GER D3
Zwickau [18] 2
Hallescher FC [8] 5
1
0
FT 2 2
4-10
  GER Reg
Fortuna Dusseldorf (Youth) [9]
Wuppertaler [8] 1
0
1
FT 1 2
4-3
  Fut W5
Uzbekistan Futsal
Russia Indoor Soccer
0
2
FT 2 4
0-0
  Fut W5
Lithuania Indoor Soccer
Kazakhstan Indoor Soccer
0
1
FT 0 3
0-0
  UEFA-W U19
Serbia (w) U19
France (w) U19 1
0
2
FT 0 2
2-9
  RUS D1
Baltika Kaliningrad [13] 1 3
PFK Kuban [18] 1 6
0
0
FT 0 0
10-2
  TUR D2
Bursaspor [18] 1 1
Samsunspor [7] 3
1
1
FT 4 1
3-9
  TUR D2
Menemen Belediye Spor [17] 3
Manisa BB Spor [4] 1
0
0
FT 2 0
1-7
  INT CF
Anagenisi Karditsa
Trikala [8]
1
0
FT 4 0
3-0
  SWE D3
Friska Viljor FC [2] 1
IFK Ostersund [13]
2
0
FT 2 0
7-7
  SWE D3
Kristianstads FF [13] 1
Nosaby IF [12] 2
0
1
FT 3 1
6-6
  MNE D2
FK Mladost DG [6] 1
FK Grbalj Radanovici [10] 5
0
1
FT 2 2
4-6
  DEN WD2
Fredensborg (w)
FC Damso (w)
1
0
FT 1 0
5-5
  GER Bbe
SV Neuhof 1910 2
KSV Baunatal 3
1
0
FT 1 0
7-1
  GER Bbe
Eintracht Stadtallendorf 3
FSV Fernwald 2
1
1
FT 2 1
9-2
  GER OBW
FC Bruchsal 1 1
FSV 08 Bissingen
0
4
FT 0 4
4-8
  GER OBW
TSV 1860 Munchen (Youth) 6
Gundelfingen 1 4
1
1
FT 2 1
4-8
  GER Bbe
TuS Dietkirchen 1
Rot-Weiss Hadamar 1 4
2
0
FT 4 1
6-5
  GER OBW
SV Linx 2
FC Astoria Walldorf II 1 1
1
0
FT 1 1
6-4
  GER OBW
SSV Jahn Regensburg II 2
VFB Hallbergmoos 2
2
2
FT 3 3
3-1
  GER Bbe
Waldgirmes 2
Bad Vilbel 2
1
0
FT 3 1
4-5
  GUA D4
Deportivo Colomba 3
Deportivo Champerico 2
2
0
FT 5 0
9-1
  GUA LNW
FC Cremas (W) 2
CSD Municipal (W) 4
0
1
FT 0 2
4-7
  GUA LNW
Antigua GFC (W) 1
Deportivo Mixco (W) 2
0
0
FT 1 0
4-2
  GER LS
TB Jahn Zeiskam 1896 3
SV 1920 Rulzheim 4
1
1
FT 2 1
5-3
  GER Bbe
Hessen Dreieich 2
Turk Gucu Friedberg 2
0
0
FT 3 0
4-3
  ARG D1
Union Santa Fe [19] 3
Estudiantes La Plata [6] 1
0
2
FT 0 2
2-1
  GER OBW
TSV Landsberg 1 2
TSV Kottern 4
0
0
FT 1 1
4-6
  KSA D1
AL-jeel [12] 1
Al-Qadasiya [13] 5
0
0
FT 1 0
3-10
  GER Reg
Koln Am [4] 1 1
Alemannia Aachen [18] 2
1
3
FT 1 3
7-3
  GER Reg
Rot-Weiss Oberhausen [5] 2
Wegberg-Beeck [20] 4
0
0
FT 0 0
10-3
  GER Reg
Bonner [17] 5
Fortuna Koln [7]
0
1
FT 0 2
5-5
  GER Reg
FC Oberneuland [9] 5
SV Atlas Delmenhorst [4] 4
0
0
FT 0 0
1-6
  SWE D3
IFK Skovde FK [12] 1
Vanersborg FK [6] 2
3
0
FT 6 0
6-4
  SWE D3
Karlstad BK B [11]
Yxhults IK [7]
1
0
FT 2 0
0-0
  Spain D4
Leioa 4
Portugalete 5
1
0
FT 1 1
2-2
  Spain D4
SD San Ignacio 4
Alaves B 4
0
1
FT 0 3
0-8
  Spain D4
CD Vitoria(SPA)
CD Lagun Onak
0
0
FT 0 0
0-0
  Spain D4
Uritarra
SD Beasain
2
0
FT 2 3
0-0
  Spain D4
Pasaia KE 1
Santutxu FC 4
1
1
FT 2 2
9-4
  Spain D4
Anaitasuna
CD Basconia 1
0
1
FT 2 2
0-0
  Spain D4
Amurrio 5
SD Deusto 2
1
0
FT 3 0
2-4
  Spain D4
Tolosa 1
Aurrera Ondarroa 1
0
1
FT 0 2
2-1
  Spain D4
Rayo Vallecano B 1 5
Villaviciosa Odon 4
0
0
FT 0 0
4-5
  Spain D4
Urduliz FT 1
Beti Gazte 2
0
0
FT 1 1
7-4
  NOR D4
Ray Heim B team 1
Melhus 1
1
0
FT 4 2
2-6
  GER OBW
Greifswalder FC
Hansa Rostock II 1
0
0
FT 1 1
0-0
  GER OBW
TuS Komet Arsten 3
Habenhauser 3
0
0
FT 1 0
5-6
  GER Bbe
VfB Ginsheim 2
FC Eddersheim 1
0
2
FT 1 3
3-7
  GER Bbe
Viktoria Griesheim 3
Rot-Weiss Walldorf 1
2
1
FT 3 2
0-4
  GER Reg
VFB Homberg [15]
SV Straelen [10]
Postp.
