FRA D2
Ajaccio [6]
Paris FC [3] 1 1
0
0
FT 1 0
2-4
  AFC CL
Al-Sharjah [2] 4
Al Wehda(UAE) [5] 1 4
0
0
FT 1 1
6-6
90min[1-1],120min[1-1],Pen[4-5],Al Wehda(UAE)W
  GER Reg
FC Augsburg II [16] 4
Wacker Burghausen [3] 1
0
1
FT 3 1
5-4
  GER Reg
Preuben Munster [1] 4
Rot-Weiss Essen [4] 2
2
0
FT 2 3
2-4
  GER Reg
Astoria Walldorf [13] 2
SV Elversberg [11] 2
0
0
FT 0 2
6-5
  GER Reg
TSG Hoffenheim (Youth) [9] 5
SSV Ulm 1846 [3] 3
0
1
FT 1 2
2-2
  GER Reg
TSV Schott Mainz [18] 1 1
FSV Frankfurt [17] 1
0
0
FT 0 1
1-4
  GER Reg
Tennis Borussia Berlin [17] 3
VSG Altglienicke [4] 1
0
1
FT 1 1
1-8
  GER Reg
Vfr Aalen [19] 2
FC Giessen [14] 3
0
0
FT 1 0
5-4
  Fut W5
Angola Futsal
Japan Futsal
1
3
FT 4 8
0-0
  Fut W5
Argentina Futsal
USA Futsal
8
0
FT 11 0
0-0
  SWE D2
Helsingborg [2] 2
Trelleborgs FF [3] 1
0
0
FT 1 1
3-5
  TUR D2
Erzurum BB [5] 1 4
Umraniyespor [1] 5
0
1
FT 0 2
5-1
  CHI D1
Deportes La Serena [11] 2
O.Higgins [12] 1 4
1
0
FT 2 0
3-2
  SWE D3
Hassleholms IF [7] 1
IFK Karlshamn [15] 2
2
0
FT 3 0
3-2
  AUS L
USV Fliesen Klampfer Gabersdorf
Gleinstatten 1
2
0
FT 5 2
6-8
  AUS L
Usv Mettersdorf 2
ASK Voitsberg 2
0
1
FT 0 3
5-4
  AUS D3
SK Treibach [15]
Allerheiligen [9] 4
2
2
FT 3 2
5-2
  AUS D3
SV Grodig [10] 3
USK Anif [4] 3
2
1
FT 4 2
2-2
  AUS D3
Union Gurten [11]
Wolfsberger AC Amateure [13]
2
0
FT 5 1
0-0
  AUS L
SC Bruck An Der Mur
SV Lebring 3
1
1
FT 4 2
6-3
  CRO D3
Zmaj Makarska 2
NK Kamen Ivanbegovina 2
0
1
FT 0 2
10-3
  AUS L
USV Gnas 5
Weinland Gamlitz 1 2
1
0
FT 3 0
4-8
  AUS L
SV Wildon 1
SC Liezen 3
1
0
FT 2 0
3-5
  AUS L
SV Gossendorf Jaz 3
SV Rader Nais Tobelbad 2
0
0
FT 1 1
3-4
  ARG D1
Talleres Cordoba [2] 1
CA Platense [23] 1
0
0
FT 2 1
3-5
  KSA D1
Al Sahel [13] 3
Al Wehda Mecca [7] 3
0
1
FT 0 1
2-0
  GER Reg
Schalke 04 (Youth) [13] 1
Rot-Weiss Ahlen [12] 2
4
0
FT 5 3
6-4
  ISR CUP
Hapoel Dir Hana 1
Maccabi Ironi Yafia
1
2
FT 1 3
8-2
  BEL Cup
Lyra-Lierse Berlaar 1
KMSK Deinze [2]
0
3
FT 0 5
2-4
  AUS L
FC Zirl 1 3
Innsbrucker AC 3
1
0
FT 2 1
4-2
  ENG JPT
Morecambe [17] 1
Everton U21 [21] 1
0
0
FT 0 1
6-2
  ENG JPT
Leyton Orient [3] 2
Southampton U21 [21] 1
0
0
FT 1 0
5-0
  ENG JPT
Walsall [16]
Brighton U21 [21] 1
1
0
FT 1 0
3-4
  ENG JPT
Tranmere Rovers [15] 2
Leeds United U21 [21] 2
3
0
FT 4 1
3-8
  SUI D1
Thun [6] 2
Stade Ouchy [5] 2
0
0
FT 1 0
5-11
  ITA PRO LC
Padova [1] 1
Legnago Salus [1] 2
1
0
FT 1 0
9-6
  ISR CUP
Beitar Ashdod
MS Ironi Kuseife [7] 1 2
3
0
FT 7 1
4-5
  BEL Cup
Mouscron Peruwelz [8] 3
Wellen 1
2
0
FT 3 1
10-6
  BRA SPC
Noroeste 1 2
Sao Bento [15] 2
0
0
FT 0 1
3-8
  BRA SPC
Portuguesa Desportos [6] 1
Juventus SP [10] 1
2
0
FT 2 1
0-3
  BRA SPC
Comercial-SP
CA Votuporanguense SP
0
0
FT 0 3
6-0
  BRA SPC
