SPDRFEF
Athletic Bilbao B [10] 1
Unionistas de Salamanca [2] 2
0
0
FT 0 1
2-4
  GER D3
Havelse [20] 2
Viktoria koln [18] 3
1
0
FT 1 0
5-6
  GER Reg
TSV Buchbach [5] 3
Bayern Munchen (Youth) [2] 2
0
1
FT 2 2
0-7
  GER Reg
SV Babelsberg 03 [9] 3
Tennis Borussia Berlin [16] 2
3
1
FT 4 2
4-7
  GER Reg
Wacker Burghausen [3]
SV Heimstetten [16]
0
1
FT 0 3
0-0
  GER Reg
ETSV Weiche Flensburg [3]
Heider SV [8] 3
2
1
FT 3 1
10-7
  POR D2
SC Covilha [8] 1
Penafiel [5] 4
0
0
FT 0 0
2-9
  FRA D3
Bourg Peronnas [2] 3
Chateauroux [6] 1
0
0
FT 1 0
4-6
  FRA D3
Stade Lavallois MFC [9] 2
Le Mans [7] 2
0
1
FT 2 1
1-3
  FRA D3
Sedan [4] 1
Creteil [17] 1
0
0
FT 0 0
3-5
  FRA D3
Chambly FC [13] 1 2
Bastia Borgo [18] 2
1
0
FT 2 2
6-8
  FRA D3
Red Star FC 93 [15] 3
Villefranche [3] 1
0
1
FT 0 1
4-0
  FRA D3
Orleans US 45 [16] 5
Annecy [1] 3
1
2
FT 2 2
4-2
  FRA D3
Boulogne [8]
Cholet So [11]
0
1
FT 2 3
0-0
  FRA D3
Sete FC [14] 1
Stade Briochin [10] 1
0
0
FT 0 0
2-6
  Fut W5
Argentina Futsal
Serbia Indoor Soccer 1
3
2
FT 4 2
0-0
  Fut W5
Angola Futsal
Paraguay Futsal
1
4
FT 1 4
0-0
  DEN SASL
Aalborg [3] 6
Odense BK [7] 3
0
0
FT 2 0
12-0
  DEN D1
Lyngby [3] 1
Herfolge Boldklub Koge [11] 2
0
0
FT 1 1
8-5
  DEN D2
HIK Hellerup [8] 2
B93 Copenhagen [3] 2
0
1
FT 0 1
5-3
  CZE D1
Sigma Olomouc [6] 1 3
Banik Ostrava [4] 3
1
0
FT 1 1
8-2
  CZE D1
Hradec Kralove [8] 2
Pardubice [13] 1
1
0
FT 2 0
7-8
  SER D1
Radnik Surdulica [9] 1
Vojvodina Novi Sad [10] 2
0
2
FT 0 2
6-2
  SER D1
Metalac Gornji Milanovac [13] 1
Kolubara [8] 3
1
1
FT 3 1
9-4
  CAF Cup
Marumo Gallants FC [16]
Futuro Kings
1
0
FT 3 0
0-0
  BLR D1
FC Torpedo Zhodino [9] 3
Energetik-BGU Minsk [10] 5
0
1
FT 0 1
6-1
  TUR D1
Yeni Malatyaspor [10] 1 7
Karagumruk [7] 3
3
2
FT 3 4
2-5
  TUR D1
Altay Spor Kulubu [9] 2
Goztepe [12] 2
0
1
FT 2 1
5-3
  UAE LP
Al Ain [1] 1
Ittihad Kalba [10] 2
4
0
FT 4 1
8-3
  KUW Cup
Al-Jahra
Al-Arabi Club (KUW) [6]
0
2
FT 0 5
0-0
  GUA D1
Malacateco [9] 1
Guastatoya [11] 4
2
0
FT 2 1
4-9
  DEN D3
Roskilde 1
Karlslunde IF 2
3
0
FT 4 0
6-5
  WWCPE
Poland (w) [29] 1
Belgium (w) [19] 3
1
0
FT 1 1
6-2
  WWCPE
Switzerland (w) [20]
Lithuania (w) [106] 2
2
0
FT 4 1
7-2
  AUS D3
WSC Hertha Wels [4]
Allerheiligen [10]
0
0
FT 2 0
0-0
  AUS D3
SV Spittal [15]
SC Weiz [11]
0
0
FT 0 0
0-0
  AUS D3
SV Innsbruck [11] 2
SC Schwaz [5] 2
1
1
FT 1 3
3-6
  AUS D3
SV Wals-Grunau [8]
USK Anif [4]
1
1
FT 3 2
0-0
  AUS D3
SV Grodig [9]
FC Pinzgau Saalfelden [6]
1
1
FT 3 3
0-0
  AUS D3
St. Johann [2]
Salzburger AK 1914 [10]
0
0
FT 0 0
0-0
  DEN D4
Marienlyst 1
Tarup Paarup IF 1 1
0
0
FT 3 0
3-2
  AUS D3
SK Treibach [14] 3
Wolfsberger AC Amateure [13] 3
1
5
FT 1 6
4-8
  GER OBW
Rot-Weiss Erfurt 2
Wacker Nordhausen 1 1
1
0