  NOR AL
Ullensaker/Kisa IL [9] 1
Start Kristiansand [11] 2
0
3
FT 1 3
9-4
  ITA PRO LC
Pro Vercelli [1] 2
Albinoleffe [1] 2
1
1
FT 2 2
6-3
90min[2-2],120min[2-2],Pen[2-4],AlbinoleffeW
  BEL Cup
Diegem Sport [19] 1
KVSK Lommel [6] 2
1
2
FT 2 4
2-9
  BEL Cup
Seraing United [10] 1
SC Lokeren-Temse
1
0
FT 3 0
4-1
  GUA D1
Santa Lucia Cotzumalguapa [3] 3
C.S.D. Comunicaciones [2] 1
1
0
FT 2 0
2-9
  Spain D4
Barakaldo CF 2
Cultural de Durango 5
0
0
FT 0 0
1-3
  Spain D4
CDF Tres Cantos 3
Getafe B 1
1
0
FT 3 0
2-2
  Spain D4
CD Galapagar 3
Fuenlabrada B 4
0
1
FT 0 3
4-8
  Spain D4
CD Paracuellos Antamira 2
ED Moratalaz 2
1
0
FT 1 0
0-7
  Spain D4
CD Roda 3
Torrent C.F 4
1
0
FT 1 0
4-1
  Spain D4
CF Pozuelo Alarcon 3
AD Complutense Alcala
0
0
FT 1 0
5-4
  SPA FC
Lleida [3] 3
Sant Andreu 4
1
1
FT 3 1
4-1
  BRA SPC
Primavera 2
Sao Bernardo [5]
0
0
FT 1 2
2-3
  BRP PS D2
Rio Branco(SP) 1
Mogi Mirim EC 1
1
0
FT 2 0
4-2
  BRA CR
Americano RJ 4
America-RJ 8
1
1
FT 1 1
6-1
  BRA RC
Madureira
Macae
2
0
FT 3 0
0-0
  SUI D2
Thalwil [3]
FC Balzers [3]
1
2
FT 1 3
0-0
  BNY
Fluminense RJ (Youth)
Vasco (Youth)
0
0
FT 2 0
0-0
  BRA CCD2
Barra FC 2
Camboriu SC 3
0
0
FT 1 1
5-1
  BNY
Fluminense FC RJ U20 4
Vasco da Gama (Youth) 1 3
0
0
FT 2 0
4-12
  Brazil CUP
Cruzeiro RS 3
Aimore RS 1
0
1
FT 0 3
1-9
  BRP PS D2
Barcelona Esportivo Capela SP 1
Flamengo (AA) 4
1
1
FT 2 2
1-10
  BRP PS D2
Sao Carlos 1 5
Itapirense/SP 5
0
1
FT 0 1
6-3
  BRP PS D2
Gremio Prudente 2
Santacruzense SP
0
0
FT 1 0
9-1
  BNY
Ceara (Youth)
Rio Branco EC/SP Youth
4
0
FT 8 1
0-0
  Brazil CUP
Elite Clube Desportivo 1
GA Farroupilha/RS 2
0
0
FT 0 2
7-4
  BNY
Nova Iguacu U20 1 4
Volta Redonda U20 5
1
0
FT 2 1
10-3
  BRP PS D2
Osvaldo Cruz/SP 1 2
Vocem SP 1
1
2
FT 2 3
3-3
  BRP PS D2
Atletico Mogi SP 1
Manthiqueira/SP 1
0
1
FT 2 4
3-2
  BRP PS D2
Guarulhos SP 3
Mauaense SP 1 2
0
0
FT 1 2
3-1
  BRP PS D2
Matonense SP 1
Fernandopolis 2
1
1
FT 2 1
2-4
  BRP PS D2
Inter Bebedouro/SP
America SP 1 3
2
0
FT 4 0
5-6
  Brazil CUP
Gloria RS
Santo Angelo RS
0
0
FT 2 1
0-0
  BRP PS D2
Maua FC 2
Uniao Mogi 3
1
0
FT 1 0
5-3
  ENG U23LC
Exeter City U23
Wolves U23 [23]
1
1
FT 2 3
5-1
  APB W
