FRA D2
Rodez Aveyron [8]
Ajaccio [2] 3
0
1
FT 0 2
5-3
  FRA D2
Quevilly [11] 2
AJ Auxerre [3] 1 1
0
0
FT 0 0
1-4
  FRA D2
Bastia [15] 2
Caen [9] 1
1
0
FT 1 1
1-6
  FRA D2
Nancy [20] 1 4
Le Havre [10] 2
0
0
FT 1 1
4-3
  FRA D2
Chamois Niortais [13] 2
Guingamp [12] 3
1
0
FT 2 0
3-5
  FRA D2
Nimes [7] 3
Amiens [16] 3
2
0
FT 3 3
3-6
  FRA D2
Pau FC [5] 4
Valenciennes [17] 2
1
1
FT 1 1
6-5
  FRA D2
Dijon [18] 2
USL Dunkerque [19] 3
0
0
FT 2 0
8-4
  POR D1
Belenenses [18] 3
Gil Vicente [8] 3
0
0
FT 1 1
4-7
  SPDRFEF
Deportivo La Coruna [2] 1
Badajoz [4] 1
1
0
FT 1 0
1-7
  SPDRFEF
Real Betis B [15] 3
C.D. San Fernando Isleno [20] 6
0
1
FT 0 1
11-2
  SPDRFEF
CD Linares Deportivo [16] 4
UCAM Murcia [9] 3
1
0
FT 1 2
3-4
  Fut W5
Venezuela Futsal
Kazakhstan Indoor Soccer
0
1
FT 1 1
0-0
  Fut W5
Costa Rica Futsal 1
Lithuania Indoor Soccer
2
1
FT 6 2
0-0
  FRA D4
Lorient B [1] 2
Caen II [13] 2
0
1
FT 0 1
10-3
  UEFA-W U19
Serbia (w) U19 2
Sweden (w) U19 2
0
2
FT 0 4
0-9
  SUI Cup
FC Bosporus Bern
Schaffhausen [8]
0
4
FT 0 11
0-0
  ISR D1
Maccabi Petah Tikva FC [9] 1
Hapoel Tel Aviv [1] 1 3
1
1
FT 1 1
2-5
  CZE D1
FC Viktoria Plzen [1] 4
Dynamo Ceske Budejovice [12] 1
0
0
FT 2 1
13-3
  HUN Cup
Tatabanya 3
SOROKSAR [14] 1 1
1
0
FT 3 1
5-5
  HUN Cup
Bekescsaba [19]
Dorogi FC [6]
2
0
FT 3 0
0-0
  ROM D1
Universitatea Craiova [12] 4
FC Steaua Bucuresti [8] 3
0
0
FT 0 1
1-2
  CYP D1
Olympiakos Nicosia FC [8] 2
AEL Limassol [6] 2
0
1
FT 1 1
3-2
  UAE LP
Al Ahli(UAE) [4] 1
Al-Sharjah [3] 1 5
0
1
FT 4 3
8-6
  KUW Cup
Burgan SC [3] 5
Al-Qadsia SC [2] 2
0
0
FT 0 2
3-5
  MAL D1
Valletta FC [3] 1 2
Gzira United [10] 2
0
1
FT 0 2
8-1
  MNE D1
FK Iskra Danilovgrad [2] 2
FK Podgorica [9] 2
0
2
FT 4 2
3-3
  Spain D4
Sevilla C 2
CD Cabecense 3
2
0
FT 2 1
4-3
  Spain D4
Atletico Saguntino 4
Athletic Torrellano 1 2
1
1
FT 1 1
5-1
  SER D2
Macva Sabac [5] 6
Indjija [1] 3
1
1
FT 2 1
4-3
  SUI D2
Delemont [2]
FC Munsingen [2]
0
0
FT 1 2
0-0
  SPA LU19
Villarreal U19 1
Levante U19 1
0
0
FT 0 1
6-5
  SUI D2
Grand-Lancy [1]
Lausanne SportsU21 [1]
1
1
FT 2 1
0-0
  JAM D1
Harbour View FC [6]
Mount Pleasant FA [3]
0
1
FT 1 3
0-0
  MEX D3
Club Canoneros Marina 2
CD Inter Queretaro 1 2
0
1
FT 0 1
3-1
  CRO D1
HNK Sibenik [7] 1
NK Lokomotiva Zagreb [6] 4
1
1
FT 2 1
8-6
  Pol D4
Polonia Warszawa 3
Lechia Tomaszow Mazowiecki 4
1
0
FT 2 1
6-3
  GRE D1
Pas Giannina [4] 4
Panathinaikos [1] 2
1
0
FT 1 0
5-8
  ISR D1
Maccabi Tel Aviv [10] 2
Maccabi Haifa [5] 1
1
1
FT 2 1
8-5
  KSA PR
Al-Nasr(KSA) [8] 1 2
Al Ittihad(KSA) [2] 4
1
1
FT 1 4
12-2
  JOR D1
Maan [9]
Shabab AlOrdon [7] 1 3
0
0
FT 0 0
4-6
  LUX D1
Swift Hesperange [3] 1 4
Victoria Rosport [13]
1
1
FT 1 1
1-6
  ISR D3
Maccabi Tamra [11] 2
Tzeirey Kafr Kana [7] 3
