Fut W5
Brazil Futsal
Czech Republic Indoor Soccer
0
0
FT 4 0
0-0
  Fut W5
Thailand Futsal
Morocco Futsal
0
1
FT 1 1
0-0
  SWE D2
IFK Varnamo [2]
Jonkopings Sodra IF [7] 1
0
0
FT 2 0
8-5
  TUR D2
Istanbulspor [17] 2
Ankaragucu [6] 3
0
1
FT 0 1
4-5
  UAE LP
Al Nasr Dubai [8] 2
Khor Fakkan [10]
1
0
FT 3 0
3-6
  KUW Cup
Al Kuwait SC [5] 1
Khaitan [9] 3
0
0
FT 2 0
4-0
  GEO D1
Dinamo Tbilisi [2] 1
Dila Gori [3] 3
0
0
FT 0 0
6-4
  GEO D1
Torpedo Kutaisi [8] 2
FC Shukura Kobuleti [9] 2
1
0
FT 2 1
5-0
  CHI D2
Cobreloa [12] 2
Union San Felipe [15] 2
1
1
FT 2 1
10-3
  WWCPE
Faroe Islands (w) [95]
Spain (w) [10] 1
0
3
FT 0 10
0-0
  WWCPE
Albania (w) [5] 1
Kosovo (w) [6]
1
0
FT 1 1
4-5
  NOR D4
Start Kristiansand B 2
Vindbjart 1 1
0
1
FT 3 2
1-7
  NOR D4
Pors Grenland 1
Fredrikstad B 1
2
0
FT 5 0
5-5
  Finland K
NJS II
Ponnistajat 1
2
1
FT 4 1
3-9
  Finland K
Tikka 1 2
EIF Academy 1
1
1
FT 1 2
6-3
  SLV U20
Atletico Marte U20 3
CD Luis Angel Firpo Reserves 4
0
1
FT 1 1
6-8
  ARG RESL
Defensores Unidos Reserves 1 2
UAI Urquiza Reserves 2
0
0
FT 1 0
10-4
  ARG RESL
Atletico Fenix Reserves 1
Deportivo Merlo Reserves 4
0
1
FT 0 1
2-7
  Finland K
PP-70
Ikaalisten Urheilijat 5
2
1
FT 3 2
7-1
  ICE U19L
KR KV U19 2
Breidablik Augnablik Smari U19 1
1
1
FT 6 2
6-4
  ARG RESL
Lujan Reserves 2
Deportivo Espanol Reserves 2
2
0
FT 2 0
7-8
  Finland K
Malmin Palloseura Helsinki 1
Atlantis II
0
0
FT 1 1
3-7
  KSA PR
Al-Faisaly Harmah [11] 1 3
Al-Feiha [2] 2
1
0
FT 2 1
1-4
  JOR D1
AL Salt [3] 1
Al Wihdat Amman [1] 2
0
1
FT 0 1
6-5
  ICE U19L
Vikingur U19 1
Valur KH Hlidarendi U19 3
0
0
FT 0 0
8-2
  ICE U19L
Keflavik U19 1 1
IR LettirU19 1
2
3
FT 5 3
12-3
  BHR D1
Al-Hadd [9] 2
Al-Najma [5] 2
0
1
FT 1 2
9-6
  CHI D3
General VelAsquez 1
D. Concepcion 3
0
0
FT 0 1
4-7
  ARGW D1
Defensores de Belgrano (w)
San Lorenzo (w)
0
2
FT 0 5
0-0
  BNY
bis SC U20 4
Sport Club Recife (Youth) 1
1
1
FT 2 1
4-4
  BNY
CR Flamengo (RJ) (Youth) 5
Botafogo RJ U20 4
2
1
FT 3 2
11-6
  ARG RESL
Club Comunicaciones Reserves 3
Los Andes Reserves 2
1
0
FT 5 0
5-7
  BRA BAS U23
Corinthians U23 4
Figueirense U23 1 3
0
0
FT 1 0
6-10
  BRA BAS U23
Bragantino PA U23 3
Avai FC U23 3
1
0
FT 1 4
6-5
  BRA CR
Resende-RJ 1
Perolas Negras 1 5
0
1
FT 0 1
3-3
  BRA BAS U23
Fortaleza U23 2
EC Bahia U23 3
1
1
FT 2 1
4-5
  PER D2
Deportivo Llacuabamba 1
Santos Ica 3
0
0
FT 0 2
3-3
  BRA BAS U23
Gremio RS U23
Ceara U23 1 3
0
0
FT 2 0
4-5
  BRA CPY
Olimpia SP U20 3
America SP (Youth) 1
2
0
FT 2 0
3-4
  BRA CPY
Monte Azul SP (Youth) 4
Mirassol FC (Youth) 2
1
3
FT 2 3
2-3
  BRA CPY
Assisense SP U20 1
Marilia (Youth)
0
1
FT 0 4
1-13
  BRA CPY
AA Flamengo Guarulhos U20 2
Palmeiras (Youth) 4
0
2
FT 0 4
6-6
  BRA CPY