Deportivo Armenio (W) 3
CA Atlanta (w) 2
0
1
FT 0 3
3-9
  BRP PS D2
Catanduva FC 5
CA Taquaritinga SP 3
0
1
FT 0 2
12-1
  BRP PS D2
Assisense SP 3
XV de Jau 3
0
0
FT 0 1
4-7
  BRA RC
Sampaio Correa (RJ) 4
CFRJ Marica RJ 6
1
0
FT 1 0
3-4
  PER D2
Union Huaral 2
Molinos El Pirata 1
0
0
FT 0 1
2-4
  BRP PS D2
Uniao Suzano AC SP 2
ECUS 3
5
0
FT 6 0
9-4
  BRP PS D2
Paulista(SP) 1
Colorado Caieiras FC 2
1
0
FT 1 0
1-4
  ARG RESLW
Deportivo Espanol Reserves (W) 2
Lanus Reserves (W) 1
0
0
FT 0 1
3-4
  LUX D1
Fola Esch [11] 4
Victoria Rosport [13] 3
2
0
FT 4 4
7-5
  ARGW D1
Platense (w) 1
Huracan (w) 2
0
1
FT 1 1
5-5
  BNY
Chapecoense (Youth) 5
Hercilio Luz U20 1
1
0
FT 1 0
6-6
  ITA PRO LC
Pescara [1] 1
Grosseto [1] 1
1
0
FT 2 0
7-4
  ITA PRO LC
Cesena [1] 1
ACD Virtus Entella [1] 1
0
0
FT 1 2
4-5
  Spain D4
Torrejon CF 4
RSD Alcala Henares 3
0
0
FT 3 0
3-7
  ENG SD1
Willand Rovers 4
Bristol Manor Farm 4
0
2
FT 1 2
6-2
  Brazil L
Independente Futebol Sao Joseense 4
Prudentopolis 2
1
0
FT 4 0
10-3
  Brazil L
Parana STC PR 5
Apucarana SC 4
2
1
FT 2 2
2-6
  BNY
Vila Nova (Youth) 4
Atletico Goianiense U20 4
0
0
FT 2 1
4-6
  Brazil L
Andraus Brasil 1
Vere FC 2
0
0
FT 1 0
3-4
  URU D2
Alto Peru 3
Salto FC 1
0
1
FT 0 4
0-11
  ENG LCH
Nottingham Forest [24] 1
Middlesbrough [18] 5
0
1
FT 0 2
6-7
  ENG LCH
Birmingham City [9] 2
Fulham [3] 1
0
2
FT 1 4
9-2
  ENG LCH
Coventry City [8] 1 2
Cardiff City [10] 1
1
0
FT 1 0
7-6
  ENG LCH
Swansea City [20] 2
Millwall [17] 3
0
0
FT 0 0
7-3
  ENG LCH
Bristol City [11] 1
Luton Town [12] 2
0
0
FT 1 1
7-9
  ENG LCH
Stoke City [5] 1 1
Barnsley [19] 5
1
1
FT 1 1
11-4
  ENG-S PR
Tiverton Town [17]
Salisbury FC [10] 3
0
1
FT 1 2
5-5
  ENG RL1
Grays Athletic
Romford 1
2
0
FT 4 0
3-5
  Spain D4
CD Colonia Moscardo 3
Villaverde Boetticher CF 5
0
1
FT 0 1
3-3
  ENG SD1
Kidlington 1 3
AFC Dunstable 1
0
0
FT 1 1
4-6
  ENG UD1
Clitheroe 1 2
Marine 2 5
2
0
FT 2 0
4-4
  ENG UD1
Stockton Town 1
Dunston UTS 1
1
0
FT 3 0
3-6
  PAR Cup
General Caballero CG 1
Cerro Porteno [2] 1
1
1
FT 1 1
9-6
90min[1-1],Pen[1-4],Cerro PortenoW
  Ire LSL
Edenderry Town FC 1
Bangor Celtic 1
2
1
FT 2 3
2-5
  NIR Rl
Cliftonville Reserves 1