0
3
FT 0 3
4-3
  Spain D4
UF Beniganim
Orihuela CF
0
0
FT 0 0
0-0
  Spain D4
Villarrubia CF
La Roda CF
0
0
FT 3 0
0-0
  Spain D4
AD Complutense Alcala 3
CD Paracuellos Antamira 3
0
0
FT 0 1
8-2
  BEL FAD
Dessel Sport [13] 1
Sint-Eloois-Winkel [5]
2
0
FT 3 1
0-7
  ALB D1
Vllaznia Shkoder [2] 3
Teuta Durres [5] 1 2
0
0
FT 1 1
4-1
  HOL D1
AFC Ajax [2]
SC Cambuur [8]
4
0
FT 9 0
6-1
  SPA D3
Hercules [5] 4
Mar Menor [5] 1 6
0
1
FT 2 1
7-4
  SPA D3
UD Melilla [5]
Granada CF B [5]
0
0
FT 1 3
0-0
  AUT D2
SK Vorwarts Steyr [16] 4
Austria Lustenau [1] 2
1
0
FT 1 2
5-6
  POL PR
Lechia Gdansk [6] 1
Piast Gliwice [7]
1
0
FT 1 0
7-3
  ARG D2
Barracas Central [2] 2
Gimnasia Jujuy [7]
0
0
FT 1 1
3-6
  ARG D2
Villa Dalmine [18] 1
Santa Marina Tandil [17] 1
0
0
FT 1 0
5-1
  ARG D2
Estudiantes de Caseros [16] 3
Agropecuario de Carlos Casares [7] 1
0
0
FT 1 1
2-1
  ARG B M
Canuelas FC [5] 1
Club Atletico Acassuso [3] 2
0
0
FT 0 0
5-6
  ARG B M
UAI Urquiza [8] 3
Colegiales [2]
0
2
FT 0 3
4-1
  ARG B M
Comunicaciones BsAs [15] 1
CA Fenix Pilar [14] 2
0
0
FT 1 0
8-4
  ARG B M
CA San Miguel [11] 4
Argentino de Quilmes [10]
0
1
FT 1 1
8-4
  ARG B M
Deportivo Armenio [9]
Defensores Unidos [16]
0
0
FT 0 1
6-8
  ARG B M
Deportivo Merlo [17] 2
Uhl Que Sa [6] 3
0
1
FT 0 1
11-5
  Bra YL
Gremio (Youth) [9] 2
Sport Club Recife (Youth) [16] 2
4
1
FT 7 2
6-6
  Bra YL
Atletico GO (Youth) [19] 2
Internacional RS (Youth) [12] 1
0
0
FT 1 2
8-2
  BEL FAD
Tienen [2]
Olympic Charleroi [9] 1
0
2
FT 2 2
3-4
  Brazil DDL
Guarani RS 2
Avenida RS 4
0
0
FT 1 0
4-0
  ACT M
Sportivo Dock Sud [4] 3
Deportivo Espanol [5] 4
0
1
FT 1 2
9-5
  BEL FAD
Patro Eisden [10]
Thes Sport [1]
0
0
FT 0 0
0-0
  BEL FAD
FCV Dender EH [14] 1
Royal Knokke [6] 2
0
0
FT 0 0
5-6
  BRP PS D2
XV de Jau 1
Santacruzense SP 3
0
1
FT 2 1
9-2
  BEL FAD
KFC Mandel United [4] 1
URS Lixhe-Lanaye [8] 1 5
1
1
FT 1 2
3-8
  Brazil L
Goytacaz RJ 1 2
Campo Grande CE 1 2
0
0
FT 1 1
4-5
  Brazil DDL
Tupi RS 2
Tres Passos RS 1
0
0
FT 0 0
5-4
  Brazil L
Sao Paulo RJ 2
AA Carapebus 1 2
0
0
FT 1 0
11-3
  Brazil L
Olaria 3
Nova Cidade 5
0
1
FT 2 2
10-2
  Can PL
York 9 FC [4] 1
HFX Wanderers FC [6] 1
0
0
FT 0 0
3-3
  BRP PS D2
Uniao Suzano AC SP
Maua FC
0
0
FT 1 0
4-3
  Bra SD
Porto Vitoria 4
Pinheiros 1 1
1
0
FT 2 0
7-3
  Bra SD
Gremio Esportivo Laranjeiras 4
Vilavelhense 1
0
1
FT 0 1
2-3
  BRP PS D2
Manthiqueira/SP 2
ECUS 4
0
2
FT 1 2
4-2
  BRP PS D2
Mauaense SP 3
Colorado Caieiras FC 3
2
1
FT 2 3
1-6
  Bra SD
Uberaba MG 3
SEP Patrocinense 1
0
0
FT 1 0
4-1
  BRA CPY
Brusque U20
Criciuma SC (Youth) 1
0
2
FT 1 4
4-2
  BRA CPY
Novo Hamburgo RS U20 2
Sao Jose EC U20 2
0
0
FT 2 2
6-3
  BRA CPY
Serrano RJ U20 1 4
Petrolina PE U20 1
0
1
FT 0 3
5-11