Taubate [13]
Atibaia [4]
0
1
FT 1 2
0-0
  BRA SPC
EC Sao Bernardo/SP [15]
Santos B 4
1
0
FT 2 0
4-4
  BRA SPC
AE Velo Clube SP [9]
Botafogo B SP 2
0
2
FT 0 3
0-0
  Bra SD
Palmeira RN [7] 3
Alecrim Natal RN 3
1
0
FT 3 0
5-6
  ACT M
Deportivo Espanol [7] 2
Ituzaingo [2] 1 3
1
1
FT 3 1
2-5
  ACT M
El Porvenir [17] 2
Argentino de Merlo [8] 2
0
2
FT 0 3
4-9
  ACT M
San Martin Burzaco [6] 1
Berazategui [3] 1
1
1
FT 1 4
4-4
  ACT M
Club Lujan [14] 2
Sportivo Dock Sud [5] 1
0
2
FT 1 2
5-5
  ACT M
Sportivo Italiano [9] 1
Leandro N Alem [19]
1
0
FT 1 1
3-11
  CHI D3
Iberia Los Angeles 1 6
Deportes Limache 3
0
1
FT 0 3
3-2
  ACT M
Victoriano Arenas [13] 2
Real Pilar [16] 2
0
1
FT 0 2
4-6
  ACT M
CA Atlas [15] 3
Claypole [18] 4
0
1
FT 1 1
5-3
  SCO BC
Glasgow Rangers U21
Ayr United [7] 1
0
1
FT 0 3
8-10
  BNY
Trindade AC Youth
Anapolina U20 1
0
1
FT 0 3
4-3
  ICE U19L
Fram/Ulfarnir U19 4
Stjarnan SkinandiU19
0
2
FT 0 3
3-3
  ENG LCH
Bournemouth AFC [5] 5
Queens Park Rangers (QPR) [4] 3
2
0
FT 2 1
3-6
  ENG LCH
Sheffield United [18] 2
Preston North End [13] 1
1
1
FT 2 2
2-6
  ENG LCH
Blackpool [19]
Huddersfield Town [9] 1
0
0
FT 0 3
4-2
  ENG LCH
Blackburn Rovers [10] 1
Hull City [20] 2
0
0
FT 2 0
6-6
  ENG L1
Lincoln City [16] 1
Rotherham United [13] 2
0
1
FT 1 1
5-8
  ENG L2
Sutton United [23] 2
Hartlepool United [4] 3
1
0
FT 1 0
10-5
  ENG L2
Newport County [17] 1
Northampton Town [9] 3
0
1
FT 0 1
5-2
  ENG Conf
Solihull Moors [17]
Torquay United [19] 2
1
0
FT 2 1
3-5
  ENG Conf
Grimsby Town [4] 2
Wrexham [8] 2
2
1
FT 3 1
1-2
  ENG Conf
Maidenhead United [11] 2 1
Stockport County [15] 1
0
1
FT 0 2
3-9
  ENG Conf
Chesterfield [3] 3
Barnet [21] 2
2
2
FT 4 2
2-5
  ENG Conf
Southend United [13] 1
Aldershot Town [22] 5
1
1
FT 2 3
7-6
  ENG Conf
Boreham Wood [2] 2
Halifax Town [7] 1
2
1
FT 2 2
5-6
  ENG Conf
Dagenham Redbridge [1]
Weymouth [9]
1
2
FT 4 2
9-4
  ENG Conf
Eastleigh [20]
Dover Athletic [23] 2
4
0
FT 4 1
9-0
  ENG Conf
Notts County [5] 2
Wealdstone FC [14] 5
2
1
FT 3 2
4-5
  ENG CN
Brackley Town [2] 1
Darlington [22] 2
0
1
FT 1 3
3-0
  ENG-S PR
Walton Casuals [13]
Hendon [9] 1
0
1
FT 2 1
0-0
  ENG-S PR
Dorchester Town [16]
Weston Super Mare [14]
0
0
FT 0 1
0-0
  ENG-S PR
Poole Town [6] 1 2
Taunton Town [8] 3
1
2
FT 2 2
8-5
  ENG-S PR
Farnborough Town [3]
Harrow Borough [17]
1
3
FT 1 3
0-0
  ENG-S PR
Yate Town [11]
Truro City [19]
0
1
FT 0 2
0-0
  ENG-S PR
Swindon Supermarine [5]
Gosport Borough [2]
0
0
FT 0 0
3-5
  ENG-S PR
Hayes Yeading United [1]
Kings Langley [22]
0
0
FT 1 0
0-0
  ENG-N PR
Hyde F.C. [13] 1
Stafford Rangers [9]
0
0
FT 1 0
8-3
  ENG-N PR
Morpeth Town [22] 1 4
Lancaster City [7] 1 2
0
1
FT 2 2
6-4
  ENG-N PR
Atherton Collieries [8]