FT 3 0
4-1
  AUS D3
TUS Bad Gleichenberg [3] 1
Deutschlandsberger SC [1] 2
0
0
FT 0 1
6-6
  AUS D3
ASV Bruck [11] 2 4
Traiskirchen [7] 2
0
1
FT 1 1
3-6
  ENG PU23
Aston Villa U23 [5]
West Bromwich U23 [3] 1
3
1
FT 4 2
7-5
  AUS L
TSV Neumarkt 1 4
OTSU Hallein 2
0
1
FT 0 3
2-7
  AUS L
Weinland Gamlitz 2
SK Furstenfeld 1 1
0
0
FT 3 0
2-8
  ARG RESL
River Plate R 1 2
Arsenal de Sarandi Reserves 4
0
0
FT 0 1
4-7
  AUS D3
SC Kalsdorf [7] 1
Santa Ana [8] 1
0
2
FT 0 4
8-5
  SLO D3
Tinex Sencur
NK Svoboda Ljubljana 2
7
2
FT 9 3
2-10
  ARGW D1
CA Independiente (w) 4
Rosario Central (w) 1
1
1
FT 3 1
5-3
  BNY
EC Taveiropolis U20 2
Operario AM U20 2
0
1
FT 0 4
2-7
  ECR R L
Universidad Catolica del Ecuador Reserves 4
Orense Reserves 2
0
0
FT 1 1
9-4
  SPDRFEF
UE Llagostera [11] 2
UE Cornella [13] 1 4
0
0
FT 1 0
9-2
  Finland K
FC Espoo 2 2
HIFK 2 1
0
1
FT 3 3
5-2
  Finland K
Kings 1
AC Barca 1 2
0
1
FT 0 2
8-6
  GER Reg
Rot-Weiss Essen [1] 1 1
Schalke 04 (Youth) [11] 1
1
0
FT 1 0
3-6
  SUI Cup
Kriens [10]
FC Zurich [1]
0
1
FT 0 1
0-0
  SUI Cup
Bulle [1] 2
Lausanne Sports [9] 4
0
2
FT 2 2
3-4
90min[2-2],120min[2-3],Lausanne SportsW
  BUL D1
Botev Plovdiv [3]
Beroe Stara Zagora [4] 1
0
0
FT 2 1
3-9
  KSA PR
Al Ahli Jeddah [11] 1
Al-Fateh [2] 2
1
1
FT 1 1
6-1
  JOR D1
Al-Jalil [11] 1 3
Al Hussein Irbid [5] 1
0
0
FT 0 1
4-3
  JOR D1
Ramtha Club [2] 2
Sahab SC [8] 2
1
0
FT 1 0
4-6
  SWE D3
Assyriska BK [10] 3
Ullared [9] 1
1
1
FT 3 1
0-6
  WWCPE
Romania (w) [42] 1
Croatia (w) [54] 2
2
0
FT 2 0
2-2
  Finland K
HPS 2
TiPS 3
1
0
FT 1 1
7-4
  AUS L
SC Bad Sauerbrunn 1 2
Parndorf 3
0
0
FT 0 2
3-7
  AUS D3
SC Mannsdorf [6] 2
First Wien 1894 [1] 4
0
1
FT 1 1
2-2
  AUS D3
Worgl Obi SV [2] 1
SVG Reichenau [7] 2
0
0
FT 1 1
5-1
  GER U19
Eimsbutteler TV U19 [13]
St. Pauli U19 [7]
0
0
FT 1 1
0-0
  AUS D3
Wiener SC [4] 2
Andelsbuch [12] 1 3
0
0
FT 0 0
8-3
  AUS D3
Team Wiener Linien [3]
Mauerwerk [13]
1
0
FT 3 1
0-0
  GER OBW
Hamm United 5
VFL Lohbrugge 2
0
0
FT 3 2
2-3
  AUS L
FC Deutschkreutz 1
ASV Siegendorf 1
0
1
FT 0 2
0-9
  GER OBW
Wadegesi Heim 3
TSV Emmelshausen 2
1
0
FT 2 0
3-4
  GER OBW
HSV Barmbek Uhlenhorst 4
Bramfelder SV 7
2
1
FT 2 3
6-6
  ALB D1
Tirana De Namo [4] 3
KF Laci [7] 4
0
0
FT 1 1
4-6
  NOR D4
Stromsgodset B 3
Oppsal 4
4
0
FT 5 1
8-4
  HOL D1
Sparta Rotterdam [14] 2
NEC Nijmegen [6] 3
1
1
FT 1 1
4-6
  FRA D4
Louhans-Cuiseaux [1]
Frejus St-Raphael [14]
0
0
FT 0 0
0-0
  FRA D4
Angouleme [1] 1
Montpellier B [15] 1 2
1
1
FT 3 2
3-3
  HOL D2
De Graafschap [9]
Excelsior SBV [2]
0
0
FT 3 1
8-0
  HOL D2
Volendam [8]
VVV Venlo [6]
1
1
FT 2 1
9-3
  HOL D2
Roda JC [11]
FC Oss [5] 3
1
0
FT 2 0
5-5
  HOL D2
MVV Maastricht [10] 1 2
FC Eindhoven [7] 3
0
0
FT 1 0
2-7
  HOL D2
