ES Setif [2]
Fortune FC Gambia 1
2
0
FT 3 0
0-0
90min[3-0],Pen[5-4],ES SetifWin
  COL D2
Atletico FC [8] 1
Fortaleza F.C [1] 1
0
1
FT 0 3
3-5
  GUA D2
Plataneros La Blanca 1
Coatepecano IB 1
2
1
FT 2 1
3-2
  Bolivia N B
CD Villa Real Sociedad 2 2
CD Los Almendros 4
1
2
FT 2 4
7-2
  BRA D4
Sao Raimundo/RR 1 3
Paragominas FC PA 1 6
0
0
FT 1 2
14-0
  PER D1
Universitario De Deportes [9] 3
Deportivo Municipal [7] 5
0
2
FT 0 2
5-5
  MAR D1
RCOZ Oued Zem [14] 1
Wydad Casablanca [4] 2
0
0
FT 0 2
9-7
  URU D1
Torque [4] 2
Plaza Colonia [14] 2
1
0
FT 2 2
5-1
  ARG D1
CA Huracan [16] 2
Independiente [5] 2
0
1
FT 0 1
10-4
  COL D1
Deportes Tolima [3] 1 1
Deportivo Cali [15] 1 2
0
0
FT 1 1
3-7
  CRC D1
Guadalupe FC [8] 2
Herediano [4] 1 1
0
1
FT 0 2
4-7
  CRC D1
Cartagines Deportiva SA [7] 3
AD Grecia [6] 1 6
0
1
FT 1 1
5-5
  SLV D1
Once Deportivo Ahuachapan [4] 2
Atletico Marte [8] 4
0
0
FT 0 0
5-4
  SLV D1
Luis Angel Firpo [5] 1
Santa Tecla [10] 2
0
0
FT 0 0
4-3
  BRB MG
Tupynambas 3
Democrata 3
0
0
FT 0 0
6-4
  GUA D4
Manati FC 3
CSYD Carcha
1
1
FT 1 1
9-3
  NIC D2
Matagalpa FC 2 3
Gutierrez Nicaragua 1 3
0
0
FT 0 1
7-2
  GUA D2
Chimaltenango FC 3
CSD Agua Blanca 2
1
0
FT 1 1
3-5
  BRA LP
Champions FC Academy 1
Panama City FC 2
1
0
FT 1 0
5-3
  SLV D2
AD Inter San Salvador 3
Atletico Sonsonate 2
1
2
FT 2 3
7-1
  NIC D2
FC Cofradia 1 2
CD El 26 1
1
1
FT 4 2
12-6
  BRA D3
Tombense [3] 1 4
Santa Cruz PE [10] 1 5
1
1
FT 2 1
7-6
  ARG D2
Alvarado Mar del Plata [8] 3
Quilmes [5] 2
0
1
FT 0 1
14-3
  Can PL
Pacific FC [1] 2
Atletico Ottawa [8] 3
0
1
FT 1 1
11-0
  BRA D1
Corinthians Paulista (SP) [6] 1
America MG [17]
1
1
FT 1 1
5-2
  SLV D1
CD FAS [2] 1
A.D. Isidro Metapan [11] 2
0
0
FT 3 0
2-5
  SLV D1
CD Platense Municipal Zacatecoluca [7] 1
Jocoro FC [6] 2
1
1
FT 1 1
7-2
  BOL D1
The Strongest [4] 4
Jorge Wilstermann [9] 4
1
0
FT 3 1
8-4
  ECU D1
Tecnico Universitario [11] 3
Manta FC [15] 3
0
0
FT 0 0
9-4
  PAR D1
Sol de America [4]
12 de Octubre [9] 1
0
1
FT 0 1
3-3
  HON D1
Lobos UPNFM [4] 3
CD Motagua [2] 3
0
1
FT 2 2
10-7
  HON D1
Platense [10] 2
Real Sociedad Tocoa [7] 7
0
1
FT 2 3
4-4
  USL D1
San Diego loyalty [14]
Tacoma Defiance [20] 1
1
0
FT 1 0
6-7
  DOM D1
Cibao FC 2
UniversidadO M 3
1
0
FT 3 1
1-4
  BRA LP
Plaza Amador Reserves 3
CD Centenari 1
0
1
FT 2 1
5-3
  BRA LP
SD Panama Oeste 4
CD Universitario Reserves 2 1
2
0
FT 4 0
9-2
  VEN D1
Estudiantes Merida FC [2] 5
CD Hermanos Colmenares [5] 6
0
1
FT 1 2
4-1
  INT CF
Houston Dash (w) [7] 2
Tigres (w)
3
0
FT 5 1
1-5
  USA NPSL
Greenville Triumph 1
FC Tucson 3
2
2
FT 3 3
6-2
  NIC D1
Managua FC [6] 3
Real Madriz FC [4] 2
0
0
FT 1 1
2-4
  USA NPSL
North Texas SC 2
Omaha 2
1
1
FT 2 2
1-1
  USA NPSL
North Carolina State 3
Duke 1 4
0
2
FT 0 3
3-1
  BRA D3
Botafogo PB [4] 3
EC Jacuipense [9] 1 5
0
0
FT 1 0
8-1
  COL D1
Deportivo Pasto [16] 4
Independiente Santa Fe [17] 2
0
0
FT 0 1
2-5
  ARG D1
River Plate [3]
Arsenal de Sarandi [26] 3
0
0
FT 1 0
5-0
  BRA D1
Flamengo [3] 3
Gremio (RS) [18] 4
0
1
FT 0 1
2-4
  BOL D1
Oriente Petrolero [5] 2