Whitby Town [5]
0
0
FT 0 1
0-0
  ENG-N PR
Scarborough [10]
Stalybridge Celtic [19]
0
1
FT 0 3
0-0
  ENG-N PR
Ashton United [17] 2
Grantham Town [21] 1
0
1
FT 2 2
7-0
  ENG-N PR
Matlock Town [2]
Witton Albion [20]
3
0
FT 9 0
0-0
  ENG-N PR
Warrington Town AFC [6] 5
Buxton FC [3] 3
1
1
FT 2 2
4-7
  ENG-N PR
FC United of Manchester [15] 1
Bamber Bridge [4]
0
0
FT 1 0
8-7
  ENG-N PR
Basford Utd [11]
Gainsborough Trinity [18]
1
0
FT 2 0
0-0
  ENG-N PR
Mickleover Sports [12]
Nantwich Town [14]
0
0
FT 0 0
3-3
  ENG-N PR
Radcliffe Borough [16] 2
South Shields [1] 1
0
3
FT 0 4
2-3
  ENG RYM
Potters Bar Town [13] 1 4
Cheshunt [15] 2
0
1
FT 1 3
3-4
  ENG RYM
Brightlingsea Regent [10] 1
Bishop's Stortford [18] 2
0
1
FT 1 4
6-2
  ENG RYM
Leatherhead [22] 2
Worthing [6] 2
0
1
FT 0 4
1-13
  ENG RYM
Merstham [14] 2
lewes [7] 2
1
2
FT 1 3
6-6
  ENG RYM
Corinthian Casuals [20] 1
Cray Wanderers [12] 2
1
0
FT 4 0
2-4
  ENG RYM
Horsham [19] 1
Bognor Regis Town [9] 2
1
1
FT 1 1
8-6
  ENG RYM
Wingate Finchley [21] 1 4
Kingstonian [1] 3
2
0
FT 3 1
2-12
  ENG RYM
Hornchurch [11] 1
Margate [3] 1
0
0
FT 2 1
2-1
  ENG RYM
East Thurrock United [17] 2
Folkestone [2] 1
0
1
FT 1 1
10-10
  ENG RYM
Enfield Town [4] 2
Haringey Borough [5]
0
0
FT 1 0
6-4
  ENG JPT
Ipswich Town [22] 3
West Ham U21 [21] 1 4
1
1
FT 1 2
5-5
  SCO L1
Airdrie United [9]
Alloa Athletic [6] 3
1
0
FT 2 1
3-2
  IRE PR
Sligo Rovers [3] 2
Dundalk [9] 3
1
1
FT 2 1
5-7
  NIR LC
Annagh United [3]
Ballymena United [11]
0
1
FT 2 4
0-0
  NIR LC
Ballyclare Comrades [4]
Linfield FC [5] 1
0
1
FT 0 4
2-5
  NIR LC
Loughgall FC [5] 1
Lisburn Distillery 2
2
2
FT 6 2
10-2
  NIR LC
Dungannon Swifts [12]
Armagh City
3
0
FT 3 0
11-0
  NIR LC
Dundela [12] 1 2
Ballinamallard United [7] 1 3
0
0
FT 0 0
3-4
90min[0-0],120min[0-4],Ballinamallard UnitedW
  NIR LC
Carrick Rangers [6] 1
Dergview FC [8] 2
0
0
FT 0 0
13-2
90min[0-0],120min[2-1],Carrick RangersWin
  NIR LC
Glentoran FC [4]
Banbridge Town 1
4
0
FT 5 0
11-0
  NIR LC
Portadown [10]
Newington
0
0
FT 2 0
0-0
  NIR LC
Institute FC [10]
PSNI
2
0
FT 4 3
1-5
  NIR LC
Glenavon Lurgan [8]
Portstewart
1
0
FT 5 1
0-0
  NIR LC
Newry City [1]
Warrenpoint Town [9]
1
1
FT 1 1
5-9
90min[1-1],120min[1-2],Warrenpoint TownW
  NIR LC
Crusaders [7]
Moyola Park
2
0
FT 5 0
9-0
  NIR LC
Cliftonville [1] 1
HW Welders [6] 2
1
0
FT 2 0
13-2
  ENG RL1
Sudbury
Dereham 3
0
2
FT 1 3
6-4
  ENG RL1
Phoenix Sports 3
Sevenoaks Town
0
2
FT 0 3
3-12
  ENG SD1
Plymouth Parkway 2
Bideford AFC 1 1
2
0
FT 4 0
3-1
  ENG SD1
Harlow Town 3
Biggleswade FC 2
3
0
FT 4 1
8-7
  ENG SD1
Sholing FC
Lymington Town
0
0
FT 3 1
0-0
  ENG UD1
Sutton Coldfield Town 1
Cambridge City 5
0
1
FT 0 1
7-6
  ENG UD1
Sporting Khalsa 3
Bedworth United 1