Crusaders Reserves 1
0
0
FT 1 3
10-5
  NIR Rl
Ballymena Utd Reserves 1
Glentoran Reserves 3
4
1
FT 7 2
6-2
  ARG Rl
C.U.N.E. 2
Don Orione 3
1
0
FT 1 1
6-3
  UEFA CL
Inter Milan [4] 1
Real Madrid [1] 1
0
0
FT 0 1
4-5
  UEFA CL
Liverpool [3] 1
AC Milan [2] 2
1
2
FT 3 2
15-2
  UEFA CL
Sporting CP [3] 3
AFC Ajax [2] 3
1
3
FT 1 5
5-4
  UEFA CL
Club Brugge [1] 2
Paris Saint Germain (PSG) [1] 2
1
1
FT 1 1
6-2
  UEFA CL
Atletico Madrid [3] 3
FC Porto [4] 1 6
0
0
FT 0 0
4-2
  UEFA CL
Manchester City [5] 1
RB Leipzig [12] 1 4
3
1
FT 6 3
6-3
  NIR LC
Ards FC [2] 2
Dollingstown 1
1
0
FT 4 0
7-3
  CHI D1
Palestino [14] 1
Melipilla [15] 2
3
1
FT 3 1
6-6
  PORJA2
Anadia FC U19 1 3
Associacao Naval U19 1
0
0
FT 0 1
3-0
  URU D2
Rampla Juniors FC 5
CA Atenas
0
0
FT 2 1
4-3
  ENG U23LC
Birmingham City U23 [23] 1
Huddersfield U23 1
0
0
FT 1 2
2-4
  HON LDA
Cedrito FC 1
Genesis Huracan 3
1
0
FT 1 1
4-4
  COL RL
FC Internacional Valledupar 2 2
CD Napoles de Becerril 2 4
0
3
FT 3 3
10-3
  ICE D1
Grotta Seltjarnarnes [5] 1
Afturelding [9] 3
6
0
FT 8 0
6-3
  ICE CUP
HK Kopavogs [10] 2
Keflavik [9] 4
2
3
FT 3 5
14-8
  ICE CUP
Fylkir [11] 1
Vikingur Reykjavik [2] 3
0
0
FT 0 0
7-10
90min[0-0],120min[0-1],Vikingur ReykjavikW
  ARG D1
Argentinos juniors [14] 2
Patronato Parana [15] 3
0
1
FT 1 1
9-3
  CRC D1
Jicaral [11] 1
Cartagines Deportiva SA [8] 4
0
1
FT 0 3
3-6
  CRC D1
AD Grecia [6] 1
AD San Carlos [10] 3
0
1
FT 3 2
14-3
  ECU D2
CD Puerto Quito 1 3
Club Atletico Porteno 1 4
1
0
FT 2 0
2-3
  ECU D2
CD Independiente Juniors 1
Chacaritas SC 4
1
0
FT 2 0
2-3
  ECU D2
Gualaceo SC 1 2
Cumbaya FC 3
1
0
FT 3 1
6-3
  INT FRL
Chile (w) [37]
Uruguay (w) [73]
1
0
FT 1 0
0-0
  SLV U20
CD Chalatenango Reserves 2
CD FAS U20 4
1
0
FT 1 0
1-7
  COL RL
Juventud Real Magangue 2
Club Sabaneros FC 4
0
1
FT 1 2
7-1
  SLV D1
Atletico Marte [8] 1 4
Luis Angel Firpo [6] 5
1
1
FT 1 3
6-6
  SLV D1
Jocoro FC [7] 4
Municipal Limeno [12] 3
2
0
FT 3 1
3-4
  GUA D1
Xelaju MC [4] 4
CD Achuapa [10] 1
0
0
FT 1 1
6-2
  NIC CUP
Diriangen 1
Walter Ferretti 2
1
0
FT 2 0
5-3
  CRC D2
Santa Ana 2
FC Aserri 3
1
0
FT 2 1
5-4
  GUA LNW
Guastatoya (W)
Mataquescuintla FC (w) 5
1
0
FT 3 0
9-3
  SLV D2
