GER Reg
TSG Balingen [12] 1
Astoria Walldorf [18]
0
0
FT 0 1
3-2
  INT CF
SV Kematen
SV Telfs [9]
0
2
FT 0 2
2-3
  INT CF
Baerum SK [6] 3
Fram Larvik [3] 4
1
0
FT 1 0
7-1
  SWE D3
Sandvikens AIK FK [12] 1
Kvarnsvedens IK [9] 2
0
1
FT 2 4
2-3
  SWE D3
Skiljebo SK [15] 1
Enkoping [5]
0
0
FT 1 0
4-5
  SWE D3
BK Astrio [13] 1
Eskilsminne IF [7] 1
1
1
FT 1 2
7-6
  SWE D3
Savedalens IF [12] 4
Varbergs GIF FK [15] 4
0
0
FT 0 2
6-3
  SWE D3
Gottne IF [7] 1
Friska Viljor FC [4] 1
0
0
FT 2 0
4-7
  SWE D3
IFK Ostersund [3] 1
Froso IF
3
0
FT 4 1
5-11
  SWE D3
Taftea IK [11] 2
Tegs SK [14] 1
1
0
FT 2 1
1-8
  SWE D3
Ytterhogdal IK [5]
Stöde IF [8]
0
0
FT 0 0
  SWE D3
Eskilstuna City FK [5]
Rynninge IK [12]
0
0
FT 1 0
  SWE D3
Motala AIF FK [15]
Karlslunds IF HFK [13]
0
1
FT 2 2
  SWE D3
Trosa Vagnhärad SK [8]
Nykopings BIS [16]
0
0
FT 0 1
  SWE D3
FBK Balkan [2] 2
BK Olympic [7] 3
0
1
FT 0 3
5-2
  SWE D3
IFK Karlshamn [9]
Karlskrona AIF [16]
0
1
FT 2 1
  SWE D3
Nosaby IF [4] 1
Asarums IF FK [6] 1
0
1
FT 1 1
4-6
  SWE D3
KSF Prespa Birlik [12] 1
IFK Hassleholm [12] 2
0
1
FT 1 2
6-3
  SWE D3
Rappe GOIF [7] 4
IFK Berga [15] 1
0
0
FT 1 0
6-11
  SWE D3
BK Forward [8] 2
Kumla [4]
3
0
FT 3 1
11-4
  SWE D3
IK Gauthiod [6] 6
Vanersborg FK [3] 3
0
0
FT 1 1
8-7
  SWE D3
Nordvarmland FF [5]
Karlstad BK B [12]
0
0
FT 0 1
  ITA YTHL
Juventus U20 [1] 3
Spal U19 [7] 1
0
1
FT 1 2
11-0
  SUD PR
Hilal O Baye
Ahli Al Khartoum
0
0
FT 0 0
3-8
  DEN D4
Herlev IF
Frederikssund IK 1
0
0
FT 1 0
  DEN D4
Allerod 1
Rishoj
0
3
FT 2 5
2-5
  INT FRL
Niger [113] 1
Congo [91]
0
1
FT 0 1
4-3
  SWE D3
Husqvarna [9] 4
Vinbergs IF [10] 3
0
0
FT 3 0
5-2
  SWE D3
Eslovs BK [11]
Solvesborgs GoIF [13]
2
2
FT 4 3
4-5
  Finland K
FC Kontu
Ponnistajat 2
0
0
FT 1 0
9-6
  MAU D2
FC Dar El Barka 1 4
ASC Etoile Commune Arafat 3
0
0
FT 0 0
4-4
  SWE Cup
Karlbergs BK [1] 2
Taby [15] 2
0
1
FT 0 1
7-5
  SWE Cup
Qviding FIF [6]
FC Trollhattan [2]
0
1
FT 3 1
  SWE D3
Hoganas BK [14] 1 3
Assyriska BK [8] 1 1
1
1
FT 3 3
4-6
  SWE D3
Angelholms FF [2] 1
IK Tord [11]
1
0
FT 3 0
6-1
  SWE D3
Bergnasets AIK [13] 3
Notvikens IK [10] 1
0
1
FT 1 2
4-7
  SWE D3
Skelleftea FF [9]
Storfors AIK
1
2
FT 2 3
  SWE D3
Syrianska FC [3]
Syrianska Botkyrka IF [5]
3
0
FT 3 0
  SWE D3
Varmbols FC [6]
Syrianska Eskilstuna IF [9]
0
0
FT 2 0
  SWE D3
Ahlafors IF [1] 2
IFK Skovde FK [7] 3
1
0
FT 3 0
8-2
  SWE D3
IFK Tidaholm [13]
Stenungsunds IF [10] 5
0
2
FT 1 3
9-8
  SWE D3
Yxhults IK [14] 1
Lidkopings FK [11]
1
0
FT 2 2
0-1