1
0
FT 4 1
5-4
  ENG UD1
Yorkshire Amateur 1
Sheffield FC 1
1
0
FT 2 1
4-5
  ENG UD1
Kidsgrove Athletic 5
Market Drayton Town 5
1
0
FT 1 0
7-1
  ENG UD1
Halesowen Town
Carlton Town 2
1
1
FT 2 2
9-7
  ENG UD1
Mossley 2
Trafford 2
2
0
FT 3 1
2-7
  ENG UD1
Frickley Athletic 4
Marske United 1 3
0
2
FT 0 3
3-4
  ENG UD1
Workington
Ramsbottom United 3
1
0
FT 1 0
4-7
  ENG UD1
Shildon 2
Hebburn Town 2
1
0
FT 1 0
4-5
  ENG-S CE
Needham Market [20] 3
Rushden Diamonds [15] 3
1
1
FT 2 2
3-4
  ENG-S CE
Peterborough Sports [1]
Tamworth [3]
1
0
FT 2 0
0-0
  ENG-S CE
Hednesford Town [4] 1
Nuneaton Borough [18]
0
1
FT 3 2
0-0
  ENG-S CE
Stratford Town [9] 3
Stourbridge [21]
1
0
FT 1 0
4-9
  ENG-S CE
St Ives Town [14]
Lowestoft Town [19]
1
2
FT 2 2
0-0
  SOU LC
Barton Rovers
Biggleswade Town 1
0
1
FT 0 3
4-7
  ENG Cl
Stockbridge 2
Tadcaster Albion 1 1
0
0
FT 2 0
5-9
  ENG-S CE
Coalville [5] 1
Alvechurch [13] 1
1
0
FT 3 1
5-3
  ARG Rl
Sarmiento de Resistencia Reserves 2
CA Regional 2
0
0
FT 0 0
5-7
  UEFA CL
FC Barcelona [7] 1
Bayern Munchen [2] 2
0
1
FT 0 3
2-1
  UEFA CL
Lille [12] 2
VfL Wolfsburg [1] 1 6
0
0
FT 0 0
5-0
  UEFA CL
Villarreal [13] 1 5
Atalanta [10] 1
1
1
FT 2 2
7-4
  UEFA CL
Malmo FF [4] 2
Juventus [16] 1
0
3
FT 0 3
3-3
  UEFA CL
Chelsea [2] 1
Zenit St. Petersburg [1] 1
0
0
FT 1 0
7-4
  UEFA CL
Dynamo Kyiv [1] 3
Benfica [1] 3
0
0
FT 0 0
5-3
  ENG LCH
West Bromwich(WBA) [1] 1
Derby County [16] 1
0
0
FT 0 0
5-4
  ENG LCH
Reading [22]
Peterborough United [23] 1
0
0
FT 3 1
3-5
  NIR LC
Bangor FC
Coleraine [3]
0
4
FT 0 5
2-2
  NIR LC
Larne FC [2] 3
Limavady United 1
1
0
FT 4 0
9-1
  BOL D1
Always Ready [1] 3
Real Santa Cruz [11] 4
3
0
FT 4 0
3-5
  ARG D1
Arsenal de Sarandi [26] 3
Colon de Santa Fe [9] 2
0
0
FT 0 0
2-3
  CHI D2
Deportes Santa Cruz [3] 3
Deportes Temuco [7] 3
1
0
FT 1 0
3-7
  Bra YL
Palmeiras (Youth) [4] 3
Gremio (Youth) [11] 1 3
2
1
FT 3 3
7-7
  BRA SPC
XV de Piracicaba [8] 2
Rio Claro [3] 3
2
0
FT 3 0
6-1
  CHI D3
Lautaro de Buin 1
Deportes Recoleta 2
0
0
FT 0 0
9-3
  INT FRL
El Salvador (w) U20
Panama (w) U20
2
0
FT 3 1
0-0
  COL RL
CD Soccer Quality
Atletico Quindio 1
2
0
FT 4 0
5-2
  PAR Cup
Guarani de Trinidad [13] 2
Sport Sastreno 1 2
1
0
FT 3 0
6-0
  HON LDA
Parrillas One 1 3
Lone FC 2
1
0
FT 1 3
5-10
  ARG D1
Central Cordoba SDE [25] 1
Atletico Tucuman [8] 1
0
0
FT 2 0
2-5
  CHI D1
Colo Colo [1] 2
Everton CD [9] 2
0
0
FT 2 0
9-1
  MEX D2
Alebrijes de Oaxaca [16] 5
Mineros de Zacatecas [12] 4
1
1
FT 2 1
8-5
  COL D2
Boyaca Chico [6] 1
Atletico FC [7] 1
1
0
FT 1 0
10-4
  Brazil DDL
Guarani RS 3
Sao Gabriel RS 2
3
0
FT 3 0
4-6
  USA NPSL
Harvard 1 1
Northwestern 1
1
0
FT 1 1
3-8
  Brazil DDL
Sao Paulo RS 1 3
Guarany de Bage 3
0
0