  BRA D3
Floresta CE [8] 1 2
Volta Redonda [6] 3
1
0
FT 1 1
4-4
  BRA D4
Joinville SC 1
Bangu 1
0
0
FT 1 1
11-9
90min[1-1],Pen[4-3],Joinville SCWin
  BRA D4
Atletico PE 3
Cabense PE 3
0
1
FT 1 1
12-6
  BRA D4
Santo Andre
CS Esportivo AL
0
1
FT 0 1
0-0
  BRA D4
Campinense 1
CS Sergipe 1
1
0
FT 1 1
6-3
90min[1-1],Pen[4-2],CampinenseWin
  BRA D4
Caruaru City FC 3
1 de Maio FC 6
1
1
FT 1 1
4-3
  BRA D4
America PE 1
Ipojuca AC 4
0
0
FT 1 1
2-8
  SUI Cup
Thun [5] 1
Grasshopper [7] 1 1
0
0
FT 1 0
3-8
  PER D1
Univ.Cesar Vallejo [12] 1 6
Academia Deportiva Cantolao [10] 3
0
0
FT 0 0
1-2
  SLO D1
NK Olimpija Ljubljana [3] 1 3
NK Publikum Celje [7] 5
1
0
FT 1 0
6-7
  MAR D1
IRT Itihad de Tanger [15] 1
SCCM Chabab Mohamedia [3] 3
1
0
FT 1 1
2-5
  GER D2
Werder Bremen [5] 1 7
Hamburger SV [9] 1 4
0
2
FT 0 2
5-3
  SPA D2
Girona [20] 2
Real Valladolid [9] 2
0
0
FT 1 0
3-3
  POL D1
Korona Kielce [1] 2
Sandecja Nowy Sacz [7] 3
0
1
FT 0 1
10-3
  URU D1
Villa Espanola [11] 3
IA Sud America [13]
0
0
FT 1 2
6-2
  ARG D2
Guillermo Brown [16] 4
Deportivo Moron [9] 3
0
0
FT 0 1
3-3
  POR L3
FC Felgueiras 3
Fafe 2
2
1
FT 3 1
3-8
  ARG D3FA
Olimpo Bahia Blanca 4
Deportivo Camioneros 3
1
0
FT 1 0
2-3
  Brazil L
Andraus Brasil 3
Independiente FSJ 3
1
1
FT 1 1
3-5
  BNY
Vila Nova (Youth) 1
Aseev U20 1
1
2
FT 1 3
4-2
  URU D2
Basanez 4
Mar de Fondo 2
0
0
FT 0 0
8-6
  Brazil L
Apucarana SC
Araucaria ECR
0
0
FT 7 0
0-0
  URU D2
Colon CF 3
Deportivo Colonia 1 2
1
1
FT 2 1
8-3
  ITA D1
Salernitana [20] 4
Atalanta [10] 4
0
0
FT 0 1
6-4
  BEL D1
Charleroi [4] 1
Club Brugge [2] 2
0
0
FT 0 1
8-8
  ARG D1
Velez Sarsfield [11] 2
Aldosivi Mar del Plata [18] 2
1
1
FT 3 2
5-7
  BEL D2
Mouscron Peruwelz [8] 1 3
Excelsior Virton [7] 4
1
1
FT 1 1
5-3
  IRE PR
Sligo Rovers [3] 3
Shamrock Rovers [1] 4
0
1
FT 0 1
6-4
  ARG Rl
Estudiantes de Resistencia 3
Deportivo Lujan 2
1
0
FT 4 0
6-6
  SPA D1
Alaves [20] 4
Osasuna [12] 3
0
2
FT 0 2
2-8
  FRA D1
Saint Etienne [18] 1
Bordeaux [20] 4
0
1
FT 1 2
7-2
  SPA D2
FC Cartagena [15] 3
CD Lugo [13] 1
1
1
FT 2 1
8-3
  HOL D1
FC Utrecht [4] 1
RKC Waalwijk [12] 3
1
2
FT 2 2
10-4
  SPDRFEF
Villarreal B [2] 2
Albacete [7] 1 3
1
0
FT 3 0
4-1
  SPDRFEF
CF Rayo Majadahonda [6] 3
SD Logrones [9] 2
1
0
FT 1 0
3-3
  COL D1
Envigado FC [4] 1
Deportes Quindio [10] 1
1
1
FT 1 1
3-5
  CAN CSL
Atletico Sporting Toronto [3]
Brantford Galaxy SC [5]
1
1
FT 1 2
0-0
  MAL D1
Hibernians FC [1] 3
Mosta FC [12] 4
1
0
FT 3 2
5-4
  GUA D1
CD Puerto de Iztapa [7] 3
C.S.D. Comunicaciones [3] 2
0
0
FT 1 0
5-6
  BOL D1
Real Santa Cruz [11] 5
Royal Pari FC [3] 1
1
1
FT 2 1
3-4
  MAL D2
Lija Athletic [8]
San Gwann [2]
0
0
FT 2 2
0-0
  MAL D2
Rabat Ajax [6] 4
Zejtun Corinthians [4] 2
0
2
FT 0 2
3-5