Once Lobos Chalchuapa 2
AD Juayua 2
0
1
FT 2 3
8-7
  GUA D2
Club Aurora 3
Juventud Pinulteca FC 3
1
0
FT 1 1
7-6
  GUA D4
Deportivo Ayutla 2
Juventud Retalteca 5
0
1
FT 4 2
6-3
  GUA D4
CSYD Carcha 3
San Benito FC 2
2
1
FT 3 2
4-4
  HON LDA
FC Santa Rosa 2
Nacional de El Pino 2
0
0
FT 0 0
5-7
  PAR Cup
resistencia SC [2] 1
Cristobal Colon 1
2
1
FT 8 4
7-8
  CNCF WU20
St. Vincent Grenadines (w) U20 [2]
US Virgin Islands (w) U20 [3]
1
1
FT 1 1
0-0
  CNCF WU20
Suriname (w) (U20) [1] 2
Belize (w) U20 [2] 4
1
2
FT 3 2
6-2
  URU D2
Danubio FC 1 3
Central Espanol 1 2
1
1
FT 1 1
6-2
  SLV U20
CD Aguila Reserves
CD Platense Zacatecoluca Reserves
2
0
FT 3 1
11-2
  COL RL
Formativo San Francisco La Paz 3
FC Ilusion Vallenata
3
0
FT 4 1
3-1
  ARG D1
Banfield [25] 1 4
Rosario Central [23] 1 4
1
1
FT 1 2
5-3
  BRA CUP
Atletico Mineiro [1] 1
Fluminense RJ [7] 2
0
0
FT 1 0
2-5
  MEX D2
Leones Negros [17] 3
Club Chivas Tapatio [16] 1 3
1
0
FT 3 0
2-9
  Brazil DDL
Avenida RS 1 5
CE Lajeadense 1 4
0
1
FT 0 1
4-2
  BRP PS D2
Independente SP 1
GD Saocarlense 3
0
1
FT 0 1
6-2
  HON D1
Marathon [6] 5
CD Olimpia [2] 5
2
0
FT 3 1
5-5
  COL Cup
Atletico Nacional Medellin [1] 2
Independiente Santa Fe [17] 4
1
0
FT 1 0
8-0
90min[1-0],Two Rounds[2-2],Pen[3-1],Atletico Nacional MedellinWin
  Bra SD
Criciuma 1
Hercilio Luz SC 1
0
1
FT 0 2
9-2
  HON LDA
Gimnastico de Tegucigalpa 1 3
Olancho FC 1 3
0
0
FT 2 0
1-9
  MLS
Atlanta United [9] 2
FC Cincinnati [13] 5
2
0
FT 4 0
4-3
  CHI D2
San Luis Quillota [14] 3
Municipal Iquique [13] 2
1
1
FT 1 1
6-0
  USL D1
Hartford Athletic [22] 1
Real Monarchs [29] 4
1
0
FT 2 0
5-3
  USL D1
New York Red Bulls B [30] 4
San Antonio [11] 1 5
0
1
FT 1 2
6-5
  Bra SD
Figueirense 2
Juventus SC 3
1
2
FT 3 2
9-6
  BRB MG
Nacional AC MG 3
Villa Nova-MG 1
0
0
FT 1 1
4-3
  COL RL
Academia Nacional de Futbol
Valleclub 5
0
0
FT 1 2
5-6
  MLS
DC United [7] 2
Chicago Fire [12] 2
3
0
FT 3 0
5-6
  MLS
Orlando City [3] 2 2
Montreal Impact [8] 2
1
2
FT 2 4
0-9
  USL D1
Atlanta United FC II [19] 3
Charleston Battery [20] 2
1
0
FT 1 1
3-2
  Can PL
Forge FC [3] 1
Valour [5] 2
2
0
FT 2 1
8-1
  FFSA WPL
West Adelaide (w)
Metropolis United (w)
Pend.