  SPA WD2
Sardoma CF (w)
CD Oceja (w) 1
1
1
FT 4 1
11-0
  SWE D3
FC Arlanda [14]
Jarfalla [4]
0
1
FT 0 3
  SWE D3
FC Stockholm Internazionale [6] 1
Enskede IK [2] 2
1
1
FT 2 2
7-2
  ARG D2
Tristan Suarez [17] 3
Guillermo Brown [16] 1 3
1
0
FT 1 0
4-2
  INT CF
Real Manaus U20 2
Princesa do Solimoes U20
0
3
FT 1 4
5-7
  INT CF
Platense (w) 2
Villa San Carlos (w) 2
0
0
FT 2 1
4-3
  SWE D3
IFK Osterakers Fk [10] 2
Gamla Upsala SK [11] 2
1
2
FT 1 2
3-6
  SWE D3
Dalstorps IF [3] 3
Onsala BK [4] 3
1
1
FT 2 3
8-3
  SWE D3
Sandviks IK [12]
Umea FC Academy [6]
0
0
FT 2 0
  SWE D3
Huddinge IF [11]
Tyreso FF [4]
3
1
FT 5 1
  SWE D3
Smedby AIS [9]
Assyriska United IK 1
0
1
FT 1 1
  SPA FDH
F.C.Barcelona Futsal [3] 2
Inter Movistar Futsal [6] 1
2
1
FT 5 2
  Spain D4
UD Somozas
CD Choco
1
0
FT 1 0
  Spain D4
SAD Villaverde San Andres 1 2
CD Paracuellos Antamira 1
0
2
FT 1 2
0-4
  YDL Futsal
Phil diae Bolley
Petrarca Padova C5 Futsal
1
1
FT 4 4
  Brazil DDL
Rio Grande 2
SC 12 Horas/RS 1
0
0
FT 2 2
7-2
  ICE U19L
IA Kari U19 2
Fylkir/Ellidi U19 1
1
0
FT 3 0
2-7
  ICE U19L
Keflavik U19 2
Njardvik Grindavik GG U19 2
1
0
FT 2 0
6-2
  BRA SPC2
Primavera 1
Linense(BRA) 1
0
0
FT 0 0
4-7
  MAR D1
Renaissance Sportive de Berkane [9] 1 1
CAYB Club Athletic Youssoufia [15] 1 4
0
1
FT 1 1
7-2
  ITA C1
Alessandria [2] 2
Albinoleffe [7] 2
0
1
FT 1 2
8-4
90min[1-2],Two Rounds[3-3],120min[2-2],AlessandriaWin
  ARG D2
Instituto [14] 1
Independiente Rivadavia [2] 1
0
0
FT 0 0
5-3
  ADT M
Liniers [10] 2 2
Centro Espanol [8] 2
2
0
FT 2 2
4-7
  ADT M
Puerto Nuevo [1] 1 3
Deportivo Paraguayo [11] 5
1
0
FT 2 1
5-3
  ADT M
Defensores de Cambaceres [2] 3
Argentino de Rosario [5] 3
1
0
FT 2 1
6-3
  ADT M
CA Lugano [6] 2
Deportivo Muniz [7] 2
0
0
FT 0 1
8-6
  ADT M
Sportivo Barracas [12] 2
Juventud Unida [9] 1
1
0
FT 3 1
2-9
  ADT M
Yupanqui [3] 3
Central Ballester [4] 1 4
0
1
FT 0 2
7-3
  INT FRL
Portugal [5]
Israel [87] 1
2
0
FT 4 0
6-1
  ARG D2
Club Atletico Guemes [1] 1
Villa Dalmine [18] 3
0
0
FT 0 0
8-2
  INT CF
Tromsdalen [4] 2
Senja [11] 1
1
0
FT 2 1
3-5
  INT CF
SD Quito 2
Deportivo Meridiano 2
0
1
FT 0 1
8-4
  ITA YTHL
Sassuolo U20 [9] 2
AS Roma U20 [4] 2
0
1
FT 2 1
8-8
  Bra PL
Londrina PR [3] 1
Operario Ferroviario PR [1] 1
0
0
FT 1 0
3-5
  LCE D4
Ulfarnir 5
Hviti Riddarinn 1
0
2
FT 1 3
7-4
  BRA CUP
ABC RN [1] 4
Chapecoense SC [20] 3
2
0
FT 3 0
1-13
  BRA CUP
Vasco da Gama [19] 2
Boavista F.C [9] 3
0
1
FT 1 1
9-4
  DOM D1
UniversidadO M 4
Atletico San Cristobal 2