NAC Breda [16] 1 2
Emmen [13]
1
1
FT 1 2
8-5
  HOL D2
Almere City FC [12] 1
Jong Ajax (Youth) [15] 2
1
1
FT 2 4
4-12
  HOL D2
Helmond Sport [17]
FC Utrecht (Youth) [3] 1
0
1
FT 0 3
9-6
  HOL D2
Den Bosch [18] 3
AZ Alkmaar (Youth) [1]
1
0
FT 2 1
7-10
  BEL D2
Jeunesse Molenbeek [5] 2
Red Star Waasland [4] 4
1
1
FT 1 3
7-2
  SUI Cup
Concordia Ihrhove 1
Servette [3] 1
1
1
FT 1 4
5-4
  SUI Cup
Neuchatel Xamax [2]
Lugano [6] 1
0
0
FT 0 1
5-0
  SUI Cup
Yverdon [9] 2
FC Wil 1900 [7] 1
2
0
FT 3 0
2-4
  ROM D1
Rapid Bucuresti [2] 4
Gaz Metan Medias [15] 2
1
1
FT 1 2
13-4
  CRO D1
Hrvatski dragovoljac [10] 5
Rijeka [3] 1
2
0
FT 2 2
0-16
  BHR D1
Al-Riffa [3] 2
East Riffa [6] 3
0
0
FT 0 0
5-4
  BOS PL
Borac Banja Luka [9] 2
NK Siroki Brijeg [7] 1
2
1
FT 2 1
11-1
  LUX D1
Progres Niedercorn [3] 2
Hostert [11] 5
2
1
FT 3 1
6-1
  WWCPE
Hungary (w) [44] 1
Scotland (w) [22] 1
0
1
FT 0 2
1-6
  WWCPE
Northern Ireland (w) [48]
Luxembourg (w) [122] 4
3
0
FT 4 0
0-0
  WWCPE
England (w) [8]
North Macedonia (w) [131] 3
3
0
FT 8 0
10-0
  BRA SPC
Sao Caetano [16] 2
Portuguesa Desportos [6] 1
0
1
FT 1 1
4-4
  BRA SPC
Juventus SP [10] 1 4
Taubate [13] 4
1
0
FT 1 0
1-3
  CHI T
Osorno 3
Lota Schwager 1
0
0
FT 0 1
6-1
  BRCP 2
Riachuelo AC
Alecrim Natal RN
1
2
FT 4 3
5-6
  BRCP 2
Visao Celeste
Palmeira RN 1
0
0
FT 2 1
1-3
  BNY
Uniao ABC Youth 1 3
Comercial FC U20 3
1
1
FT 4 1
8-3
  ENG PU23
Blackburn Rovers U23 [12] 1 2
Tottenham Hotspur U23 [5] 6
2
3
FT 3 3
4-7
  ENG U23LC
Everton U23 [23] 3
Sheffield Utd U23 [23] 2
1
2
FT 1 3
2-2
  ARG RESL
Velez Sarsfield Reserves 2
CA Aldosivi Reserves 1 5
0
0
FT 1 1
12-0
  GER OBW
Fortuna Cologne II 3
FC Pesch 1956 1
1
0
FT 1 1
3-7
  BNY
Gremio FBPA U20 2
Brasil de Pelotas U20 2
0
0
FT 2 0
15-1
  BNY
Santa Cruz PE U20 1
Ferroviario do Cabo U20 1
5
0
FT 6 0
10-2
  BNY
Dourados AC U20 1
Aquidauanense U20 2
0
0
FT 0 0
4-4
  BRA CPY
Sao Paulo U20
SERC Brasil U20
8
0
FT 12 1
6-2
  COL RL
Nueva Generacion GCC 2
CF UC 3
1
0
FT 1 0
7-6
  HOL D2
Dordrecht [19] 4
SC Telstar [20] 1
0
0
FT 0 1
3-6
  PER D1
UTC Cajamarca [4] 1
Sporting Cristal [3]
0
3
FT 1 6
2-7
  WWCPE
Wales (w) [34] 1
Kazakhstan (w) [82]
2
0
FT 6 0
10-0
  GER D1
Hertha Berlin [16] 1
Greuther Furth [18] 2
0
0
FT 2 1
9-4
  ITA D2
Brescia [1] 1
Crotone [15] 4
1
0
FT 2 2
3-7
  POL PR
Lech Poznan [1] 2
Wisla Krakow [4] 6
2
0
FT 5 0
3-5
  URU D1
Rentistas [16] 4
Boston River [15] 3
0
1
FT 1 2
17-3
  ARG D2
Atletico Rafaela [16] 1 8
Ferrol Carril Oeste [4] 3
1
0
FT 1 1
2-3
  POR L3
Uniao Leiria 1
Alverca 1
2
0
FT 3 0
3-3
  WAL FAWC
Afan Lido [13] 4
Goytre Utd [4] 2
0
0
FT 1 2
3-7
  WAL FAWC
Port Talbot [16]
Ammanford [8]
0
3
FT 1 7
0-0
  WAL FAWC
Taffs Well [9] 2
Undy Athletic [15] 4
0
0
FT 3 0