Portuguesa Santista U20 1 3
Santo Andre (Youth) 5
0
0
FT 2 0
2-5
  BRA CPY
Gremio Osasco Youth 2
Sao Bento SP (Youth) 1 2
2
0
FT 2 1
6-6
  BRA CPY
Velo Clube Youth 2
Inter de Limeira (Youth) 3
0
2
FT 0 2
5-4
  BRA CPY
Desportivo Brasil Youth
Guarani SP (Youth)
1
1
FT 2 3
0-0
  BRA CPY
Juventus-AC (Youth) 2
Bragantino SP Youth 2
1
0
FT 3 2
3-2
  BRA CPY
XV de Jau (Youth) 3
Penapolense (Youth) 1
1
1
FT 2 1
2-4
  BRA CPY
Sao Bernardo (Youth)
Atibaia (Youth) 1
1
0
FT 2 0
6-4
  BRA CPY
Fernando Boris U20 1 4
Tanabi SP (Youth) 1
1
2
FT 1 3
4-1
  BRA CPY
OSTO youth team 2
Osasco Audax Youth 3
3
1
FT 3 1
4-3
  BRA CPY
Sao Jose AP (Youth) 4
Uniao Mogi Youth 1
0
0
FT 0 0
5-8
  BRA CPY
Independente FC Limeira Youth 1
Desportiva Ferroviaria U20 4
0
1
FT 0 2
3-4
  BRA CPY
Sao Caetano (Youth) 3
EC Sao Bernardo U20 2
1
0
FT 3 0
3-10
  BRA CPY
CA Taquaritinga SP U20 3
Vocem SP Youth
0
1
FT 0 1
8-6
  BRA CPY
Brasilis FC U20 3
Jaguariuna SP Youth 1
1
1
FT 3 2
3-7
  BRA CPY
Ponte Preta (Youth) 3
Amparo U20 2
1
0
FT 2 1
4-2
  BRA CPY
Nacional AC SP (Youth) 3
Corinthians Paulista SP U20 4
0
1
FT 2 2
3-6
  BRA CPY
Rio Branco EC/SP Youth 1
Itapirense Youth 4
0
0
FT 0 3
6-9
  BRA CPY
XV de Piracicaba (Youth) 2
GD Saocarlense Youth 2
1
0
FT 2 0
5-3
  BRA CPY
Portuguesa (Youth) 4
Ibrachina Youth 3
2
0
FT 2 2
2-6
  ICE U19L
IA Kari U19 2
Fjolnir U19 3
0
1
FT 3 2
4-4
  ICE U19L
HK KopavogurU19 5
FH Hafnarfjordur U19
3
0
FT 3 3
2-6
  NOR U19
Asker U19 2
Lorenskog U19 1 4
1
0
FT 4 0
5-6
  NOR U19
Skjetten U19 3
Raufoss U19 1
2
1
FT 2 2
5-4
  NOR U19
Brumunddal U19 2
Drobak/Frogn U19
0
2
FT 0 5
2-3
  BNY
Bahia (Youth) 7
Vitoria Salvador (Youth) 3
2
2
FT 4 2
5-5
  ARG RESL
CSD Flandria Reserves 1 3
Villa San Carlos Reserves 4
0
0
FT 0 1
4-11
  ICE U19L
Slotur U19 2
Njardvik Grindavik GG U19 5
0
3
FT 2 4
6-7
  POL D1
Gornik Polkowice [14] 2
OKS Stomil Olsztyn [18] 2
0
0
FT 2 2
8-5
  POL D1
GKS Tychy [7] 2
Chrobry Glogow [9] 1
0
0
FT 1 0
5-6
  INT CF
Tupan MA 1
Expressinho MA 2
0
0
FT 3 0
9-4
  Bra SD
Oeirense 5
EC Timon 4
0
0
FT 2 0
5-4
  UEFA EL
Monaco [16] 1
Sturm Graz [2] 2
0
0
FT 1 0
7-1
  UEFA EL
PSV Eindhoven [1] 2
Real Sociedad [4] 5
1
2
FT 2 2
7-2
  UEFA EL
Glasgow Rangers [1] 3
Lyon [7] 2
0
1
FT 0 2
3-3
  UEFA EL
Eintracht Frankfurt [15] 2
Fenerbahce [3] 4
1
1
FT 1 1
3-3
  UEFA EL
Brondby IF [8] 2
Sparta Praha [2] 2
0
0
FT 0 0
2-4
  UEFA EL
Leicester City [9] 1 5
Napoli [3] 2
1
0
FT 2 2
2-8
  UEFA EL
Olympiakos Piraeus [9] 2
Royal Antwerp [12] 1 4
0
0
FT 2 1
4-8
  UEFA ECL
Randers FC [4] 1
AZ Alkmaar [15] 2
1
2
FT 2 2
2-3
  UEFA ECL
AS Roma [1]
CSKA Sofia [6] 1 3
2
1
FT 5 1
5-5
  UEFA ECL
Anorthosis Famagusta FC [10] 2
Partizan Belgrade [1] 3
0
1
FT 0 2
3-7