FT 0 0
2-0
  Can PL
York 9 FC [5] 2
Atletico Ottawa [8] 1 2
0
0
FT 2 0
5-4
  Bra SD
Santos AP 3
Independente AP 5
2
0
FT 2 0
2-6
  MLS
Columbus Crew [10]
New York Red Bulls [11] 1
0
1
FT 2 1
6-3
  MLS
New York City Football Club [4] 1
FC Dallas [11]
1
1
FT 3 3
4-5
  MLS
Toronto FC [14] 1 3
Club Internacional de Futbol Miami [9] 3
0
0
FT 0 1
8-4
  USA NPSL
University of Notre Dame 1
Michigan State
3
1
FT 3 4
4-6
  ARG D1
Boca Juniors [11] 1
Defensa Y Justicia [12] 1
0
0
FT 0 0
4-5
  BOL D1
Blooming [14] 4
Bolivar [6] 6
1
1
FT 2 2
5-6
  ARG WRl
Estudiantes de Mendoza (W) 2
Lujan SC Mendoza (W) 2
1
1
FT 6 2
1-2
  ECU D2
Guayaquil SC 1 5
Pottu Via Ho 1 3
1
0
FT 2 0
5-4
  MEX D2
Tampico Madero [3]
Tlaxcala FC [13] 2
0
1
FT 0 2
11-5
  BRA CUP
Santos [13]
Atletico Paranaense [11] 1 5
0
0
FT 0 1
6-2
  CRC D1
Perez Zeledon [12] 1 5
Alajuelense [3]
0
0
FT 1 0
2-9
  COL D2
Fortaleza F.C [3] 2
Bogota FC [1] 1 2
2
0
FT 3 0
5-2
  Can PL
FC Edmonton [7]
Pacific FC [1] 2
0
0
FT 1 1
4-11
  CONCACAF LC
Seattle Sounders [1] 3
Santos Laguna [6] 1
0
0
FT 1 0
6-8
  MEX D2
Correcaminos UAT [11] 2
Pumas Tabasco [6] 1
0
0
FT 0 2
3-7
  CHA D2
Dongguan Guanlian [2]
Qingdao Manatee [1]
0
3
FT 0 3
6-4
  CHA D2
Xiamen Ludao [2] 1
Hebei Gongfu [3] 2
1
0
FT 1 1
3-5
  ROM U19
ACS Sepsi U19 2
Steaua Bucuresti U19 1
1
0
FT 2 2
3-8
  MGL PL
Khangarid Klub 1 2
Athletic 220 FC 1
1
2
FT 1 2
4-1
  AFC CL
Jeonbuk Hyundai Motors [2] 1
BG Pathum United [2] 2
1
0
FT 1 1
9-1
90min[1-1],120min[1-1],Pen[4-2],Jeonbuk Hyundai MotorsWin
  KAM SL
Prey Veng
Nagaworld FC
0
0
FT 3 4
3-2
  KAM SL
National Police Commissary 3
Kirivong Sok Sen Chey 4
0
0
FT 0 0
5-5
  AFC CL
Cerezo Osaka [12]
Pohang Steelers [5] 3
0
1
FT 0 1
5-3
  UEFA-W U19
Germany (w) U19 1
Slovenia (w) U19
3
1
FT 6 1
13-0
  SVK U19 A
SCP RuzomberokU19 1 1
Dukla Banska Bystrica U19 2
1
0
FT 1 0
3-12
  SVK U19 A
FC Kosice U19 2
FK Senica U19 4
0
0
FT 0 0
10-0
  SVK U19 A
Slovan Bratislava U19 1
Spartak Trnava U19 2
0
1
FT 0 1
5-3
  UEFA YL U19
FC Sheriff U19 [3] 6
Shakhtar Donetsk U19 [4] 3
0
1
FT 0 5
3-6
  CFL
BSS Sporting Club 1
United SC Kolkata 1
1
2
FT 1 3
7-0
  BHU TL
Ugyen Academy
Gomo FC
3
0
FT 6 0
12-2
  ROM U19
UTA Arad U19 2
Gaz Metan Medias U19 3
0
0
FT 0 2
0-6
  ROM U19
Universitaea Cluj U19
ACS Kids Tampa Brasov U19 2
2
0
FT 5 2
3-3
  AUS WBPL
Southside Eagles (w)
Albany Creek (w) 1
0
4
FT 0 6
1-10
  A FFA Cup
Edge Hill United 2
Gold Coast Knights [3] 1
0
0
FT 0 2
1-6
  ANQ U23
Gold Coast United U23
Moreton Bay United U23 1
0
1
FT 0 3
1-4
  ANQ U23
Capalaba Bulldogs U23 3
Peninsula Power U23 1
0
0
FT 2 1
4-8
  ANQ U23
Brisbane City U23
SWQ Thunder U23
2
0
FT 4 1
0-0
  CAN CSL
St. Catharines Hrvat [6]
Euru Futbol Academy [7]
0
0