3-1
  WAL FAWC
Llanelli [6] 4
Llantwit Major [2] 2
0
1
FT 1 2
6-2
  Ire LSL
Portlaoise AFC 1
Swords Celtic FC 4
2
3
FT 2 7
6-2
  BNY
Goias U20 1
Aparecida EC U20 3
4
0
FT 7 0
6-1
  ARG D2
CA Brown Adrogue [2] 3
Club Atletico Guemes [3] 3
1
1
FT 1 3
2-2
  ITA D1
Sassuolo [9]
Torino [11] 4
0
0
FT 0 1
6-3
  BEL D1
Cercle Brugge [13] 2
KAS Eupen [6] 3
1
1
FT 1 2
4-5
  SCO L2
Edinburgh City [5] 4
Stirling Albion [3] 3
1
1
FT 2 2
3-8
  Welsh PR
Newtown AFC [7] 3
Aberystwyth Town [10] 4
0
1
FT 1 2
6-6
  SCOFAC
East Stirlingshire
Fort William [18]
1
0
FT 3 0
0-0
  IRFAIC
UC Dublin [2] 5
Waterford United [8] 3
1
1
FT 2 3
2-4
  IRFAIC
St. Patricks Athletic [2] 1 1
Wexford (Youth) [10] 1 5
1
0
FT 3 0
0-0
  IRFAIC
Bohemians [5]
Maynooth University Town FC 1 1
3
0
FT 4 0
7-1
  WWCPE
Netherland (w) [4] 1
Czech (w) [27] 1
0
0
FT 1 1
17-2
  PAR D2
Independiente Luque [4]
Tacuary [5] 1
0
1
FT 0 2
0-0
  WAL FAWC
Pontypridd [1] 1
Briton Ferry Athletic [3] 2
0
0
FT 0 0
4-7
  WAL FAWC
Gresford [8] 1
Llangefni town [16] 3
0
0
FT 3 0
5-2
  Ire LSL
Leixlip United 2
Tolka Rovers 2
1
1
FT 1 3
1-10
  Ire LSL
Liffeys Pearse 4
Bluebell United 2
2
0
FT 2 1
5-2
  Ire LSL
Midleton FC
Carrigaline United 4
4
1
FT 4 3
7-7
  Ire LSL
St. Mochtas 2
Killester Donnycarne 1
1
1
FT 2 1
5-6
  ENG PR
Newcastle United [19] 2
Leeds United [17] 2
1
1
FT 1 1
4-5
  SPA D1
Celta Vigo [18] 3
Cadiz [16] 3
0
2
FT 1 2
7-1
  FRA D1
Strasbourg [15] 2
Metz [18] 4
3
0
FT 3 0
3-7
  SPA D2
AD Alcorcon [21] 4
Almeria [4] 2
0
3
FT 0 4
5-2
  SPDRFEF
Extremadura [19] 2
Racing de Ferrol [11] 1
0
0
FT 1 0
3-4
  SPDRFEF
Castellon [14]
Atletico Sanluqueno [7]
0
0
FT 0 1
0-0
  BRA D2
Brusque FC [14]
Vitoria BA [17] 3
0
0
FT 0 0
10-2
  SCOFAC
Cumbernauld Colts 2
Buckie Thistle FC [3] 1
0
0
FT 1 1
2-7
  BOL D1
San Jose [16] 1 6
Real Potosi [15] 3
0
0
FT 0 0
1-5
  IRFAIC
Finn Harps [7] 1 1
Dundalk [9]
1
2
FT 3 3
6-7
  ARG D2
San Martin San Juan [12] 2
Almagro [6] 1
1
0
FT 1 1
8-5
  MAL D2
St Georges [10] 3
Naxxar Lions [1] 1
0
0
FT 0 1
3-3
  CHI T
Club Deportivo Pilmahue 4
Linares Unido 4
0
1
FT 1 1
6-3
  LCE D3
Augnablik Kopavogur
Dalvik Reynir
1
0
FT 2 1
0-0
  Bra SD
Aparecidense GO 3
Caldense MG 3
2
1
FT 3 1
4-4
  CHI T
Deportes Rengo 1
CD Provincial Ranco 4
1
0
FT 3 0
2-3
  Ire LSL
Larkview Boys 3
Rush Athletic 2
2
1
FT 4 3
2-1
  ICE U19L
Stjarnan SkinandiU19 2
Throttur Reykjavik U19 1
4
1
FT 5 1
4-5
  INT FRL
Brazil (w) [7] 1
Argentina (w) [35] 1
1
0
FT 3 1
6-2
  POR D1
Portimonense [7] 4
Santa Clara [14] 3
2
1
FT 2 1
4-2
  Spain D4
CD Varea 3
CD Agoncillo 1
1
0
FT 4 0
5-2
  Zam SL
Power Dynamos 2
Green Eagles
0
1
FT 1 2
9-3
  VEN D1
Atletico Venezuela [4] 4
Mineros de Guayana [5] 2
1
1
FT 2 1
9-0
  Spain D4
CD Buzanada 3