  Brazil DDL
Igrejinha 3
Cruzeiro RS 2
0
0
FT 1 0
10-1
  ARG D3FA
Gimnasia C. Uruguay 2
Sportivo Belgrano
1
1
FT 1 2
5-5
  ARG TB
Gutierrez 1 2
Deportivo Guaymallen 2
1
0
FT 2 1
4-4
  Bolivia N B
Universitario de Sucre 5
Fancesa 3
1
0
FT 2 1
4-4
  VEN D2
Deportivo Petare FC
Libertador FC
0
0
FT 1 0
0-0
  ARG Rl
Independiente Santo Tome 1
Club Ateneo Inmaculada 5
0
0
FT 0 0
2-5
  COL RL
Atletico Zamba 1 1
FUNDECAI FC 1
0
0
FT 0 0
6-3
  SPA WD2
CD Llamoro W 7
Fundacion CD Tenerife (W) 1
0
1
FT 0 2
4-10
  BRA D4
Portuguesa Desportos 2
Caxias RS 2
0
0
FT 1 0
17-1
  BRA D4
Juazeirense 2
Uniclinic Atletico Cearense CE 2
0
0
FT 0 0
5-2
90min[0-0],Pen[1-1],
  BRA D4
4 de Julho 1
Penarol AM 4
1
0
FT 3 0
4-9
  ARG Rl
Gimnasia y Esgrima Pedernera Unidos 1 3
Defensores Potrero Funes 1 4
0
1
FT 0 2
6-7
  ARG Rl
Andes Talleres 1 3
Huracan Las Heras Reserves 1 2
1
0
FT 2 1
7-1
  BOS PL
HSK Zrinjski Mostar [2] 2
Rudar Prijedor [9] 3
2
0
FT 3 0
7-4
  ARG D2
Chacarita juniors [15] 1
Estudiantes Rio Cuarto [14] 2
0
0
FT 0 0
6-4
  POR D1
FC Arouca [13] 1
Vitoria Guimaraes [10] 2
0
1
FT 2 2
6-4
  BRA D2
Botafogo RJ [3]
Nautico (PE) [8] 3
1
1
FT 3 1
4-6
  BRA D2
Londrina PR [18] 4
Centro Sportivo Alagoano [13] 1
0
2
FT 0 2
8-6
  VEN D2
Urena SC 3
Llaneros de Guanare FC
0
0
FT 2 0
3-4
  JAM D1
Vere United [5]
Siti Worley Garden J [4]
0
0
FT 0 0
0-0
  VEN D2
Yaracuy FC 3
Titanes FC 2
2
1
FT 2 1
5-2
  Bolivia N B
Ferrocarril Palmeiras FC 3
Rosario 2
2
1
FT 2 1
5-3
  ARG Rl
Huracan de San Luis 2
Sportivo Villa Quebrada 5
0
0
FT 0 1
7-1
  MLS
Atlanta United [7] 2
DC United [5] 4
1
0
FT 3 2
6-6
  BRA D1
Chapecoense SC [20] 2
Palmeiras [2] 2
0
2
FT 0 2
8-1
  VEN D1
Deportivo La Guaira [1] 2
Academia Puerto Cabello [6] 1
0
0
FT 0 0
6-3
  CRC D1
Jicaral [11] 3
Perez Zeledon [12] 2
0
0
FT 3 0
10-7
  ECU D1
Orense SC [9] 4
Guayaquil City [3] 1 5
0
0
FT 2 0
6-1
  COL D2
Llaneros FC [8] 1
Boca Juniors De Cali [15] 3
1
0
FT 1 0
1-1
  CRC D2
San Jose Costa Rica 3
Puntarenas 2
1
2
FT 1 3
6-8
  DOM D1
Jarabacoa FC 7
Moca FC 3
1
0
FT 1 0
4-5
  Can PL
Valour [5] 4
Cavalry FC [3] 1
0
0
FT 1 1
4-9
  Bolivia N B
FC Libertad 3
Deportivo Kivon 3
0
0
FT 1 0
7-3
  COL RL
Academia Europea de Futbol
Interbaq 3
4
0
FT 6 0
6-4
  INT FRL
Peru (w) [66]
Ecuador (w) [65]
0
1
FT 0 1
0-0
  BRA D3
Botafogo SP [6] 2
Figueirense [5] 2
0
1
FT 1 2
14-1
  BRA D3
Altos/PI [7] 3
SC Paysandu Para [3] 3
2
2
FT 2 3
8-7
  BRA D3
Criciuma [4] 3
Mirassol [8] 1
1
0
FT 3 0
4-4
  BRA D4
Ferroviaria SP 1
Brasiliense 1 5
0
0
FT 1 0
6-2
  BRA D4
Boa Esporte Clube
Uniao Rondonopolis MT
1
1
FT 1 1
0-0
  PER D1
EM Deportivo Binacional [14] 2
Sport Boys [6]
1
0
FT 1 2
8-6
  MAR D1
Club Salmi [1] 2
Maghreb Fez [8] 2
2
0
FT 3 0
2-3
  SLV U20