  PAR Cup
Cristobal Colon JAS 5
Olimpia Asuncion [10] 1 3
1
3
FT 2 3
1-4
  ARG D1
Newells Old Boys [18] 1
River Plate [4] 3
1
1
FT 1 4
4-2
  CNCF WU20
Antigua Barbuda U20 (w) [2] 1
Curacao U20(w) [1] 1
0
1
FT 0 1
0-0
  CNCF WU20
Anguilla (w) U20 [2]
Bahamas U20 (W) [3]
0
1
FT 0 1
0-0
  SLV D1
Santa Tecla [9]
Alianza San Salvador [1] 1
0
1
FT 0 4
5-2
  SLV D1
CD Chalatenango [10] 1 2
CD FAS [2] 3
0
0
FT 1 2
5-4
  HON D1
Lobos UPNFM [5] 2
Real Sociedad Tocoa [7] 5
0
0
FT 2 0
10-5
  URU D2
Uruguay Montevideo 3
Racing Club Montevideo 4
1
0
FT 1 2
2-6
  ECU D2
CD El Nacional 4
Sociedad Deportivo Quito 3
1
1
FT 1 4
5-5
  MEX D2
Venados FC [8] 3
Monarcas Morelia [5] 3
0
1
FT 0 1
11-10
  USA IL
Maryland Bobcats FC 3
Detroit City 1
0
1
FT 0 4
1-2
  USA IL
New Amsterdam 1
Stumptown Athletic FC 4
1
1
FT 1 2
8-0
  SLV D1
Aguila [3] 3
CD Platense Municipal Zacatecoluca [5] 3
1
0
FT 1 0
1-4
  BRA CUP
Flamengo [3] 2
Gremio (RS) [18] 5
0
0
FT 2 0
4-4
  BRA CUP
Fortaleza [4] 1
Sao Paulo [15]
1
0
FT 3 1
6-5
  ARG Rl
Florida de Clucellas 1 4
Sportivo Norte 1 2
0
1
FT 0 3
3-7
  MLS
FC Kansas City [2]
Minnesota United FC [6] 1
3
0
FT 4 0
3-3
  CNCF CHL
Philadelphia Union [5] 4
Club America [1] 3
0
0
FT 0 2
7-4
  SLV D1
A.D. Isidro Metapan [11] 2
Once Deportivo Ahuachapan [4] 4
0
0
FT 0 1
8-1
  HON D1
Honduras Progreso [8] 2
Real Espana [4] 3
1
0
FT 1 1
4-10
  HON D1
CD Victoria [10]
Platense [9]
1
0
FT 2 0
0-0
  COL Cup
Deportivo Cali [15] 1 2
America de Cali [7] 1 2
1
0
FT 1 0
0-5
  USL D1
Colorado Springs Switchbacks FC [9] 2
El Paso Locomotive FC [4] 2
0
0
FT 0 0
5-7
  MLS
Austin FC [13] 2
Los Angeles FC [8] 2
0
0
FT 1 2
3-5
  MLS
Portland Timbers [5] 1 5
Colorado Rapids [3] 3
0
0
FT 2 2
5-6
  USL D1
Oakland Roots [25] 3
Tacoma Defiance [16] 2
2
1
FT 3 1
3-4
  MEX D2
Cimarrones de Sonora [11] 3
Monterrey B [10] 4
1
0
FT 1 2
2-6
  MLS
San Jose Earthquakes [11] 3
Real Salt Lake [7] 5
1
1
FT 3 4
4-3
  MLS
LA Galaxy [4] 1
Houston Dynamo [12] 5
0
1
FT 1 1
7-5
  USL D1
Phoenix Rising FC [2] 1
Las Vegas Lights [28] 2
3
1
FT 4 1
9-1
  CONCACAF LC
Club Leon [3] 2
Pumas U.N.A.M. [17] 1 2
1
0
FT 2 0
5-0
  CHN NGFM
Liao Ning U20
Beijing U20
0
0
FT 1 0
0-0
  CHN NGFM
Sichuan U20
Zhejiang U20
0
0
FT 1 1
0-0
90min[1-1],Pen[5-6],Zhejiang U20W
  CHN NGFW
Shandong Ticai (w) [5]
Beijing (w)
2
0
FT 2 0
0-0
  CHN NGFW
Shanxi (w)
Olympic women (W)
0
1
FT 0 1
0-0
  MON FL
Khovd Western
Khan-Uul 4
2
0
FT 5 1
8-1
  CHA D1
Shenyang City Public [4] 1
Jiangxi Liansheng FC [5] 2
0
0
FT 0 1
7-6
  UKR U21
Desna Chernihiv U21 [16]
Rukh Vynnyky U21 [3]
1
3
FT 1 5
0-0
  KAZ D1
Kyzyl Zhar Petropavlovsk II [12]
Maktaaral [3]
1
1
FT 1 3
0-0
  CFL
Aryan 1
George Telegraph FC
0
1
FT 1 1
1-2
  CFL
Tollygunje Agragami 2
Kidderpore SC