CD Santa Ursula 1 5
1
0
FT 1 1
4-5
  BRA LP
Union Cocle 1 3
SD Atletico Nacional 1
0
3
FT 1 6
7-4
  CHI T
CD Trasandino de Los Andes 1
CD Rancagua Sur 1
2
0
FT 2 1
4-3
  CHI T
Quintero Unido 3
Municipal Salamanca 3
0
0
FT 0 0
6-3
  USA NPSL
Toronto FC II 3
Forward Madison FC 2
0
1
FT 1 1
9-2
  PER D1
Cusco FC [15] 2
Alianza Lima [1]
0
0
FT 0 2
6-12
  MAR D1
Union Touarga Sport Rabat [15] 4
CAYB Club Athletic Youssoufia [13] 3
0
0
FT 1 1
1-0
  ARG D2
Nueva Chicago [17] 2
Gimnasia Mendoza [6] 2
1
1
FT 1 2
0-5
  MEX D3
Intel Paja 3
Yalmakan FC 2
3
0
FT 3 0
4-1
  BRA LP
Alianza FC Panama Reserves 6
UMECIT 5
1
1
FT 1 1
3-3
  CNCF WU20
Belize (w) U20 [2] 2
Grenada U20(w) [3]
4
0
FT 6 1
3-1
  CNCF WU20
Bermuda (w) U20 [1]
St. Vincent Grenadines (w) U20 [2]
2
0
FT 4 0
0-0
  BRA D2
Coritiba PR [1] 2
Vila Nova [15] 1
1
0
FT 1 0
2-6
  PER D1
FBC Melgar [2] 2
Ayacucho Futbol Club [12] 1 4
1
0
FT 1 1
12-4
  VEN D1
Zamora Barinas [5] 2
Trujillanos [7] 3
2
1
FT 2 1
8-2
  USA NPSL
New England Revolution B 3
Richmond Kickers 4
1
1
FT 3 1
5-4
  BRA LP
Sporting San Miguelito Reserves
Tauro Reserves 2
1
1
FT 1 2
4-4
  BRA CA
Independente PA
Santos AP 1
1
2
FT 3 4
5-3
  BRA LP
Atletico Chiriqui Reserves 4
Universidad de Panama 3
0
0
FT 0 0
2-8
  MLS
Club Internacional de Futbol Miami [9] 1 4
New York Red Bulls [11] 3
0
2
FT 0 4
0-5
  URU D1
CA Penarol [3] 3
Centro Atletico Fenix [1] 2
0
0
FT 0 0
11-0
  ARG WRl
CA Universitario Mendoza (W) 1
Godoy Cruz A (W) 2
5
1
FT 5 1
2-4
  BRA D2
Confianca SE [20] 4
Sampaio Correa [7] 3
1
0
FT 2 0
2-5
  BOL D1
Real Tomayapo [13] 1
Club Guabira [9] 5
0
1
FT 1 1
11-6
  CNCF WU20
Cayman Islands (w) (U20) [1]
Anguilla (w) U20 [3]
2
0
FT 3 0
0-0
  CNCF WU20
Saint Lucia (w) U20 [3] 1
Antigua Barbuda U20 (w) [2]
2
0
FT 8 0
1-1
  ARG D2
Atletico Mitre de Santiago del Estero [16] 2
Deportivo Maipu [12] 1
2
0
FT 3 1
7-5
  ECU D1
Barcelona SC(ECU) [7] 4
Deportivo Cuenca [12] 5
1
0
FT 3 2
8-4
  BRA LNA
Herrera FC 1 2
Costa Del Este 3
1
0
FT 1 1
1-4
  PAR D1
River Plate (PAR) [3] 2
Libertad [7] 2
0
0
FT 0 1
5-5
  BRA D2
Ponte Preta [16] 2
Guarani SP [5] 1
0
0
FT 0 0
6-10
  ARG TC
Deportivo Aldao 3
Penarol De Rafaela 1 2
0
0
FT 0 0
11-2
  COL D1
Dep.Independiente Medellin [11] 2
Deportiva Once Caldas [20] 5
0
1
FT 3 1
8-3
  MEX D3
CD Alacranes de Durango 1
Cimarrones de Sonora FC II 4
1
1
FT 2 1
4-5
  Solo ISL
Kossa FC
Waneagu United
0
1
FT 0 2
6-7
  CRC D1
Alajuelense [6] 1 5
AD San Carlos [10] 4
0
1
FT 2 2
4-6
  MEX D1
Necaxa [11] 1
Atlas [6] 1
0
2
FT 0 3
7-8
  MON FL
Tuuliin Tom Tulnuud
Bavarians FC
0
0
FT 0 4
7-5
  CPL
Western Suburbs
Waterside Karori
2
0
FT 3 1
0-0
  MEX D3
Coras De Nayarit
Catedraticos Elite
2
0
FT 2 2
0-0
  CPL
North Wellington AFC