CD Chalatenango Reserves 3
Municipal Limeno Reserves 4
0
1
FT 1 1
5-7
  COL RL
MAG FC 1
Academia CD Harlen Santiago 3
1
0
FT 3 4
3-4
  ARG D1
Racing Club [6] 1
Talleres Cordoba [1] 1 4
1
1
FT 1 2
4-1
  COL D1
America de Cali [7] 1 4
Jaguares de Cordoba [12] 3
1
0
FT 2 3
5-6
  CAN CSL
Serbian White Eagles [9]
St. Catharines Hrvat [4]
0
0
FT 4 1
0-0
  GUA D1
CSD Municipal [5] 2
Coban Imperial [12] 3
1
1
FT 2 1
4-3
  MEX D3
Correcaminos II 3
Estudiantes Tecos 1
1
0
FT 2 1
3-7
  ARG D3FA
Chaco For Ever 1
Defensores Belgrano (VR) 4
0
0
FT 0 0
7-3
  GUA D2
Sacachispas GT 3
C.S.D. Comunicaciones B 1 1
0
1
FT 1 1
6-2
  MEX D3
U.A. Zacatecas 4
Atletico Saltillo 2
1
1
FT 1 1
6-3
  BRA LNA
CD Arabe Unido 1
Veraguas FC 4
0
0
FT 0 0
1-5
  NIC D2
San Judas 1 3
Deportivo Masaya 1 4
1
2
FT 2 3
8-3
  NIC D1
Diriangen [1]
HYH Export Sebaco FC [8] 1
0
0
FT 1 0
0-0
  GUA D2
Quiche FC 1
CSD Amatitlan 2
1
1
FT 2 1
6-3
  BRA LP
CA Independiente de la Chorrera Reserves 3
Veraguas FC Reserves 1 3
0
2
FT 2 3
4-7
  Bra SD
Atletico MT U19 2 2
Mixto U19 3
0
0
FT 1 1
6-3
  COL RL
Fantasia Cartagena 3
CD Fund Happy Kids 1 3
1
1
FT 2 2
3-4
  ARG D2
Almirante Brown [1] 4
Deportivo Riestra [10] 4
0
0
FT 1 0
11-3
  BOL D1
Aurora [12] 2
Blooming [14] 1
1
0
FT 2 0
3-5
  GUA D2
Deportivo Mixco 4
Club Aurora 1 4
0
0
FT 0 0
6-3
  APB W
Velez Sarsfield (W) 2
Argentinos Jrs (W) 2
1
2
FT 3 2
7-5
  BRA D4
Serrano PE 2
Petrolina PE 2
0
2
FT 0 3
3-5
  BRA D1
Atletico Paranaense [11] 5
Juventude [14] 1 1
0
0
FT 2 1
9-3
  BRA D1
Atletico Mineiro [1] 2
Sport Club Recife PE [19] 3
2
0
FT 3 0
6-4
  BRA D2
Goias [2] 1 4
Brasil de Pelotas [20] 3
1
0
FT 2 1
4-4
  MEX D1
Club Leon [4] 1
FC Juarez [18] 2
0
0
FT 0 1
8-4
  COL D2
Barranquilla FC [10] 1 7
Cortulua [6] 2 3
0
1
FT 2 2
2-2
  BRA LP
San Martin FC 3
Colon C 3 2
2
0
FT 3 0
2-1
  SLV U20
Alianza FC San Salvador Reserves 3
CD Aguila Reserves 3
2
1
FT 3 1
8-6
  DOM D1
Atletico Pantoja 2
Atletico Vega Real 5
0
0
FT 0 1
7-1
  BRA LP
Herrera FC Reserves 4
Udelas FC 2
0
0
FT 1 0
1-6
  BRA D3
Gremio Novorizontin [1] 2
Parana PR [9] 2
1
0
FT 1 0
4-6
  VEN D1
Gran Valencia FC [4] 3
Aragua FC [5] 1
0
1
FT 0 1
7-7
  ECU D1
Delfin SC [10] 4
Sociedad Deportiva Aucas [8] 4
1
0
FT 1 2
4-4
  CAN CSL
FC Vorkuta [1]
Toronto Tigers FC [6]
2
0
FT 3 0
0-0
  HON D1
CD Olimpia [3] 4
CD Victoria [9] 4
0
0
FT 4 0
11-4
  USL D1
Charlotte Independence [11] 1
Pittsburgh Riverhounds [3] 1
0
0
FT 1 0
7-6
  USL D1
Indy Eleven [21] 4
Louisville City FC [5] 3
0
1
FT 0 2
2-4
  BRA LNA
Atletico Chiriqui 3
Tauro FC 5
0
0
FT 0 1
7-3
  BRA LNA
Plaza Amador 1 1
San Francisco FC 2
0
1
FT 1 1
4-3
  USA NPSL
Chattanooga Red Wolves 3
North Carolina 2
0
0
FT 3 1
11-3
  BRA LNA
Alianza FC (PAN) 5
CD Universitario 3