  UEFA ECL
Baumit Jablonec [11] 3
CFR Cluj [1] 1 1
0
0
FT 1 0
5-5
  UEFA ECL
Bodo Glimt [2] 1
Zorya [7] 3
0
0
FT 3 1
4-2
  CHI D2
CD Copiapo S.A. [3] 2
Fernandez Vial [14] 3
1
1
FT 1 1
6-3
  Bra SD
Caicara EC 1 2
Piaui(PI) 4
0
1
FT 4 1
3-10
  URU D2
CA Juventud 3
Villa Teresa 1
0
0
FT 1 2
6-4
  ICE U19L
Haukar U19
Afturelding Hviti U19
0
1
FT 0 5
1-12
  COL RL
CD Fair Play 1
Club Deportivo Inter 1 3
0
0
FT 1 0
7-3
  POR D2
Academica Coimbra [18] 2
Estrela da Amadora [13] 6
1
0
FT 2 2
9-3
  VEN D1
Caracas FC [1] 4
LALA FC [7] 5
3
2
FT 5 2
3-7
  CHI T
ProvincialTalagante 1
CD Municipal Mejillones 1
1
1
FT 2 2
5-4
  PER D2
Los Chankas 3
Atletico Grau 4
2
0
FT 3 1
7-9
  CHI D2
Barnechea [16] 2
Rangers Talca [8] 3
1
2
FT 2 3
6-5
  PAR Cup
Guairena [8] 1 1
Clube Oriental 1 2
1
0
FT 2 1
8-5
  SLV U20
Jocoro FC Reserves 6
Municipal Limeno Reserves 2 3
0
0
FT 0 0
3-4
  SLV Rl
AD Isidro Metapan Reserves 4
Once Deportivo de Ahuachapan Reserves 4
0
1
FT 2 2
5-3
  URU D2
Rocha 3
Defensor Sporting Montevideo 2
0
0
FT 1 2
2-4
  HON LDA
FC Alvarado
Yoro FC 2
0
0
FT 1 1
4-4
  BRA D2
CRB AL [4] 3
Vasco da Gama [10] 2
0
1
FT 1 1
4-5
  BRA D2
Cruzeiro (MG) [13] 2
Operario Ferroviario PR [9] 5
1
1
FT 1 1
8-2
  HON D1
CD Motagua [3] 3
CD Vida [1] 1 1
1
1
FT 2 1
5-4
  CHI D2
San Marcos de Arica [6] 3
Santiago Morning [5] 4
1
0
FT 4 0
10-4
  MEX D2
Tepatitlan de Morelos [9] 1 3
Cancun FC [16] 3
1
0
FT 1 2
6-2
  VEN D1
Monagas SC [2]
Universidad Central de Venezuela [6]
1
0
FT 2 1
0-0
  COL Cup
Deportes Tolima [3] 4
La Equidad [14] 5
0
0
FT 2 0
4-3
  Brazil CUP
Novo Hamburgo RS 3
Uniao Harmonia FC 2
2
0
FT 5 0
12-1
  CRC D1
Herediano [7] 3
Sporting San Jose [1]
2
0
FT 3 0
1-8
  CRC D1
Santos De Guapiles [2] 3
Guadalupe FC [8] 1 2
0
0
FT 2 2
6-0
  COL RL
CD Centenario Colombia 3
CD Union Bogota 1 4
1
1
FT 1 1
2-7
  CHI D2
Universidad de Concepcion [10] 3
Coquimbo Unido [2] 2
0
1
FT 0 1
5-4
  PAR Cup
3 De Febrero [8] 2
12 de Octubre [9] 1
0
1
FT 0 1
4-4
  INT FRL
USA (w) [1]
Paraguay (w) [50]
6
0
FT 9 0
15-0
  ARG Rl
Bocofilo Bochazo 2
Union Sunchales 1
1
0
FT 2 1
7-9
  BRA LNA
CA Independente 4
Sporting San Miguelito 2
0
0
FT 3 0
3-7
  URU D2
Cerro Montevideo 3
Albion FC 1 1
0
0
FT 1 0
7-2
  BRA D2
Remo Belem (PA) [11] 1
Avai FC SC [5] 1 5
1
0
FT 2 1
8-3
  VEN D1
Deportivo Tachira [2] 3
Zulia FC [6] 3
0
0
FT 3 0
2-3
  COL Cup
Deportivo Pereira [8] 4
Deportivo Pasto [16] 2
1
0
FT 2 1
10-5
90min[2-1],Two Rounds[4-4],Pen[2-1],Deportivo PereiraWin
  NIC CUP
Jalapa
Real Madriz FC 1
0
1
FT 1 1
8-1
  MEX D1
Atletico San Luis [9] 2
Club Tijuana [16] 2
3
1
FT 4 1
5-3
  HON LDA
Broncos del Sur FC 1 3
CD Inter el Triunfo 2
1
1
FT 2 1
3-10
  CNCF CHL
CDSyC Cruz Azul [8] 3