Atletico Palmaflor Vinto [7] 1 3
0
0
FT 3 0
5-3
  USA NPSL
Fort Lauderdale Strikers 2
Tormenta FC 1
2
1
FT 2 2
2-4
  MLS
Portland Timbers [7] 4
Los Angeles FC [8]
1
1
FT 2 1
4-9
  CRC D1
Santos De Guapiles [1] 4
Deportivo Saprissa [5] 3
1
3
FT 3 3
5-3
  HON D1
Real Espana [5] 1 1
Marathon [6] 4
0
0
FT 0 1
1-2
  MEX D1
CDSyC Cruz Azul [10] 1
Queretaro FC [17]
1
0
FT 2 0
5-5
  ECU D1
Liga Dep. Universitaria Quito [7] 3
Club Sport Emelec [2] 4
2
2
FT 3 2
7-7
  NIC D1
Deportivo Ocotal [7]
UNAN Managua [10] 1
0
0
FT 1 2
0-0
  GUA D2
Deportivo Xinabajul 1
Puerto San Jose 2
2
0
FT 2 0
4-1
  MEX D1
Monterrey [9] 1
Tigres UANL [5] 3
1
0
FT 2 0
2-9
  PAR D1
Guairena [8] 7
Sportivo Luqueno [6] 2
0
1
FT 1 2
9-3
  VEN D1
Deportivo Lara [3] 3
Carabobo FC [2] 3
2
1
FT 2 1
3-8
  HON D1
CD Vida [3] 2
Honduras Progreso [8] 1
0
0
FT 1 0
3-4
  MLS
Colorado Rapids [3] 1
Vancouver Whitecaps [10]
1
1
FT 1 1
7-6
  COL D1
Aguilas Doradas [13]
Atletico Bucaramanga [5]
2
0
FT 3 0
4-4
  NIC D1
Juventus Managua [5] 3
Jalapa [9] 1
3
0
FT 3 1
7-3
  MEX D1
Santos Laguna [8] 1
Puebla [15] 1 4
0
0
FT 1 1
11-3
  JPN WD1
Nippon Sport Science Universit (w) [2] 1
Setagaya Sfida (w) [4]
0
1
FT 0 5
3-2
  JWL
Omiya Ardija (W) [11] 1
Albirex Niigata (w) [9]
0
1
FT 1 1
4-4
  JWL
JEF United Ichihara Chiba (w) [8]
AS Elfen Sayama (w) [10]
1
1
FT 1 1
2-4
  CHA D2
Qingdao Youth Island [3]
Shanghai Jiading Huilong [1] 1
1
0
FT 1 1
0-0
  CHA D2
Shanxi Longjin [1]
Guangxi Pingguo Haliao [2]
1
0
FT 1 3
0-0
  CHA D1
Zhejiang Greentown [2] 2
Shenyang City Public [4] 1
0
0
FT 1 0
3-3
  ISR CUP
Maccabi HaShikma Hen
Bnei Yehud 1
2
2
FT 5 2
7-5
  CHN NGFW
Jiangsu (w)
Shanxi (w)
0
0
FT 1 1
0-0
90min[1-1],Pen[3-4],Shanxi (w)W
  CHN NGFW
Shandong Ticai (w) [5]
Beijing (w)
1
1
FT 1 2
0-0
  KAZ D2
Sdushor-8 5
Zhetysu Taldykorgan Reserves 2 1
1
0
FT 1 2
2-6
  JWL
Urawa Red Diamonds (w) [5]
Nojima Stella (w) [6] 1
1
0
FT 2 0
4-1
  KAZ D2
Altay FK 4
FC Astana Reserves 1
0
3
FT 2 3
4-6
  KAZ D2
Okzhetpes Kokshetau Reserves 3
Tobol Kostanay Reserves 3
0
1
FT 0 1
2-2
  CFL
Mohammedan SC 4
BSS Sporting Club 1
0
0
FT 0 1
8-7
  ISR CUP
Kafr Qasim 2
Hapoel Tirat Karmel 2
0
4
FT 1 6
7-6
  RUS YthC
UOR-5 Moskovskaya Oblast Youth [9] 2
Zenit St.Petersburg Youth [6] 4
0
3
FT 1 6
3-11
  BGD D1
Bashundhara Kings [1] 1
Abahani Limited [3] 3
1
1
FT 1 1
4-2
  KAZ D2
FK Taraz Reserves 2
Kyran Reserves 1 2
2
0
FT 3 2
5-3
  KAZ D2
Turan Turkistan Reserves 1
FK Atyrau Reserves 1 1
1
0
FT 5 1
8-0
  KAZ D2
FK Aktobe Reserves 1
Kaisar Kyzylorda Reserves 4
1
2
FT 2 2
5-8
  RUS D2
FC Tuapse [11] 4
SKA Rostov [2] 2
0
2
FT 0 2
4-4
  Asian CQW
Uzbekistan (w) [43]
Mongolia (w)
5
0
FT 12 0
0-0
  KAZ D2
Jas Qyran 2
Shakhter Karagandy Reserves 4
1
0
FT 1 0
7-1
  KAZ D2
Akzhayik Uralsk Reserves 2
Ordabasy Reserves 2 2
2
1
FT 3 1
5-4
  MGL PL
Deren FC 1 2
BCH Lions 3
2
0
FT 2 3
6-1
  KAZ D2
Akademia Ontustyk Reserves 3
FK Kaspyi Aktau Reserves 1
0
1
FT 0 2
1-3
  CHA D1
Suzhou Dongwu [5] 2
Jiangxi Liansheng FC [5] 2
1
0
FT 1 2
3-4
  TUR D2
Boluspor [11]
Istanbulspor [18]
 