0
0
FT 1 0
6-4
  DOM D1
Atletico De San Francisco 1
Jarabacoa FC 2
1
2
FT 1 2
3-5
  LCE D4
KFR Hvolsvollur 1
Isbjörninn 1
0
1
FT 0 3
3-6
  LCE D4
KH Hlidarendi 2
Skautafelag Reykjavikur
1
1
FT 5 1
7-1
  ECU D2
Sociedad Deportivo Quito 3
Cumbaya FC 3
0
0
FT 2 1
4-9
  ECU D2
Gualaceo SC 1
CD Independiente Juniors 3
0
0
FT 0 0
9-2
  ECU D2
CD Puerto Quito 1
Chacaritas SC 6
2
0
FT 3 0
1-1
  URU D2
CA Juventud 3
Albion FC 4
1
0
FT 1 2
0-6
  VEN D1
Monagas SC [4] 5
Deportivo Metropolitano [3] 4
2
0
FT 3 1
5-4
  INT CF
California Utd Strikers 1
San Diego 1904 FC 2
0
0
FT 3 1
4-2
  BRA CUP
Atletico Paranaense [2] 2
Avai FC SC [18] 2
1
0
FT 1 0
8-3
  BRA CUP
Palmeiras [7] 1
CRB AL [6] 3
0
1
FT 0 1
10-0
90min[0-1],Two Rounds[1-1],Pen[3-4],CRB ALW
  BRA CUP
Bahia [4] 1
Vila Nova [11] 4
0
0
FT 1 0
10-3
  BRA CUP
Juazeirense [1] 5
Cruzeiro (MG) [20] 1 4
0
0
FT 1 0
5-7
90min[1-0],Two Rounds[1-1],Pen[3-2],JuazeirenseWin
  INT CF
Boca Raton 2
Miami Dutch Lions FC 1
1
0
FT 1 3
6-6
  URU D2
Uruguay Montevideo 2
Villa Teresa 3
0
1
FT 2 3
7-4
  USA NPSL
Toronto FC II 3
Tormenta FC 2
0
0
FT 0 1
5-6
  USA NPSL
Baltimore Christos
Northern Virginia United 2
1
0
FT 3 0
5-3
  USA NPSL
Junior Lone Star
Ocean City Noreasters
1
1
FT 1 2
  USA NPSL
Florida Elite 3
Weston 2
2
0
FT 2 0
6-4
  INT FRL
USA [22] 1
Costa Rica [51] 1
2
0
FT 4 0
5-0
  USA NPSL
New Orleans Jesters 1
Pensacola City FC 2
2
0
FT 4 0
7-2
  USL D1
Atlanta United FC II [6] 2
Sporting Kansas City(R) [21] 3
0
0
FT 2 2
3-6
  USA NPSL
Grand Rapids FC 3
Flint City Bucks 2
0
0
FT 1 1
2-11
  USA NPSL
Long Island Rough Riders 2
New York Red Bull U23 1
0
0
FT 0 0
3-3
  USA NPSL
Chicago Fire Premier 1
Kaw Valley 2
2
0
FT 4 0
2-1
  USA WPSL
San Antonio Blossoms (w)
San Antonio Surf (W)
5
0
FT 6 0
8-7
  USA WPSL
Dallas(w)
SouthStar(w)
0
0
FT 2 0
  ECU D2
Club Atletico Porteno 4
Pottu Via Ho 3
2
0
FT 3 0
5-8
  ARG D2
Gimnasia Mendoza [2] 2
San Martin Tucuman [5]
0
0
FT 0 0
3-4
  USA NPSL
Cedar Stars Rush 2
New Jersey Copa 3
0
1
FT 1 1
4-2
  BRA CUP
Atletico Clube Goianiense [3] 2
Corinthians Paulista (SP) [10] 3
0
0
FT 0 0
1-12
  BRA CUP
Bragantino [5] 1
Fluminense RJ [6] 1
0
0
FT 2 1
8-4
  BRA CUP
Criciuma [4] 3
America MG [19] 1
1
1
FT 2 2
2-6
90min[2-2],Two Rounds[2-2],Pen[3-2],CriciumaWin
  USA NPSL
Reign Bartlesville
Joplin Demize
0
1
FT 0 1
  USA NPSL
Reign FK 1
Demize NPSL 2
0
1
FT 0 1
2-7
  USA NPSL
Irving City FC 5
Fort Worth Vaqueros 1
0
0
FT 1 1
6-6
  USA WPSL
Pittsburgh Steel City FC (w)