Monterrey [7] 3
1
3
FT 1 4
4-4
  CRC D1
Deportivo Saprissa [5] 2
AD Guanacasteca [9]
0
0
FT 1 1
15-4
  USA IL
LA Force 3
Chicago House AC 1 1
0
0
FT 1 0
10-1
  ISR U19
MS Pardes Hana Karkur U19
Hapoel Iksal Imad U19 1 3
0
0
FT 2 0
6-6
  CPL
Lower Hutt City
Wairarapa United
2
0
FT 3 0
6-2
  CHA D1
Shanxi Chang An Athletic FC [3]
Bei Li Gong [6]
2
0
FT 2 0
9-2
  RUS YthC
FK Ural Youth [7] 1
Dinamo Moscow Youth [9] 4
1
1
FT 1 2
4-6
  RUS YthC
Krylya Sovetov Samara Youth [2] 2
CSKA Moscow (R) [1] 3
1
0
FT 1 0
4-12
  UKR U21
Dnipro-1 U21 [11] 1
Veres Rivne U21 [10]
2
1
FT 4 1
0-0
  MGL PL
BCH Lions 1
Selenge Press 2
0
3
FT 2 4
5-11
  IDN ISL
Persela Lamongan [10] 4
Persita Tangerang [8] 1 4
0
0
FT 0 1
5-1
  IDN ISL
Pusamania Borneo FC [5] 3
Barito Putera [18] 1 3
0
0
FT 1 1
12-1
  MAS PL
Kuching FA [7] 3
Terengganu B [4] 2
0
0
FT 0 2
1-2
  FFSA WPL
Fulham United (w) 2
Salisbury Inter (w)
0
2
FT 0 5
2-5
  ISR CUP
MS Jerusalem 6
Hapoel Segev Shalom 1 4
2
0
FT 2 1
6-4
  RUS YthC
Arsenal Tula Youth [10] 4
FK Rostov Youth [1] 1 2
0
1
FT 1 2
7-5
  RUS YthC
Konopliev Youth [6] 1
Ufa Youth [10] 1
0
0
FT 0 1
0-0
  INT FRL
Czech (w) U19
Greece (w) U19
1
0
FT 1 0
5-5
  QLD D1
Western Pride 2 4
Ipswich knights SC 1
0
1
FT 0 2
2-5
  RUS D2
Dinamo Barnaul [8] 1
FK Spartak Tuymazy [9] 1 3
1
0
FT 3 0
2-2
  ISR D3
Hapoel Bnei Pardes [16] 3
Maccabi Tzur Shalom [7] 3
1
0
FT 2 0
4-4
  QLD D1
Brisbane Wolves 2
Mitchelton FC
1
3
FT 2 4
4-2
  AUS WQSL
Moreton Bay United (w) 1
Queensland Lions(w) 2
0
5
FT 0 11
3-10
  Por U23
Vitoria Guimaraes U23 [23] 2
Famalicao U23 [23] 2
2
0
FT 3 1
5-3
  RUS YthC
Khimki Youth [8] 4
FK Krasnodar Youth [6] 2
0
2
FT 0 3
9-9
  UKR U21
Inhulets Petrove U21 [14]
Kolos Kovalivka U21 [13]
0
0
FT 0 1
0-0
  HUN U19B
Kecskemeti TE U19
KaposvarU19
1
0
FT 2 1
5-4
  BGD D1
Sheikh Russel KC [7]
Bashundhara Kings [1] 1
0
0
FT 0 1
3-6
  ISR D3
Agudat Sport Nordia Jerusalem [16] 2
Sport Club Dimona [5] 2
0
1
FT 0 4
3-9
  FFSA SLR
Croydon Kings Reserve
Adelaide City Reserve
0
2
FT 0 2
0-0
  Asian CQW
Mongolia (w)
Korea Rep (w) [18]
0
7
FT 0 12
0-0
  THA PR
Samut Prakan City [5] 3
Bangkok United FC [4] 1
0
0
FT 3 1
3-5
  RUS YthC
Spartak Moscow Youth [3] 3
Rubin Kazan (R) [5] 4
0
1
FT 2 2
7-3
  RUS YthC
PFC Sochi Youth [4] 4
Chertanovo Moscow Youth [2] 3
1
1
FT 2 1
5-7
  ISR U19
Maccabi Yavne Shimon U19 1
Gadna Tel Aviv U19 4
1
1
FT 3 4
4-5
  AUS DPL
Hellenic AC 3
Mindil Aces 2
0
0
FT 0 1
4-3
  MGL PL
UB Mazaalainuud 1
Deren FC
0
0
FT 0 0
0-8
  TAJ L1
FK Eskhata [6] 2
CSKA Pamir Dushanbe [5] 5
0
1
FT 1 2
6-4
  TAJ L1
FC Istaravshan [3]
Faizkand [9]
0
0
FT 1 0
0-0
  IDN ISL
Pstni [16] 3
Persik Kediri [9] 2
1
1
FT 2 2
4-0
  ISR D3
Hapoel Azor [3] 1 2