FT 4 1
0-0
  INT CF
New Farm [7]
Caboolture FC
0
0
FT 6 0
0-0
  KCL
Hwaseong FC [11]
Daejeon Korail [9] 2
0
0
FT 1 0
0-1
  KCL
Gimhae City [7]
Changwon City [10]
0
0
FT 1 0
0-0
  KCL
Pyeongtaek Citizen [13] 1
Busan Transportation Corporation [4] 1
0
1
FT 0 2
0-3
  KCL
Ulsan Citizens [6] 1
Gyeongju KHNP [5] 1
0
0
FT 1 1
6-4
  KCL
Paju Citizen FC [8] 2
Cheonan City [3]
0
0
FT 0 1
6-3
  KCL
Cheongju Jikji [12] 2
Gimpo FC [1]
0
0
FT 0 0
8-3
  THA D1
Kasetsart FC [8] 1
Chiangmai FC [3] 1
0
0
FT 0 0
2-1
  THA D1
Muangkan FC [12] 4
Ayutthaya United [9] 4
1
0
FT 2 1
6-2
  UEFA YL U19
Sporting Lisbon U19 [3]
Ajax U19 [2] 2
1
0
FT 1 1
7-6
  UEFA YL U19
Atletico de Madrid U19 [4] 2
FC Porto U19 [2] 4
0
1
FT 1 2
3-3
  Kyr TL
Dordoi-Dynamo Naryn 1 5
FK Alga Bishkek 3
1
1
FT 1 2
6-3
  Kyr TL
Alay 1
Neftchi Kochkor 1 5
1
1
FT 2 3
10-5
  WAUS U20
Perth Glory FC U20 [1]
FloreatAthena U20 [4]
3
2
FT 4 2
0-0
  WA WU23
Perth SC U23 (W)
Murdoch University Melville FC U23 (W)
2
0
FT 2 1
10-3
  THA D1
Nakhon Pathom FC [15] 3
Raj Pracha FC [16] 3
0
0
FT 1 1
5-4
  AUS WBPL
Annerley FC (w) 1
Kangaroo P Rovers (w) 1
2
2
FT 3 4
4-12
  DEN RL
Horsens Reserve [2]
Silkeborg IF Reserve [3]
1
0
FT 1 1
0-0
  DEN RL
Esbjerg FB Reserve [4]
Vejle Reserve [3]
1
1
FT 3 1
0-0
  DEN RL
Midtjylland Reserve [1]
Aarhus AGF Reserve [4]
0
2
FT 2 3
0-0
  UEFA-W U19
Iceland (w) U19
Sweden (w) U19
1
1
FT 1 2
3-5
  SVK U19 A
MSK Zilina U19
FK Poprad U19 1
0
1
FT 3 1
7-3
  THA D1
Lamphun Warrior [6] 2
Khonkaen FC [17] 1
1
1
FT 2 1
5-6
  THA D1
Navy FC [18] 2
Lampang FC [11] 2
0
0
FT 0 3
4-5
  THA D1
Trat FC [2] 1
Sukhothai [1] 3
1
0
FT 4 3
0-8
  KAZ D1
Okzhetpes [2] 3
Kairat Academy [5] 1
4
1
FT 5 1
1-7
  FFSA SLR
Eastern United Reserves 1
Adelaide Hills Reserves 2
0
0
FT 0 0
3-10
  MGL PL
Khoromkhon Club 1
FC Ulaanbaatar 2
2
2
FT 2 5
7-10
  CZE U19
Sparta Praha U19 [2]
Slovacko U19 [12]
0
0
FT 3 0
6-3
  UZB D1
FK Andijon [14] 2
Metallurg Bekobod [11] 1
0
0
FT 1 2
3-4
  ARM CUP
Shirak [1] 3
Noravank [7] 1
0
0
FT 0 1
3-7
  UEFA YL U19
Besiktas JK U19 [4]
Borussia Dortmund U19 [19]
1
2
FT 2 3
0-0
  WAUS D2
Fremantle City 2
Subiaco AFC 1
2
1
FT 2 2
1-2
  THA D1
Ranong FC [13] 3
Customs Department FC [5] 1
2
2
FT 3 3
3-8
  THA D1
Chainat FC [14] 2
Udon Thani [10] 3
1
0
FT 1 2
3-3
  UEFA YL U19
Liverpool U19 [3] 2
AC Milan U19 [1] 1
1
0
FT 1 0
7-9
  HUN U19B
Budai FC U19 [12]
Vac VLSE U19 1
0
2
FT 0 3
0-5
  THA D1
Phrae United FC [4] 5
Rayong FC [7] 3
0
0
FT 2 0
5-5
  GEO D2
Merani Martvili [3] 2
FC Sioni Bolnisi [1] 1 5
3
0
FT 4 2
0-7
  GEO D2
FC Merani Tbilisi [5] 2
FC Metalurgi Rustavi [9] 1
0
0
FT 1 1
7-4
  GEO D2
FC Gagra [2]
Baia Zugdidi [6]
3
0
FT 4 1
7-3
  GEO D2
WIT Georgia Tbilisi [8] 1