1
0
FT 1 0
1-2
  INT FRL
Costa Rica (w) [36]
Panama (w) [59]
0
1
FT 1 2
0-0
  MLS
New England Revolution [1]
Columbus Crew [10] 2
0
0
FT 1 1
14-2
  COL D1
Atletico Junior Barranquilla [11]
Atletico Nacional Medellin [1] 3
1
1
FT 1 3
4-4
  ARG D1
Atletico Tucuman [10] 1 4
Boca Juniors [9] 1
0
2
FT 1 2
2-2
  MLS
FC Cincinnati [13] 2 2
New York City Football Club [4] 5
1
1
FT 1 2
2-4
  MLS
Toronto FC [14] 1
Nashville [2] 1
1
0
FT 2 1
4-7
  BOL D1
Nacional Potosi [10] 2
Always Ready [1] 3
0
2
FT 0 2
12-5
  INT CF
Christchurch United
Otago University 1
0
0
FT 5 0
0-3
  USL D1
Atlanta United FC II [19] 2
Tampa Bay Rowdies [2] 3
0
2
FT 0 2
0-4
  USL D1
Birmingham Legion [7] 1
OKC Energy FC [18] 3
0
1
FT 1 1
6-4
  USA IL
Maryland Bobcats FC 2
New Amsterdam 5
0
1
FT 1 2
5-4
  USA IL
Detroit City 1
Stumptown Athletic FC 1
0
0
FT 0 1
3-2
  USA IL
Chattanooga 2
San Diego 1904 FC 2
0
0
FT 1 1
5-2
  BRA D1
Ceara [12] 3
Santos [13] 2
0
0
FT 0 0
6-4
  BRA D1
Bahia [16] 1
Bragantino [5] 4
0
0
FT 1 1
4-2
  SLV D1
CD Chalatenango [9] 2
Municipal Limeno [12] 3
0
1
FT 1 1
3-2
  USL D1
Tulsa Roughneck [8]
Austin Bold [14] 3
0
1
FT 0 1
3-3
  MEX D3
Loros Universidad 2
Mazorqueros FC 3
0
1
FT 1 2
7-6
  BRA LP
San Francisco Reserves 3
Mario Mendez FC 3
0
0
FT 0 1
2-5
  MLS
Minnesota United FC [8] 1
LA Galaxy [4] 1
2
0
FT 3 0
2-2
  MLS
Austin FC [13] 1 5
San Jose Earthquakes [11] 4
3
1
FT 3 4
8-8
  MEX D1
Toluca [2] 1 5
Club America [1] 1 5
2
1
FT 3 1
4-5
  PAR D1
Cerro Porteno [2] 3
Guarani CA [1] 4
0
0
FT 0 0
6-1
  USL D1
Rio Grande Valley [15] 4
Colorado Springs Switchbacks FC [9] 1
1
0
FT 1 2
10-3
  USL D1
Miami FC [6] 1
Charleston Battery [20] 2
0
1
FT 1 1
10-4
  HON LDA
Juticalpa 3
Estrella Roja 4
0
0
FT 2 0
8-3
  CAN CSL
SC Scarborough Ontario [2]
Euru Futbol Academy [8]
2
0
FT 2 0
0-0
  SLV D1
Alianza San Salvador [1]
Aguila [3] 3
0
1
FT 2 1
10-1
  ECU D1
9 de Octubre [6] 5
Macara [13] 1 2
1
0
FT 1 1
0-7
  COL D1
Millonarios [2] 2
Atletico Huila [19] 1
2
0
FT 3 1
5-5
  Solo ISL
Marist FC 2
Solomon Warriors FC 2
0
1
FT 2 3
3-3
  HON LDA
CA Independiente Siguatepeque 1
Parrillas One 4
0
1
FT 3 1
7-9
  MLS
Houston Dynamo [12] 1
FC Dallas [10] 1
2
0
FT 3 2
4-6
  MLS
Real Salt Lake [6] 4
Seattle Sounders [2] 1
0
0
FT 1 0
7-6
  USL D1
New Mexico United [22] 3
Real Monarchs [29] 2
0
0
FT 2 1
10-2
  MEX D1
Chivas Guadalajara [10] 1
Pachuca [14] 2
0
0
FT 1 0
1-8
  MEX D1
Mazatlan FC [11] 2
Pumas U.N.A.M. [17] 2
1
0
FT 2 2
1-7
  USL D1
Oakland Roots [23]
Los Angeles Galaxy II [26] 3
0
0
FT 0 1
6-1
  GUA D2
CD Zacapa 4
Deportivo Mictlan 6
0
0
FT 0 1
8-2
  USA IL
California Utd Strikers 1
Michigan Stars 3
0
0
FT 0 2
9-4
  USL D1
Phoenix Rising FC [1] 1 5
Orange County Blues FC [12] 3