Maccabi Kabilio Jaffa [1] 4
0
1
FT 0 1
3-3
  ISR D3
MS Tseirey Taybe [9] 3
Hapoel Migdal HaEmek [15] 5
1
0
FT 2 1
7-2
  ISR D3
MS Ironi Kuseife [7] 1
Shimshon Tel Aviv [2] 1 2
0
0
FT 1 0
9-1
  ARM CUP
FK Van Charentsavan [6]
Se Wan Boy [3]
1
1
FT 2 2
0-0
90min[2-2],120min[2-2],Pen[3-1],FK Van CharentsavanWin
  CHA D1
Guizhou Hengfeng F.C. [3] 4
Beijing BeiKong [6] 1
0
0
FT 0 0
3-1
  CHA D1
Heilongjiang Lava Spring [2] 2
Chengdu Better City FC [1] 2
1
0
FT 2 1
2-5
  CHA D1
Zhejiang Greentown [2]
Nanjing City [4] 1 3
0
0
FT 1 0
17-0
  SIN D1
Lion City Sailors [2]
Albirex Niigata FC [1] 1
1
0
FT 1 1
4-14
  ISR D3
Hapoel Bueine [5] 2
Ironi Nesher [11] 1
0
0
FT 1 0
5-0
  ISR D3
Hapoel Kafr Kanna [17] 1 2
Moadon Sport Tira [3] 1 2
0
0
FT 0 0
7-4
  RUS YthC
FK Nizhny Novgorod Youth [4] 3
Strogino Youth [8] 1
2
1
FT 3 1
6-7
  URU U19
Rentistas U19 2 2
River Plate U19 1 3
1
1
FT 2 3
8-4
  ENG U23 D1
Watford U23 [8] 2
Hull City U23 [7]
1
0
FT 3 1
11-0
  ENG U23 D1
Charlton U23 [10] 3
Sheffield Wed U23 [16]
0
0
FT 2 0
5-6
  BLR RL
Dinamo Brest Reserves 2
Slavia Mozyr Reserve 1 5
1
0
FT 5 0
4-1
  URU U19
Central Espanol U19 3
Racing Club de Montevideo U19 2
1
0
FT 2 1
3-3
  URU U19
Danubio U19 3
Boston River U19 1
0
0
FT 0 1
2-8
  BLR RL
FC Slutsk Reserves
FC Gomel Reserves 1
2
0
FT 4 0
11-4
  POL D2
Slask Wroclaw II [12] 3
KP Calisia Kalisz [6]
0
0
FT 2 0
6-3
  LBN D1
Sporting Club Beirut [12] 2
Al Akhaahli Alay [5] 2
0
1
FT 0 1
3-8
  ISR D3
Hapoel Iksal [6] 3
Hapoel Bnei Arrara Ara [8] 1
1
2
FT 1 2
4-1
  MOZ C
Incomati Xinavane 1
Vilankulo FC 1
1
0
FT 1 1
3-3
  CAF CL
Le Messager Ngozi [8] 2
Gendarmerie 4
0
0
FT 0 1
5-4
  BUL D1
Tsarsko Selo [10] 1 3
Lokomotiv Plovdiv [14] 3
0
0
FT 0 2
6-2
  Syri D1
Afrin SC 2
Al-Taleiah 3
1
0
FT 1 2
4-3
  Syri D1
Al Nawair 4
Al-Jaish Damascus 1
1
0
FT 2 1
1-14
  Syri D1
Hutteen FC 1 2
Teshrin SC 4
0
0
FT 0 2
3-7
  Syri D1
Al-Shorta Damascus 3
Al Ittihad (SYR) 2
0
0
FT 0 0
3-7
  Syri D1
Al Wathbah 2
Al futowa 1
1
0
FT 4 0
5-11
  RUS D2
Rotor Volgograd B [16] 2
Stavropolye-2009 [12] 1 3
2
0
FT 2 1
2-9
  RUS D2
Irtysh 1946 Omsk [6] 1
Torpedo Miass [12] 1 3
0
0
FT 1 0
7-10
  SAFL
Richards Bay [8]
Black Leopards [13]
0
1
FT 0 2
0-0
  SAFL
Cape Town Spurs [14]
Uthongathi FC [5]
0
1
FT 0 1
0-0
  MOL D2
Dacia-Buiucani [4]
Real Succes [10]
0
0
FT 1 0
0-0
  ROM D2
Petrolul Ploiesti [2]
Ripensia Timisoara [9] 2
2
0
FT 2 0
6-3
  BI PL
Royal Muramvya FC [9] 1
Vitalo [2] 2
0
0
FT 1 0
7-3
  UKR D3
MFK Mikolaiv 2
Krystal 1 4
2
1
FT 2 1
4-4
  BI PL
Bujumbura City [14] 3
Flambeau du Centre [3] 1
1
1
FT 2 1
3-8
  ARG RESL
CA Patronato Reserves 4
Estudiantes LP Reserves 2
0
0
FT 1 3
1-4
  ARG RESL
Rosario Central Reserves 3