Gareji Sagarejo [4]
1
1
FT 1 2
5-1
  AZE D2
Turan Tovuz
FK MOIK Baku
0
2
FT 0 2
0-0
  AZE D2
Standard Sumgayit II
Qaradag Lokbatan
0
1
FT 0 2
0-0
  WAUS WD1
Northern Redbacks (w)
Perth SC (w) 1
0
0
FT 0 0
2-5
90min[0-0],120min[1-2],Perth SC (w)W
  FIN D3 A
PS Kemi Kings [12] 3
VIFK [6] 1
0
3
FT 0 4
5-2
  LAT D1
Noah [8]
Rigas Futbola skola [2]
0
0
FT 0 3
0-0
  ITA PRO LC
Palermo [1] 4
AC Monopoli [1] 1 3
2
0
FT 2 1
4-3
  ITA PRO LC
Modena [1] 2
Imolese [1] 1
2
0
FT 4 0
8-1
  ITA YCup
Cittadella U20 [5] 4
Como U20 [11] 1 2
0
0
FT 1 1
3-3
90min[1-1],120min[1-2],Como U20W
  ITA YCup
Sha LAN U19 [10] 2
Ternana u19 1
3
0
FT 4 0
7-6
  ITA YCup
Cesena U20
Perugia U20 [9] 1
0
2
FT 1 3
4-7
  ITA YCup
Reggiana U20 [4] 1 2
Alessandria U19 [13] 1
1
1
FT 2 2
4-7
90min[2-2],120min[3-4],Alessandria U19W
  SLOC
Tabor Sezana [6] 2
NK Publikum Celje [7] 2
0
1
FT 0 2
5-1
  PALL
Islami Kalkelea 2
Thaqafi Tulkarm 3
2
0
FT 2 1
3-5
  MKD CUP
Korab Debar [6]
Belasica Strumica [3]
0
1
FT 1 2
0-0
  MKD CUP
Pobeda Prilep [4] 1 2
FC Vardar Skopje [4] 4
0
0
FT 1 1
10-1
90min[1-1],120min[1-1],Pen[4-5],FC Vardar SkopjeW
  MKD CUP
FK Sloga 1934 Vinica [1]
Rabotnicki Skopje [5]
0
1
FT 0 3
4-7
  MKD CUP
Detonit Junior [9]
FK Makedonija Gjorce Petrov [6]
0
2
FT 0 3
0-0
  MKD CUP
Voska Sport [2]
Bregalnica Stip [8] 3
0
1
FT 0 1
4-6
  MKD CUP
FK Rinija Gostivar [10]
Renova Cepciste [4]
0
0
FT 0 4
1-3
  MKD CUP
Ljuboten
Pelister Bitola [12]
0
6
FT 0 9
0-0
  MKD CUP
FK Lokomotiva Gradsko [10]
FK Ohrid 2004 [8]
0
1
FT 0 2
0-0
  MKD CUP
FK Novaci
FK Tikves Kavadarci [11]
0
1
FT 0 2
0-0
  MKD CUP
Kamenica-Sasa [2]
FC Struga Trim Lum [2] 1
0
1
FT 0 2
1-6
  UEFA YL U19
Club Brugge U19 [4] 2
Paris Saint Germain U19 [19] 1
1
1
FT 2 2
10-7
  BRA MGY
America MG (Youth)
Minas Boca/MG Youth 2
1
0
FT 1 0
7-2
  BRA MGY
Cruzeiro MG U20 1
Pouso Alegrense U20 3
0
0
FT 4 0
7-3
  BRA MGY
Coimbra EC U20 1 5
CA Serranense U20 2
1
0
FT 1 1
7-3
90min[1-1],Pen[1-3],CA Serranense U20W
  MKD CUP
KF Besa Doberdoll [3] 1
FK Skopje 1
0
0
FT 1 1
4-5
90min[1-1],Pen[4-5],FK SkopjeW
  SVK Cup
Kysucke Nove Mesto 2
MFK Ruzomberok [7] 1
0
4
FT 0 6
2-12
  Slo D3
SKM Liptovsky Hradok 3
Dolny Kubin 2
1
2
FT 3 2
3-4
  Slo D3
Cadca 2
Fomat Martin
0
1
FT 0 1
4-9
  Slo D3
MFK Zarnovica 2
SK Pramen Kovacova 3
1
1
FT 2 1
3-2
  Slo D3
Liptovska Stiavnica 3
FK Podkonice 3
1
1
FT 3 1
8-4
  CRO Cup
Bednja 1
ZNK Osijek [4] 1
0
2
FT 0 3
2-1
  FIN D2
JIPPO [10] 1
PK-35 Vantaa [9]
0
1
FT 0 1
2-1
  RUS D1
Gazovik Orenburg [2] 3
FK Krasnodar 2 [9] 1 3
1
0
FT 2 0
7-1
  POL D2
Hutnik Krakow [17] 5
Garbarnia Krakow [12] 3
1
0
FT 1 1
3-8
  POL D2
Pogon Siedlce [15] 4
Lech II Poznan [13] 3
1
0
FT 2 0
5-6
  HUN D2E
Budaorsi SC [15] 1
Szegedi AK [12]
1
0