1
0
FT 1 0
8-3
  Id DCup
Gokulam Kerala FC 1 3
Fateh Hyderabad
0
0
FT 1 0
2-2
  BHU TL
Gelephu 1
Paro Rinpung FC 2
1
0
FT 1 1
7-9
  WAUS D2
Stirling Macedonia 4
Joondalup United 5
0
1
FT 1 2
12-5
  ANQ U23
Eastern Suburbs U23(AUS) 2
Logan Lightning U23 1
1
0
FT 2 0
3-4
  MON FL
Hunters FC 2
Khad FC 2
0
1
FT 1 2
9-2
  INT FRL
Finland (w) U19
Sweden (w) U19
1
1
FT 3 2
0-0
  CHN NGFM
hubei U20
xinjiang U20
1
0
FT 1 1
0-0
90min[1-1],Pen[4-5],xinjiang U20W
  CHN NGFM
shanxi U20
shanghai U20
1
1
FT 1 1
0-0
90min[1-1],Pen[2-4],shanghai U20W
  CHN NGFW
Shanghai (w)
Sichuan (w) [10]
0
0
FT 1 0
0-0
  CHN NGFW
Jiangsu (w)
Liaoning (w)
0
0
FT 1 0
0-0
  ARM CUP
Lernayin Artsakh [3]
FC Avan Academy [1]
1
1
FT 1 2
0-0
  CHA D1
Meizhou Hakka [1]
Suzhou Dongwu [5] 1
1
1
FT 3 1
5-4
  NOR U19
Aalesund FKU19 1
Bryne FK U19 1
1
0
FT 3 0
11-2
  SLOC
ND Gorica [2] 3
ASK Bravo Publikum [2] 1 1
0
2
FT 0 2
6-5
  GEO D1
Samgurali Tskh [6]
Samtredia [10] 2
3
0
FT 4 0
3-4
  WAUS D2
Western Knights 1
Quinns FC 2
2
0
FT 2 3
6-2
  NOR U19
Molde U19 1
Sandefjord U19 3
3
0
FT 4 0
2-3
  ITA PRO LC
Teramo [1] 1
Robur Siena S.S.D. [1] 1
0
0
FT 1 0
9-5
  PALL
Shabab Althahrea 1
Shabab Al-Amaari 2
3
1
FT 5 2
1-6
  ARG RESL
Platense Reserves 1 4
Argentinos Jrs Reserves 2
2
1
FT 2 2
5-7
  ARG RESL
Deportivo Laferrere Reserves 1 5
CS Dock Sud Reserves 1 3
0
2
FT 0 3
3-7
  RUS D2
Amkar Perm [4] 5
Sibir-M Novosibirsk [5] 3
0
0
FT 1 0
4-5
  INT FRL
Portugal (w) U19
Denmark (w) U19
0
1
FT 0 2
0-0
  QAT D1
Qatar SC [7] 1
Al-Sadd [2] 3
1
0
FT 1 3
1-8
  SLOC
NK Aluminij [8]
FC Koper [1] 3
1
2
FT 1 2
7-7
  TUR D2
Keciorengucu [13] 1 3
Boluspor [18] 2
0
3
FT 0 3
9-5
  UZB D1
Sogdiana Jizak [2] 2
Kuruvchi Bunyodkor [4] 4
0
0
FT 0 0
4-5
  UZB D1
Nasaf Qarshi [5] 1
Qizilqum Zarafshon [6] 2
2
0
FT 2 1
6-3
  UZB D1
Lokomotiv Tashkent [8] 1
Termez Surkhon [12] 3
0
0
FT 2 0
5-3
  ROM D2
Concordia Chiajna [1]
FC Unirea 2004 Slobozia [6] 4
0
0
FT 1 1
6-6
  Kos L
KF Ulpiana [10] 1 4
KF Drenica Skenderaj [4] 2
0
0
FT 0 1
5-0
  Kos L
Prishtina [9] 3
Gjilani [6] 1 4
0
0
FT 1 1
2-0
  BLR RL
Torpedo Zhodino Reserves 2
Energetik-BGU Minsk Reserves 1
0
0
FT 0 2
4-7
  INT FRL
Estonia (w) U19 1
Faroe Islands (w) U19 1
0
0
FT 2 1
9-3
  UEFA ECL
FC Kairat Almaty [3] 3
Omonia Nicosia FC [9] 2
0
0
FT 0 0
5-6
  SER D1
Backa Topola [3] 1
FK Napredak Krusevac [4] 2
0
1
FT 1 2
13-3
  TUR D2
Kocaelispor [14] 2
Balikesirspor [19]
3
0
FT 3 1
4-9
  EST D3
JK Tallinna Kalev II [8]
Nomme JK Kalju II [10]
0
1
FT 1 2
0-0
  UAE LP
Al-Dhafra [12] 1
Banni Yas [11] 3
0
1
FT 1 2
7-7
  Fut W5
Solomon Islands Soccer
Portugal Indoor Soccer
0
3
FT 0 7
0-0
  Fut W5
Panama Futsal
Viet Nam Futsal
2
2
FT 2 3
0-0
  JOR D1
Al Aqaba SC [11]
Al-Baq's [12] 2
0
0
FT 1 0
9-2