1
0
FT 2 1
4-3
  USL D1
Sacramento Republic FC [24] 1 3
San Antonio [10] 1 4
0
0
FT 0 1
5-3
  Solo ISL
Henderson Eels FC 2
Southern United Honiara
0
1
FT 0 2
4-4
  ANQ U23
Gold Coast Knights U23 1
Eastern Suburbs U23(AUS)
2
2
FT 3 4
3-4
  JPN D3
Fujieda MYFC [12] 1
Fukushima United FC [1] 2
1
0
FT 1 0
3-8
  JPN JFL
FC Kariya [17] 1
Nara Club [14] 3
0
0
FT 0 1
2-7
  JPN JFL
Veertien Kuwana [10]
Kochi United [13]
0
2
FT 0 3
0-0
  JPN WD1
Ehime FC (w) [6]
IGA Kunoichi (w) [1] 1
1
3
FT 1 6
2-2
  JPN WD1
AS Harima ALBION (w) [9]
Angeviolet Hiroshima (w) [11]
1
1
FT 3 2
4-2
  ANQ U23
Sunshine Coast U23
Souths United U23 1
1
0
FT 2 1
4-4
  ANQ U23
Southside Eagles U23 2
SWQ Thunder U23 1
0
0
FT 1 0
2-12
  KOR D1
Incheon United [7] 1
Seongnam FC [10] 2
0
0
FT 0 1
2-8
  AUS BPLR
Mount Gravatt Hawks SC (R) 1
The Lakes Reserves 2
0
2
FT 0 2
6-8
  AUS WALR
Stirling Macedonia Reserves 1
Subiaco AFC Reserves 3
0
1
FT 2 2
9-3
  Solo ISL
Honiara City FC 2
FC Isabel United
0
2
FT 1 3
5-9
  FFSA WPL
Adelaide Comets Reserve (w) 1
Adelaide University Reserve (w)
0
2
FT 2 4
4-7
  ANQ U23
Redlands United U23 1
Gold Coast United U23
2
0
FT 3 0
2-6
  HK D1
Happy Valley [1] 5
Wong Tai Sin [10] 1
0
1
FT 1 2
3-1
  HK D1
Citizen [2] 1
Eastern District SA [11] 2
0
0
FT 1 4
4-4
  HK D1
Kai Jing [14] 1
Central Western District RSA [13]
2
0
FT 3 0
6-1
  ANQ U23
Logan Lightning U23
Brisbane Olympic FC U23
1
0
FT 1 0
4-4
  AUS WQSL
Brisbane City (w)
Dare southwest Queensland (w) 1
1
0
FT 2 0
10-1
  ANQ U23
Brisbane Strikers U23 2
Sunshine Coast Wanderers U23 2
0
1
FT 0 1
5-5
  ANQ U23
Brisbane Roar U23
Moreton Bay United U23
1
3
FT 3 3
0-0
  JPN D2
Blaublitz Akita [12]
Giravanz Kitakyushu [17] 1
0
0
FT 1 1
9-2
  JPN D3
Azul Claro Numazu [10]
Kamatamare Sanuki [15] 1
0
1
FT 0 2
8-0
  KCL 4
Gangwon II [9] 2
Pocheon FC [2] 1
0
0
FT 0 0
1-5
  KCL 4
Goyang FC [16]
Siheung City [4]
1
3
FT 1 10
3-4
  JPN JFL
Ban Di Tesi Iwaki [1]
Honda FC [2]
1
4
FT 1 5
4-5
  JPN WD1
Orca Kamogawa FC (w) [8]
Cerezo Osaka Sakai (w) [4]
1
1
FT 2 2
0-0
  AUS QSL
Gold Coast Knights [4] 1
Eastern Suburbs Brisbane [8] 3
2
1
FT 5 2
6-2
  AUS BPLR
Centenary Stormers Reserves 1
Albany Creek Reserve 1
0
2
FT 0 3
2-9
  QLD D1
Sunshine Coast FC 3
Souths United 4
1
0
FT 2 1
3-2
  QLD D1
Southside Eagles 2
SWQ Thunder 2
0
0
FT 1 1
2-5
  AUS WQSL
Sunshine Coast Wanderers (W)
Gold Coast city (w)
1
1
FT 1 2
3-8
  CHA D2
Hebei Gongfu [3] 1
Dongguan Guanlian [2]
2
0
FT 3 1
4-1
  CHA D2
Qingdao Manatee [1] 1
Xiamen Ludao [2] 1
3
0
FT 5 1
6-5
  KOR D2
Chungnam Asan [5] 2
Ansan Greeners FC [9] 2
0
1
FT 0 1
9-3
  KCL 4
Chuncheon Citizen [8] 1
Jeonju Citizen FC [15] 1 3
1
1
FT 3 1
9-0
  AUS BPL
Mount Gravatt Hawks [6] 2
The Lakes [4] 2
0