  UZB D1
Turon Nukus [14]
Navbahor Namangan [8]
 
  UZB D1
Qizilqum Zarafshon [7]
OTMK Olmaliq [3]
 
  CAE D2
Fauve Azur Elite
Racing de Bafoussam
 
  INT FRL
Cameroon (w) [52]
Ghana (w) [60]
 
  INT FRL
Romania (w) U19
North Macedonia (w) U19
 
  ARM D2
Urartu II [5]
Lernayin Artsakh [3]
 
  Fut W5
Spain Indoor Soccer
Angola Futsal
 
  Fut W5
Japan Futsal
Paraguay Futsal
 
  NOR D2
Kjelsas [11]
Rosenborg B [14]
 
  NOR D2
Kvik Halden [8]
Valerenga B [9]
 
  GEO D1
FC Telavi [8]
Dinamo Batumi [1]
 
  GEO D1
Dila Gori [4]
FC Saburtalo Tbilisi [3]
 
  AZE D1
Qarabag [2]
Standard Sumgayit [4]
 
  IRQ D1
AL Najaf [3]
Al Diwaniya [16]
 
  ROM D2
CSA Steaua Bucuresti [5]
ACS Viitorul Selimbar [12]
 
  NOR D4
Stromsgodset B
Fredrikstad B
 
  NOR D4
Tynset
Ray Heim B team
 
  NOR D4
Follo
Sparta Sarpsborg B
 
  LAT L3
Upesciems
FK Kuivizu Spartak
 
  AFC Cup
Al-Muharraq [8]
Al-Ahed [5]
 
  RUS PR
Rubin Kazan [5]
Zenit St. Petersburg [1]
 
  RUS D1
Veles [10]
Rotor Volgograd [12]
 
  KSA D1
Al-Shoalah [13]
Al Kholood [20]
 
  PER D2
Juan Aurich
CD Coopsol
 
  POL D1
Skra Czestochowa [12]
Arka Gdynia [9]
 
  POL D1
Arka Gdynia [9]
Skra Czestochowa [12]
 
  CYP D1
Omonia Nicosia FC [9]
Doxa Katokopias [5]
 
  KSA D1
AL-Rbeea Jeddah [17]
Al-Ameade [16]
 
  EST D2
Tallinna FC Levadia B [6]
Elva [7]
 
  EST D3
Nomme JK Kalju II [9]
Halliu football College [2]
 
  NOR D4
Bjarg
Brann 2
 
  NOR D4
Kongsvinger IL B
Raufoss IL B
 
  RUS PR
CSKA Moscow [8]
Spartak Moscow [9]
 
  ARG D1
Gimnasia La Plata [24]
Union Santa Fe [21]
 
  DEN U21
Hvidovre IF U21
AB Tarnby U21
 
  DEN U21
Vanlose U21
KFUM Roskilde U21