  GEO D1
Dinamo Batumi [1]
Lokomotiv Tbilisi [5]
1
0
FT 7 3
3-5
  INT CF
La Cantera FC
Mango Biche Juventus 2
3
0
FT 7 2
5-1
  Nor YC
Lillestrom U19 2
Rosenborg U19 4
0
1
FT 1 1
4-4
  MEX U20
San Luis U20 [18]
Club Tijuana U20 [2]
0
0
FT 3 0
0-0
  ARG RESL
Ferrocarril Midland Reserves
Excursionistas Reserves 3
0
1
FT 0 2
9-9
  ARG RESL
Argentino Merlo Reserves 2
General Lamadrid Reserves 3
0
0
FT 2 0
5-2
  INT FRL
Cameroon (w) [52] 1
Morocco (w) [81] 2
0
0
FT 0 1
6-1
  BHR D1
Al-Ahli(BHR) [6] 4
Manama Club [1] 3
0
1
FT 1 1
3-6
  CHI D2
CD Magallanes [9] 1 1
Puerto Montt [4] 1 3
0
0
FT 3 0
4-5
  Finland K
Korsnas FF 3
KaIK TePa 3
1
0
FT 5 2
5-4
  PER D2
Deportivo Union Comercio 4
CD Coopsol 2
1
1
FT 2 1
4-7
  ARG RESL
Leandro N. Alem Reserves 4
Sportivo Italiano Reserves 2
1
1
FT 2 1
5-3
  KSA PR
Al-Baten [12] 1
Al-Tai [16] 4
0
0
FT 0 0
5-5
  FIN D3 A
Jakobstads Bollklubb [8] 4
Narpes Kraft [10] 1
1
0
FT 2 0
2-6
  POL D1
GKS Katowice [15] 1
Arka Gdynia [10] 1
1
1
FT 2 4
1-8
  GEO D1
FC Saburtalo Tbilisi [4] 2
FC Telavi [7] 3
0
0
FT 2 1
7-2
  PALL
Shbab Alkhaleel 1 3
Hilal AL Quds 2
1
0
FT 1 0
2-1
  WWCPE
Turkey (w) [69] 2
Portugal (w) [30] 1
1
0
FT 1 1
5-7
  WWCPE
Norway (w) [12]
Armenia (w) [128] 2
3
0
FT 10 0
8-0
  WWCPE
Denmark (w) [15]
malta (w) [93] 2
3
0
FT 7 0
23-0
  ARG RESL
CA Ituzaingo Reserves 1 2
Berazategui Reserves 3
0
2
FT 0 3
8-4
  SFC
Diambars 1
Demba Diop 2
0
0
FT 0 0
5-6
  ICE U19L
Dahl vickreni Ma GREE U19 6
Thor Akureyri U19 1
0
0
FT 0 0
7-6
  INT FRL
Montenegro U16
Slovakia U16
1
0
FT 1 0
0-0
  INT FRL
Germany (w) U16
Norway (w)U16
2
0
FT 5 1
0-0
  QAT D1
Al Shamal [11] 1
Al-Sailiya [10] 2
2
1
FT 2 3
2-4
  QAT D1
Al-Arabi SC [4] 2
Al Duhail [1] 1
0
0
FT 1 2
2-5
  UEFA EL
Dinamo Zagreb [1] 1
West Ham United [8] 1
0
1
FT 0 2
3-7
  UEFA EL
Real Betis [9] 4
Celtic FC [5] 2
2
2
FT 4 3
3-6
  UEFA EL
Rapid Wien [4] 5
Racing Genk [5] 2
0
0
FT 0 1
4-8
  UEFA EL
Galatasaray [5] 1
Lazio [7] 3
0
0
FT 1 0
4-2
  UEFA EL
Lokomotiv Moscow [3] 1 3
Marseille [4] 2
0
0
FT 1 1
0-9
  UEFA EL
Crvena Zvezda [2] 1
Sporting Braga [6] 2
0
0
FT 2 1
8-6
  UEFA EL
Bayer Leverkusen [6] 1
Ferencvarosi TC [3]
1
1
FT 2 1
9-2
  UEFA EL
Midtjylland [2] 1
Ludogorets Razgrad [1] 3
1
1
FT 1 1
13-2
  UEFA ECL
Rennes [11] 1
Tottenham Hotspur [7] 1
1
1
FT 2 2
2-1
  UEFA ECL
FC Flora Tallinn [2] 1
KAA Gent [15] 1
0
0
FT 0 1
3-6
  UEFA ECL
Slovan Bratislava [1] 2
FC Copenhagen [1] 2
1
2
FT 1 3
5-4
  UEFA ECL
NK Mura 05 [5] 1
Vitesse Arnhem [9]
0
1
FT 0 2
6-12
  UEFA ECL
Qarabag [1] 1
Basel [2] 3
0
0
FT 0 0
8-1
  UEFA ECL
FC Lincoln 2
PAOK Saloniki [12] 1
0
1
FT 0 2
8-3
  UEFA ECL
HJK Helsinki [1] 1
LASK Linz [11] 4
0
1
FT 0 2
6-5
  UEFA ECL
Slavia Praha [3] 3
Union Berlin [8] 1 3
1
0
FT 3 1
4-3