Petone FC
0
0
FT 4 6
0-0
  AGC R
Southport Warriors ML1 3
Surfers Paradise Reserves 1
2
1
FT 2 2
4-4
  Solo ISL
Laugu United 2
Kula FC
1
0
FT 3 0
5-4
  JPN D3
Yokohama SCC [12] 1 1
Imabari FC [13] 2
0
0
FT 0 0
4-7
  KCL 4
Jungnang Chorus Mustang FC [14] 2
Jinju Citizen [5] 1
1
2
FT 1 3
3-3
  JPN JFL
Maruyasu Industries [11]
Mio Biwako Shiga [14]
0
2
FT 0 3
0-0
  JPN WD1
Speranza Takatsuki(w) [10]
Yokohama FC Seagulls (w) [5] 1
1
0
FT 2 1
3-7
  JPN WD1
Yamato Sylphid (w) [12]
NGU Nagoya (w) [9]
0
0
FT 1 1
0-0
  AGC R
Pacific Pines Reserves
Palm Beach Reserves 1
1
0
FT 2 0
8-5
  AGC R
Ormeau Reserves 2
Tallebudgera Reserves 2
3
2
FT 3 2
4-3
  TSA PC
South East United FC 1
Beach City 3
0
0
FT 1 1
3-11
  TSA PC
Olympia FC Warriors Reserves 1
Metro Claremont SC 1 3
0
0
FT 1 2
9-0
  TSA PC
New Town Eagles 2
Kingborough Lions Reserves
3
0
FT 4 2
3-2
  TSA PC
Taroona
Glenorchy Knights Reserves 2
2
0
FT 3 1
3-3
  TSA PC
University of Tasmania SC 2
Hobart United
0
2
FT 1 2
12-5
  WA WU23
Fremantle City FC U23 (W) 1
Perth SC U23 (W)
0
0
FT 1 1
3-4
  KOR D2
Jeonnam Dragons [4] 2
Bucheon FC 1995 [10] 2
1
0
FT 1 2
3-3
  KCL 4
Seoul United [12]
Yeoju Sejong [11] 3
0
0
FT 4 2
9-2
  JPN JFL
Osaka FC [10]
Verspah Oita [4]
2
0
FT 2 1
0-0
  Aus GL
Southport Warriors 5
Surfers Paradise 3
1
1
FT 4 1
12-6
  AUS BPLR
The Gap FC Reserve 1
Acacia Ridge Reserves 1
1
0
FT 6 1
6-1
  MGL PL
FC Ulaanbaatar
Khangarid Klub
1
0
FT 1 1
6-6
  FFSA SLR
Adelaide Victory Reserves
White City Woodville Reserve 3
0
0
FT 0 1
11-3
  FFSA SLR
West Torrens Birkalla B 1 2
Para Hills Reserves 1 2
1
0
FT 3 0
8-0
  FFSA SLR
Adelaide Hills Reserves 2
Modbury Jets Reserves
0
0
FT 1 1
7-7
  FFSA SLR
Fulham United FC Reserves 1 2
Western Strikers Reserves 3
1
0
FT 2 1
7-0
  FFSA SLR
Adelaide Cobras Reserves 2
Eastern United Reserves 2
1
1
FT 2 2
6-5
  KOR D1
Jeonbuk Hyundai Motors [2] 2
Suwon Samsung Bluewings [6]
0
0
FT 1 0
11-7
  Solo ISL
Real Kakamora
Central Coast Football Club 3
1
0
FT 2 0
1-5
  KCL 4
Dangjin Citizen [2]
Chungju Citizen [4] 1
2
1
FT 2 1
7-4
  JPN JFL
Yokogawa Musashino [16]
Sony Sendai [5] 1
1
1
FT 2 3
3-2
  JPN JFL
Suzuka unlimited [7] 1
Matsue City FC [9] 1
0
0
FT 1 1
6-6
  JPN JFL
Honda Lock SC [15]
FC Tiamo Hirakata [3]
0
1
FT 0 1
0-0
  RUS D2
FK Chita [9] 1
FC Olimp Odintsovo [4] 2
1
1
FT 1 2
1-9
  ISR U19
Hapoel Nof HaGalil U19 1 3
Hapoel Afula U19 3
0
1
FT 1 2
8-3
  AUS BPLD1
New Farm [7]
Annerley FC [8]
0
0
FT 3 0
0-0
  AUS BPLR
Western Spirit Reserves
Bayside United FC Reserve
0
4
FT 0 8
0-0
  ANQ U23
Rochedale Rovers U23
Brisbane City U23 1
0
0
FT 1 0
0-0
  QLD D1
Magic United TFA
Coomera
1
0
FT 2 0
10-2
  WAUS U20
Bayswater U20 [2] 1
Perth Glory FC U20 [1]
2
0
FT 2 2
0-0