2
FT 0 3
7-3
  WAUS D2
Joondalup United 1
Quinns FC 3
2
0
FT 3 1
4-8
  KOR D1
FC Seoul [12] 1
Suwon City [4] 1
2
0
FT 2 1
5-4
  HKEC
Hong Kong FC [1] 1 1
Southern District [5] 1
1
1
FT 1 2
1-8
  HK D1
South China AA [3] 2
Shatin SA [6] 2
1
2
FT 4 5
1-3
  HK D1
North District FC [12] 3
Yuen Long FC [8] 2
0
0
FT 0 1
5-4
  HK D1
Metro Gallery [7] 3
Wing Yee FT [9] 3
0
1
FT 0 4
0-4
  HK D1
Wofoo Tai Po [4] 1
Sham Shui Po [5] 4
0
0
FT 2 2
2-5
  AUS QSL
Redlands United FC [12] 2
Gold Coast United [9] 1
0
1
FT 1 1
4-5
  JPN D2
SC Sagamihara [22] 1
Renofa Yamaguchi [15]
2
0
FT 2 0
1-2
  CZE CFL
Banik Ostrava B [3]
Vrchovina [15]
1
0
FT 3 0
11-1
  JPN D3
Grulla Morioka [3] 3
Miyazaki [6] 1
0
1
FT 0 1
7-2
  AUS QSL
Capalaba Bulldogs [11] 1
Peninsula Power [1] 3
0
0
FT 0 1
4-7
  AUS QSL
Logan Lightning [10] 2 2
Brisbane Olympic United FC [6] 1
0
1
FT 0 3
0-6
  AUS QSL
Brisbane Roar (Youth) [2] 1 3
Moreton Bay United [7] 4
1
1
FT 4 2
9-6
  AUS QSL
Brisbane Strikers [14] 1
Sunshine Coast Wanderers FC [5]
0
1
FT 0 3
4-6
  AUS BPLD1
Newmarket SFC [3] 2
Ripley Valley FC [5] 1
2
1
FT 2 1
4-7
  KAM SL
Asia Euro University 2
Prey Veng 2
0
2
FT 1 4
8-7
  MON FL
Khovd 1
Khukh Chononuud
1
0
FT 4 0
9-7
  SLO WL
FC Banik Horna Nitra (w)
MSK Zilina (w) 2
1
3
FT 2 5
2-5
  SER U19
IMT Novi Beograd U19 3
Zemun FK U19 4
1
0
FT 2 0
5-4
  AUS BPL
Centenary Stormers [8] 2
Albany Creek [1] 1
0
2
FT 1 2
5-3
  CZE CFL
Admira Praha [8] 4
FK Banik Sokolov [15] 1
1
0
FT 2 0
5-3
  CZE CFL
Dukla Praha B [9] 3
Slovan Liberec II [16] 1 2
0
0
FT 0 0
2-5
  CZE CFL
SC Znojmo [17] 1 3
Vysocina Jihlava B [16] 3
0
1
FT 2 2
7-1
  CZE CFL
Slovacko II [10] 2
Zlin B [8] 2
1
0
FT 2 0
13-1
  CZE CFL
Slavia Prague B [13] 1 3
Sokol Hostoun [16] 6
2
0
FT 4 1
8-4
  CZE CFL
Pardubice B [11] 4
Chlumec nad Cidlinou [7] 1 1
1
1
FT 3 1
5-4
  CZE DFL
Brno B 2
Sokol Tasovice 1
6
0
FT 7 1
7-4
  CZE DFL
Opava II
Novy Jicin 1
1
1
FT 3 1
6-6
  CZE DFL
MFK Havirov 3
SK Detmarovice 1 2
2
1
FT 3 2
6-3
  AUT D2
Rapid Vienna (Youth) [14] 1
Grazer AK [9] 1
0
1
FT 2 1
5-3
  CZE CFL
Viktoria Plzen B [7] 1
Povltava FA [10] 1
1
0
FT 1 0
7-6
  Slo D3
Poprad 2
OFK-SIM Raslavice 2
2
0
FT 3 0
5-5
  THA D2
Chachoengsao
Chanthaburi FC
0
0
FT 0 0
0-0
  AUS L
Slovan HAC 1
Sportunion Mauer 2
1
1
FT 2 2
8-7
  AUS D3
WSG Swarovski Tirol B [8]
SV Fugen [12] 3
0
0
FT 0 1
5-5
  KAM SL
Tiffy Army FC 2
Kirivong Sok Sen Chey
1
0
FT 3 1
10-5
  AUS L
ASK Klagenfurt 3
WAC St Andra II 2
2
0
FT 2 0
4-5
  ITA YTHL
Cagliari U19 [8] 3
Fiorentina U20 [15] 1
1
0
FT 2 1
2-5
  ITA YTHL
Sampdoria Youth [11]
Atalanta U20 [12] 1
0
0
FT 2 2
3-10
  GER OBW
Uhlenhorster SC Paloma
Meiendorfer SV 1
1
0
FT 1 0
0-0
  SPA D3
CD Montijo [4] 5
Panaderia Pulido [4] 4
0
0
FT 0 0
7-1