San Lorenzo Reserves 2
0
1
FT 1 2
7-4
  ARG RESL
Gimnasia LP Reserves 1
Union Santa Fe Reserves 4
0
0
FT 0 0
6-2
  ARG RESL
Lanus Reserves 1
Newell's Reserves 2
0
1
FT 0 2
5-3
  ARG RESL
Huracan Reserves 1
CA Independiente Reserves 1
1
0
FT 2 0
5-5
  UKR D3
MFA Munkach Mukachevo 2
LNZ Lebedyn
0
0
FT 1 1
2-6
  BLR RL
Bate Borisov Reserves 2
Shakhter Soligorsk Reserves 3
0
1
FT 3 1
9-7
  ARG RESL
Colon Reserves 1
Central Cordoba SdE Reserves 1 4
0
1
FT 0 1
6-1
  UKR D3
Cherkaskyi Dnipro
FK Epitsentr Dunayivtsi 1
1
2
FT 1 3
4-7
  CAF CL
DFC 8e Arrondissement 2
Galaxy 2
0
0
FT 1 0
8-1
  UAE RL
Khor Fakkan Reserves 3
Al Nasr SC Reserves 2
0
0
FT 0 1
1-5
  UAE RL
Baniyas SC Reserves 4
Al-Dhafra (R) 1
1
2
FT 1 4
3-5
  SLO D2
Drava [12]
Triglav Gorenjska [1]
1
3
FT 2 6
0-0
  UAE
Al Taawon [8] 1
Masafi [10] 2
0
0
FT 1 0
3-8
  UAE
Al-Rams [4] 1
Hatta [2] 2
0
0
FT 0 0
3-7
  UAE
Dubba Al-Husun [5] 2
Masfut [9] 1
3
0
FT 4 0
4-10
  UKR D2
Alians Lypova Dolyna [5] 2
Hirnyk-Sport [13] 4
1
0
FT 4 0
4-5
  RUS YthC
Lokomotiv Moscow Youth [5] 1
FC Terek Groznyi Youth [7] 6
0
0
FT 1 0
5-5
  ISR U19
Hakoach Macabi Ramat Gan U19
Beitar Tel Aviv Bat Yam U19 2
0
0
FT 1 3
3-6
  UAE
Dubai [4] 3
Al Bataeh [3]
0
3
FT 0 5
2-11
  QAT D1
Umm Salal [7] 1
Al Khor SC [12] 1
1
0
FT 1 1
5-8
  SER D1
Novi Pazar [15] 4
Radnicki Nis [11] 1
1
1
FT 2 1
3-4
  CAF Cup
Al-Ahly Merowe
Atlabara
1
0
FT 2 0
0-0
  CHI D1
Cobresal [7] 1 6
Huachipato [14] 1 2
1
0
FT 1 1
4-7
  WWCPE
Latvia (w) [102] 1
Austria (w) [21]
1
2
FT 1 8
1-13
  WWCPE
Bosnia and Herzegovina (w) [58] 1
Montenegro (w) [5] 2 5
2
2
FT 2 3
8-5
  LIT D2
FK Trakai II [10] 3
Banga Gargzdai B [8] 1
0
0
FT 0 3
9-6
  MEX U20
Necaxa U20 [4]
Atlas U20 [11]
0
0
FT 1 2
0-0
  SER D2
FK Graficar Beograd [15]
Habitpharm Javor [5] 5
1
1
FT 1 2
4-8
  SER D2
Timok [7] 5
Kabel Novi Sad [16] 2
2
0
FT 2 0
1-5
  PAR D2
Club Fernando de la Mora [9]
Sportivo Trinidense [6]
0
0
FT 2 2
0-0
  ROM D3
ACS Viitorul Pandurii Targu Jiu 1 5
Jiul Petrosani 1 5
0
1
FT 2 1
2-10
  ROM D3
CNS Cetate Deva 1
Scolar Resita 3
0
0
FT 0 2
5-3
  ROM D3
Dinamo Bucuresti 2 1
Rapid Bucuresti II
2
1
FT 2 2
7-8
  ROM D3
Farul Constanta II 1 6
Gloria Popesti-Leordeni 2 5
0
0
FT 2 0
5-3
  ROM D3
Pascani 4
Stiinta Miroslava 3
1
3
FT 3 4
3-1
  ROM D3
FC Academica Clinceni II 3
CSM Flacara Moreni 3
0
1
FT 2 1
5-5
  Croatia U19 L
HNK Sibenik U19 1
Zagreb locomotive U19 3
2
2
FT 2 5
4-4
  ROM D3
Alexandria 2
CSS Islla Te Nagh 5
0
1
FT 0 2
13-2
  ROM D3
ACS Ghiroda 5
CS Avantul Periam 1 4
1
0
FT 2 1
3-8
  ROM D3
CS Soimii Lipova 2
Pobeda Star Bisnov
0
0
FT 1 1
6-2
  ROM D3
Cluj II 2
FC Somesul Dej 3
0
1
FT 1 2
3-8
  ROM D3
Odorheiu Secuiesc 4
ACS Sepsi II 2
1
0
FT 2 0
1-3
  BUL D2