90min[2-2],Pen[4-2],Bayswater U20Win
  KOR D2
Gyeongnam FC [6] 2
Gimcheon Sangmu [1] 4
2
1
FT 2 3
4-4
  AUS BPL
The Gap BPL [12] 3
Acacia Ridge [7] 2
0
1
FT 0 1
4-5
  RUS D2
SKA Khabarovsk II [7] 2
Strogino Moscow [3] 2
1
0
FT 4 1
4-6
  AUS WQSL
Weston Pud(w)
The Gap NPL (w) 1
2
0
FT 4 0
4-1
  AUS BPLR
University of Queensland FC Reserve
St George Willawong Reserves 1
0
0
FT 3 1
5-3
  UKR D1 W
Mariupolchanka Mariupol (w)
EMC Podillya (w) 1 2
0
0
FT 1 0
5-8
  KOR D1
Gwangju Football Club [9] 1
Jeju United [8] 2
1
0
FT 1 1
2-10
  FFSA PL
Fulham United FC [9] 4
Western Strikers SC [12] 1
1
0
FT 2 0
2-11
  FFSA PL
West Bay [2] 1
Para Hills Knlghts SC [5] 3
0
0
FT 1 0
2-6
  FFSA PL
Adelaide Hills [8]
Modbury Jets [3]
0
0
FT 0 1
4-4
  FFSA PL
Adelaide Victory [6] 1
White City Woodville [1] 4
0
0
FT 0 0
2-10
  FFSA PL
Adelaide Cobras FC [10] 3
Eastern United [11] 1
0
1
FT 1 1
9-0
  FFSA PL
Playford City Patriots [4] 1
West Adelaide SC [7] 1
0
0
FT 2 1
4-5
  HKEC
Eastern A.A Football Team [2] 4
Biu Chun Rangers [7] 5
0
0
FT 2 0
5-3
  FFSA WPL
Adelaide Comets (w)
Adelaide University (w)
0
0
FT 2 0
6-4
  MGL PL
Ulaanbaatar City 2
Khoromkhon Club 2
3
3
FT 7 4
6-7
  SER U19
Cukaricki U19
FK Rad Belgrade U19
1
1
FT 2 4
4-7
  ISR U19
Maccabi Yaffo Kabilio U19
Hapoel Petah Tikva Nahum Stelmah U19 1
1
0
FT 1 1
4-8
  FFSA WPL
West Adelaide (w)
Metropolis United (w)
1
0
FT 2 0
2-2
  KCL 4
Geoje Citizen [9] 1
Pyeongchang FC [6] 1
1
1
FT 2 1
2-4
  AUS BPL
Western Spirit [10]
Bayside United FC [2]
0
0
FT 0 2
0-0
  CHN NGFM
Beijing U20
shanxi U20
0
0
FT 2 3
0-0
  CHN NGFM
Sichuan U20
hubei U20
2
0
FT 2 1
0-0
  CHN NGFW
Olympic women (W)
Jiangsu (w)
0
1
FT 2 1
0-0
  CHN NGFW
Shandong Ticai (w) [5]
Shanghai (w)
0
2
FT 0 2
0-0
  HUN U19A
Ujpesti TE U19 [10]
Puskas Akademia FehervarU19 [1]
1
0
FT 1 2
0-0
  HUN U19A
Ferencvarosi U19 [6]
Fehervar Videoton U19 [11]
0
0
FT 0 0
0-0
  UKR U21
FC Mariupol U21 [6]
FC Shakhtar Donetsk U21 [1]
0
1
FT 1 4
0-0
  UKR U21
Zorya U21 [8]
Chernomorets Odessa U21 [11]
0
2
FT 2 3
0-0
  ISR U19
Hapoel Kfar Saba U19 3
Hapoel Rishon Lezion Yehuda U19 2
0
0
FT 2 1
8-3
  ISR U19
Beitar Jerusalem Oren U19 1
Ashdod MS U19 1
0
3
FT 0 3
0-3
  ISR U19
Ironi Nesher U19 3
Hapoel Ramat Gan U19 2
0
2
FT 1 2
5-1
  ISR U19
Beitar Nes Tubruk U19 1
Hapoel Akko U19 1
1
1
FT 2 2
9-1
  ISR U19
Hapoel Haifa U19 4
Maccabi Achi Nazareth U19 1 4
0
1
FT 1 1
16-0
  ISR U19
Maccabi Tzur ShalomU19 2
Hapoel Umm al-Fahm U19
0
0
FT 4 0
6-2
  AUS BPLD1
Logan Metro [4] 1
Ipswich City [10]
0
2
FT 3 3
8-2
  ROM D2
Unirea Constanta [20]
CSM Politehnica Iasi [14]
0
2
FT 0 6
0-0
  ROM D2
ASC Corona Brasov [15] 1
Dunarea Calarasi [16] 3
2
1
FT 3 1
8-1
  ROM D2
Astra Giurgiu [12] 2