FT 1 4
2-4
  HUN D2E
Szentlorinc SE [8] 1
Dorogi FC [6] 2
0
0
FT 0 0
3-0
  HUN D2E
SOROKSAR [14] 1
III.Keruleti TUE [17] 4
1
0
FT 2 1
3-3
  TUR D2
Denizlispor [16] 3
Adanaspor [9] 4
2
0
FT 2 0
1-8
  TUR D2
Genclerbirligi [19] 1 5
Altinordu [11] 2 7
1
1
FT 3 2
1-5
  Slo D3
Galanta 1
TJ Druzstevnik Vrakun 2
1
1
FT 3 3
8-0
  Slo D3
Nitra 1 3
FK Belusa 1
0
2
FT 0 2
9-2
  Slo D3
Slovan Duslo Sala 1
TJ Imel 4
0
1
FT 1 1
6-0
  Slo D3
Nove Mesto
FK Marcelova
2
1
FT 3 1
0-0
  Slo D3
OK castkovce 2
FK Tempo Partizanske
0
0
FT 7 1
4-2
  UZB D1
Pakhtakor [1] 1
Navbahor Namangan [7] 2
0
0
FT 0 0
8-1
  UZB D1
OTMK Olmaliq [3] 2
Turon Nukus [13] 4
0
0
FT 2 0
3-4
  MEX U20
Club America U20 [1]
Santos Laguna U20 [8]
0
0
FT 0 1
0-0
  SLO U19
Olimpija Ljubljana U19
NK Maribor U20 1 1
0
1
FT 2 1
6-3
  UEFA YL U19
Manchester City U19 [2]
RB LeipzigU19 [19] 2
2
1
FT 5 1
13-3
  UEFA YL U19
Inter Milan U19 [1] 4
Real Madrid U19 [2] 3
0
0
FT 1 1
3-10
  SCW
MFK Ruzomberok (w)
SKF Zilina (w) 1
0
1
FT 0 2
2-1
  Kos L
KF Drita Gjilan [3]
KF Ballkani [1] 2
0
0
FT 0 0
3-4
  Brazil CUP
Sao Jose PoA RS 1
SC 12 Horas/RS 2
3
1
FT 6 1
14-1
  Kos L
KF Feronikeli [6] 5
KF Dukagjini [7] 1
1
0
FT 1 0
1-11
  ROM D3
ACS Foresta Suceava 3
Husana Husi 1
1
0
FT 2 0
4-2
  SCW
MFK Zemplin Michalovce (w)
FK Poprad (w)
1
0
FT 1 0
2-0
  Kos L
KF Llapi [8] 3
Malisheva [5] 5
0
0
FT 0 3
9-1
  SCW
GFC Topolcany (W)
AS Trencin (w) 1 1
3
3
FT 5 3
5-1
  UEFA EL
Spartak Moscow [9] 4
Legia Warszawa [16] 4
0
0
FT 0 1
6-3
  FIN D2
KPV [7] 2
Ekenas IF Fotboll [5] 4
1
0
FT 2 1
4-6
  NOR D2
Asker [5] 1 1
IF Floya [13] 2
1
0
FT 3 2
6-3
  ITA PRO LC
JuventusU23 [1]
Feralpisalo [1] 3
1
1
FT 3 2
4-6
  ITA PRO LC
SudTirol [1] 3
Giana [1] 2
1
1
FT 4 1
0-6
  EST D2
FC Nomme United [5] 1
Elva [7] 1
0
2
FT 2 2
4-7
  EST D2
Flora Tallinn II [4] 2
FC Maardu [1]
1
5
FT 1 8
3-9
  EST D3
Laanemaa Haapsalu [8]
Tallinna FC Ararat TTU [4]
0
2
FT 0 5
0-0
  CRO D2
Bijelo Brdo [4] 3
NK Varteks Varazdin [7] 5
1
0
FT 1 0
1-7
  CRO D2
Dinamo Zagreb II [15] 1
NK Opatija [5] 1 6
1
1
FT 2 1
6-0
  CRO D2
Kustosija [13] 2
Rudes [6] 2
0
1
FT 1 2
0-6
  CRO D2
NK Orijent Rijeka [1] 3
NK Dugopolje [11] 1 1
1
1
FT 2 2
5-5
  CRO D2
HNK Cibalia [9] 5
Radnik Sesvete [12] 2
0
0
FT 0 1
4-4
  CRO D2
NK Solin [10] 3
NK Croatia Zmijavci [8] 1 2
0
0
FT 3 0
3-3
  CRO D2
NK Dubrava Zagreb [14]
NK Osijek II [2] 1
2
0
FT 3 0
6-8
  AZE D2
Sabayi II
Zira FK II 1
1
2
FT 1 2
0-0
  GER Reg
Bahlinger [7]
SG Sonnenhof Grossaspach [3]
0
0
FT 1 0
0-0
  Fut W5
Egypt Futsal
Guatemala Futsal
1
1
FT 6 3
0-0
  Fut W5
Costa Rica Futsal
Venezuela Futsal
0
1
FT 0 1
0-0
  UEFA-W U19
Russia (w) U19 1
Belgium (w) U19 1
0
0
FT 0 1
4-4
  NOR AL
KFUM Oslo [6] 2
Fredrikstad [3] 3
1
1