Marek Dupnitza [12] 4
Litex Lovech [17] 1
1
0
FT 1 1
3-3
  BUL D2
FC Dobrudzha [16] 1
FC Maritsa 1921 [7] 4
1
1
FT 1 3
2-7
  BUL D2
Septemvri Simitli [8]
Strumska Slava [6]
1
0
FT 1 3
4-4
  CZE D2
Dukla Prague [1] 3
Marila Pribram [14] 5
1
2
FT 2 3
5-9
  CZE D2
FK Graffin Vlasim [5] 1 2
SK Prostejov [8] 1
0
0
FT 0 1
5-6
  CRO D3
NK Naprijed Hreljin 2
Nehaj 3
0
0
FT 0 1
4-8
  Croatia U19 L
NK Dugopolje U19
Bjelovar U19 4
1
0
FT 5 0
8-4
  UAE LP
Ajman [7] 1 4
Al Oruba (UAE) [14] 4
1
0
FT 1 1
1-5
  UAE LP
Al-Jazira(UAE) [3] 4
Emirates Club [12] 5
1
0
FT 3 2
7-3
  Fut W5
Spain Indoor Soccer
Japan Futsal
1
2
FT 4 2
0-0
  Fut W5
Iran Futsal 1
USA Futsal
3
1
FT 4 2
0-0
  ROM D1
FC Voluntari [8] 3
CS Mioveni [10] 3
0
0
FT 4 0
2-2
  SVK D1
Spartak Trnava [2] 5
SKF Sered [8] 4
1
0
FT 2 0
4-1
  SVK D2
Sport Podbrezova [1] 1
KFC Komarno [6] 1
0
1
FT 2 3
4-4
  LIT D1
DFK Dainava Alytus [8] 1
Suduva [1]
0
2
FT 1 2
5-2
  JOR D1
Al-Jazeera [6]
Al Faisaly [4]
0
3
FT 0 4
1-3
  ITA YTHL
Sassuolo U20 [15] 3
Genoa U20 [6]
0
1
FT 0 1
4-4
  WWCPE
Greece (w) [64] 2
France (w) [5]
0
7
FT 0 10
0-6
  WWCPE
Belarus (w) [53] 1
Cyprus (w) [126] 2
2
0
FT 4 1
6-2
  LIT D2
FK Panevezys-2 [5] 1
FK Zalgiris Vilnius B [3] 1
1
1
FT 1 1
4-6
  MAL D2
Fgura United [9] 1
Zebbug Rangers [8] 2
2
0
FT 3 0
4-6
  UKR D3
Metalurh Zaporizhya 1
FC Sumy 1 1
4
0
FT 5 0
3-3
  Pol D4
Baltyk Gdynia 3
Baltyk Koszalin 1
1
1
FT 2 2
7-4
  CHI T
Real Juventud San Joaquin 1 2
La Pintana Unida 5
1
1
FT 2 2
6-4
  ARG RESL
Godoy Cruz Reserves 3
CA Sarmiento Reserves 4
0
0
FT 0 0
5-6
  INT FRL
Chile (w) [37]
Uruguay (w) [73] 1
1
1
FT 2 2
0-0
  INT FRL
Ghana (w) [60]
South Africa (w) [55] 2
0
1
FT 0 3
3-4
  BUL D1
Arda [11] 1
Pirin Blagoevgrad [13] 5
2
0
FT 3 0
4-7
  Finland K
NuPS
FC Espoo
0
1
FT 2 4
2-4
  Finland K
Poxyt 4
CLE 2
0
0
FT 0 1
1-7
  FIN D3 A
FC Ilves-Kissat [9] 2
EPS Espoo [11] 3
0
0
FT 3 0
10-4
  BHR D1
Al-Hala [7] 3
Al-Budaiya [10] 3
1
1
FT 2 1
6-3
  ARM CUP
BKMA [10] 2
FC Pyunik [4] 1
1
0
FT 1 2
0-8
  UKR D2
Metalist Kharkiv [1] 3
Polissya Zhytomyr [3] 1 3
0
1
FT 1 1
8-2
  WWCPE
Slovakia (w) [45] 1
Sweden (w) [2] 1
0
1
FT 0 1
3-5
  WWCPE
Italy (w) [14]
Moldova (w) [97] 3
3
0
FT 3 0
10-0
  CZE DFL 5
Motorlet PR B 1
Zlicin
0
0
FT 2 1
10-3
  Finland K
Liry 1 1
HaPK 1
0
1
FT 0 6
3-7
  Finland K
KJP 2
Union Plaani 1 1
1
0
FT 2 2
8-3
  CHI T
Municipal Santiago 1
Escuela Macul 1
2
0
FT 3 0
4-4
  KSA PR
Al-Taawon [14] 3
Al Raed [6] 3
0
1
FT 3 5
3-3
  KSA PR
Dhamk [5] 1 1
Al-Shabab(KSA) [12]
0
0
FT 1 1
4-1
  ITA D2
Como [14] 1
Frosinone [7] 3
0
2
FT 0 2
6-8
  GRE D1
Ionikos [13] 5
Aris Thessaloniki [5] 1
0
0
FT 1 0
0-5
  DEN D1
Fredericia [2] 1
Helsingor [1] 3
0
0
FT 2 4
4-6
  POL PR