Unirea Dej [11] 2
0
1
FT 0 2
3-5
  ROM D2
Gloria Buzau [7] 1
Metaloglobus [8] 5
2
0
FT 4 1
3-6
  ROM D2
Hermannstadt [3] 2
Dacia Unirea Braila [19]
1
0
FT 6 0
13-2
  JWL
Nagano Parceiro (w) [3]
NTV Beleza (w) [8]
0
0
FT 0 0
2-6
  Greece U19
Aris Thessaloniki U19 5
Panathinaikos U19 2
1
0
FT 2 3
4-5
  AUS WBPL
Annerley FC (w) 1
University of Queensland FC Snr (w)
0
1
FT 1 1
4-1
  Greece U19
Panaitolikos U19 1
PAOK Saloniki U19 2
0
1
FT 0 2
6-9
  Greece U19
Ionikos U19 1 2
PAS Giannina U19 1
0
2
FT 1 2
2-6
  QLD D1
Virginia United
Caboolture FC 3
0
1
FT 3 1
1-12
  AUS WQSL
Mitchelton (w) 1
Peninsula Power NPL (w) 1
3
1
FT 7 1
4-2
  AUS WBPL
Kangaroo P Rovers (w)
Robina City FC (w)
0
0
FT 0 2
1-4
  AUS WBPL
Broadbeach United SC (w)
AC Carina (w)
2
0
FT 3 0
8-2
  Finland K
Valtti
PKKU II 1
0
1
FT 1 4
1-7
  CZE D2
Trinec [16] 4
Vysocina jihlava [10] 5
0
0
FT 1 1
8-3
  CZE D2
Vyskov [13] 3
Sparta Praha B [3] 4
1
1
FT 2 3
0-7
  CZE D2
Chrudim [15] 2
Lisen [8] 2
0
1
FT 0 2
15-3
  CZE CFL
Frydek-Mistek [14] 1 2
Slavia Kromeriz [2] 1
2
1
FT 2 4
5-7
  CZE CFL
SK Rakovnik [16]
Karlovy Vary Dvory [11] 4
1
2
FT 4 2
7-8
  CZE CFL
FK Zbuzany 1953 [14] 1
Mlada Boleslav B [7] 2
1
1
FT 1 1
2-9
  CZE CFL
Vysehrad [3] 1 5
FK Kraluv Dvur [1] 3
0
1
FT 0 2
13-5
  CZE CFL
Sigma Olomouc B [3] 2
Velke Mezirici [12] 2
2
0
FT 2 0
3-6
  CZE CFL
FC Pisek [4] 3
SK Motorlet Praha [5] 4
0
0
FT 2 0
1-4
  CZE CFL
Loko Vltavin [6] 3
Benesov [15] 4
0
2
FT 0 2
3-3
  CZE CFL
Otrokovice [18] 1
Blansko [7] 3
1
3
FT 2 4
5-5
  ISR U19
Hapoel Ashkelon U19 1
Hapoel Qiryat Ono U19
0
1
FT 1 2
7-4
  IDN ISL
PSIS Semarang [5] 2
Persiraja Aceh [9] 2
0
0
FT 3 1
6-1
  IDN ISL
Bhayangkara Surabaya United [6] 3
Madura United [14] 2
1
0
FT 1 0
4-6
  QLD D1
North Star 2
Taringa Rovers 1 3
1
0
FT 2 2
7-6
  CZE DFL
Marianske Lazne 3
Tatran Sedlcany 2
1
0
FT 2 2
4-1
  AUS WQSL
Brisbane Olympic (w) 2
Virginia United SC (w) 1
1
0
FT 2 1
4-1
  CHA D1
Xinjiang Tianshan Leopard [6] 3
Nantong Zhiyun [2] 3
0
1
FT 0 3
0-0
  CZE CFL
FK Prepere [5] 2
Hradec Kralove B [10] 1
0
3
FT 0 4
6-7
  Slo D3
Raca Bratislava 4
Kalinkovo 4
1
0
FT 2 0
6-0
  THA D2
Kanjanapat Group 2
Ang Thong FC 2
0
0
FT 0 0
1-5
  CZE DFL
MSK Breclav 2
Polna 1
3
0
FT 5 0
4-2
  CZE DFL
FK Chomutov 2
SK Mondi Steti 1 4
2
1
FT 3 1
2-4
  AUS WQSL
Souths United SC (w)
Capalaba (w)
0
1
FT 0 4
2-1
  CZE DFL
Ceske Budejovice B 1
FK Jindrichuv Hradec
5
0
FT 7 0
11-1
  KAM SL
Nagaworld FC 2
Cambodia Tiger FC
0
0
FT 4 2
8-3
  KAM SL
Visakha FC 1
Boeung Ket Angkor 3
0
2
FT 1 2
10-10
  Greece U19
OFI Crete U19 2
Asteras Tripolis U19 2
0
0
FT 0 4
10-1
  CZE U19
Viktoria Plzen U19 [2]
Slovacko U19 [12]
0
0
FT 1 1
0-0
  SER U19
Vojvodina U19 1
FK Vozdovac U19 1
0
0
FT 1 1
7-3