Zaglebie Lubin [9] 4
LKS Nieciecza [18]
0
1
FT 2 1
5-6
  POL D1
GKS Jastrzebie [15] 1
Zaglebie Sosnowiec [17] 3
0
1
FT 1 1
8-4
  CZE D2
Usti nad Labem [12] 3
SK Slovan Varnsdorf [4] 2
1
0
FT 2 0
5-3
  CZE CFL
Hlucin [8] 2
Dolni Benesov [13] 1
0
0
FT 3 0
7-4
  CAF CL
Stade Malien de Bamako
AS Sonabel 1
3
0
FT 3 0
0-0
  CYP D1
PAEEK [5] 2
Aris Limassol [8] 3
0
0
FT 0 0
3-4
  PER D1
Alianza Atletico Sullana [16] 1 5
Cienciano [9] 3
0
0
FT 2 2
2-5
  Syri D1
Al-Wahda Damascus 4
Al-Karamah 1 1
1
0
FT 2 1
7-2
  BOS PL
Sarajevo [4] 6
Leotar [10] 3
0
0
FT 0 1
10-2
  MOL D1
CSF Baliti [3] 4
FC Sfintul Gheorghe [6] 4
0
2
FT 1 2
4-3
  MOL D1
CS Petrocub [2] 1
FC Milsami [1] 3
0
0
FT 1 1
9-4
  MNE D1
FK Buducnost Podgorica [6] 1
Jezero Plav [9] 2
0
1
FT 0 1
9-1
  WWCPE
Estonia (w) [105] 1
Slovenia (w) [49]
0
2
FT 0 4
1-13
  WWCPE
Russia (w) [24]
Azerbaijan (w) [78] 1
1
0
FT 2 0
9-1
  CYP D2
Nea Salamis [1] 1
E.N.Paralimniou [9] 4
0
0
FT 0 1
4-4
  CYP D2
Akritas Chloraka [11] 1
Asil Lysi [12] 2
0
1
FT 0 1
6-4
  MAR D2
Maghrib Association Tetouan [15]
ASS Association Sportive de Sa [13]
0
1
FT 0 1
0-0
  MAR D2
Wydad Fes [3]
Renaissance Zmamra [16]
1
0
FT 1 0
0-0
  Finland K
P-Iirot 1
MaPS Masku 4
1
1
FT 2 1
3-2
  AUS L
SV Donau 1
SC Mannsworth
1
0
FT 1 1
1-9
  DEN D4
FC Sydvest
Aarhus Fremad 2 1
1
2
FT 1 3
10-5
  AUS L
SAK Klagenfurt 1 2
SV Kraig 3
4
1
FT 4 2
4-5
  Pol D4
Wikielec 1
Mamry Gizycko 1 4
0
0
FT 1 2
14-2
  AUS L
SV Gerasdorf Stammer 1
ASV 13 Vienna 6
1
0
FT 2 2
12-3
  POR L3
Amora FC 2
Oriental Dragon 6
0
0
FT 0 1
6-3
  BUL D2
Etar [3] 2
Sportist Svoge [14] 2
1
0
FT 4 0
2-6
  AUT D2
FC Wacker Innsbruck [4] 1 1
FC Liefering [2] 1 5
1
2
FT 2 2
3-7
  COL RL
Sellos Colombianos
E.D.P IND. Medellin
1
2
FT 3 5
4-8
  DOM D1
Atletico Pantoja 2
Atletico Vega Real 5
0
0
FT 0 1
7-1
  GER D2
Nurnberg [6]
Hansa Rostock [13] 4
0
0
FT 1 0
6-4
  GER D2
Schalke 04 [7] 1 3
Karlsruher SC [8] 1
1
1
FT 1 2
2-8
  NOR U19
Lillestrom 2 U19 1
Ham-Kam U19 2
1
0
FT 1 2
7-1
  AUT D2
SV Horn [5] 2
Kapfenberg [13] 2
0
1
FT 0 1
4-1
  AUT D2
Lafnitz [7] 1
St.Polten [15] 4
0
0
FT 1 0
5-2
  AUT D2
FC Superfund Pasching [11] 1 2
Austria Wien (Youth) [10] 1
0
1
FT 2 2
3-9
  AUT D2
SKU Amstetten [9]
FC Blau Weiss Linz [3] 3
1
0
FT 1 0
4-7
  UKR D1
Desna Chernihiv [5] 3
Rukh Vynnyky [9] 5
0
0
FT 1 0
7-2
  QAT D1
Al-Wakra [10] 2
Al Rayyan [6] 1
1
0
FT 1 1
0-7
  QAT D1
Al-Ahli Doha [8] 1
Al-Garrafa [3]
0
0
FT 0 1
7-6
  Finland K
TPS Turku II 1
VG 62 1
1
0
FT 2 0
5-3
  GER OBW
SV Seligenporten
SpVgg Ansbach
0
0
FT 0 3
0-0
  Ire LSL
Collinstown 2
St Patricks CY 1
0
0
FT 1 2
4-3
  AUS L
St Jakob/Rosental 3 2
ATUS Ferach 1 2
0
0
FT 2 2
8-0
  Finland K
LPS Helsinki 1
FC Finnkurd
0
1
FT 1 3
6-6