Chicago Mustangs (W) 4
0
2
FT 0 3
2-5
  USL D1
El Paso Locomotive FC [14] 1
Indy Eleven [9] 3
1
0
FT 2 0
3-3
  USA IL
LA Force 2
Chattanooga 1 5
0
0
FT 2 0
9-3
  USA WPSL
FC Tucson (w)
FC Arizona (w) 1
1
0
FT 2 0
4-4
  USA WPSL
San Ramon (w)
Lamorinda United (W)
0
1
FT 0 1
3-2
  USL D1
Orange County Blues FC [20] 2
San Diego loyalty [28] 3
0
1
FT 1 1
4-5
  USL D1
Real Monarchs [31] 3
Sacramento Republic FC [18] 2
2
0
FT 2 0
0-7
  RUS D2
SY Sakhalinsk [15] 1 6
Kvant Obninsk [13] 1 2
0
1
FT 0 2
9-0
  INT FRL
Japan (w) [11]
Ukraine (w) [31]
4
0
FT 8 0
14-2
  NGA PR
MFM FC [10]
Abia Warriors [13]
0
0
FT 0 0
  CHA D1
Guizhou Hengfeng F.C. [5] 2
Bei Li Gong [6]
2
1
FT 3 1
2-5
  CHA D2
Shanxi Longjin [3]
Guangxi Pingguo Haliao [1]
0
0
FT 1 0
  CHA D2
Dongguan Guanlian [6]
Wuxi Wugou [3]
2
1
FT 2 1
  CHA D2
Yichun Grand Tiger [5]
Kunming Zheng He Shipman [8]
1
1
FT 1 1
  CHA D2
Xi'an Wolves [5]
Hubei Istar [7]
1
0
FT 4 0
  CHA D2
Shanghai Jiading Huilong [4] 1
Qingdao Youth Island [4] 2
0
0
FT 1 0
2-1
  CHA D2
Hunan Billows [9] 1
Quanzhou Yaxin [7] 1
1
0
FT 1 0
5-2
  RUS D2
FC Lada Togliatti [13]
Tyumen [2]
0
4
FT 0 8
  BHU TL
Ugyen Academy 2
Gelephu 3
0
0
FT 1 0
6-5
  AUS D1
Melbourne City [1] 2
Newcastle Jets [12] 1
1
1
FT 1 2
3-4
  ALG U21
Paradou AC U21 2 3
ES Setif U21 2
0
0
FT 1 1
4-4
  ALG U21
RC Relizane U21 1
MC Alger U21
0
1
FT 0 2
2-2
  ALG U21
USM Bel Abbes U21 1
ASO Chlef U21 2
0
0
FT 0 2
7-1
  ALG U21
CA Bordj Bou Arreridj U21 1
AS Ain Mlila U21 2
1
0
FT 2 1
9-4
  RUS D2
Strogino Moscow [6]
FK Fakel Voronezh Youth [16] 1
1
0
FT 4 0
1-1
  RUS D2
Khimki (R) [12]
Saturn Moscow [3]
0
2
FT 1 3
  RUS D2
FK Leningradets [5]
Torpedo Vladimir [9]
2
1
FT 5 1
  RUS D2
Zenit-2 St.Petersburg [3] 1
Luki Energiya [11]
2
0
FT 2 0
  POR JB
Uniao Leiria U17 [1]
Academica Coimbra U17 [2]
0
0
FT 1 2
  POR JB
Peniche U17 [6]
GD Estoril-Praia U17 [2]
0
0
FT 0 8
  POR JB
Sintrense U17 [1]
Real Sport Clube U17 [3]
0
0
FT 2 2
  POR JB
Vitoria FC Setubal U17 [2]
Cova da Pied U17 [1]
0
0
FT 2 3
  POR JB
Loures U17 [4]
Uniao Almeirim U17 [5]
0
0
FT 3 2
  RWA D1
Bugesera 1
APR FC
0
1
FT 0 3
6-4
  PORJA2
Amora FC U19 2
GD Estoril-Praia U19 1
0
1
FT 3 4
4-5
  KAZ D2
SD Family 2
Tobol Kostanay Reserves 1
2
1
FT 2 4
6-4
  KAZ D2
FK Aksu Pavlodar 1 2
FC Astana Reserves 4
0
0
FT 1 1
10-3
  BCL
Wari Club
Agrani Bank Ltd SC
0
0
FT 0 3
  BLR RL
Energetik-BGU Minsk Reserves 5
FC Gomel Reserves 1
0
1
FT 0 1
8-11
  KAZ D2
Kyran Reserves 2
Yassy Turkistan 2
0
0
FT 2 0
4-3
  KAZ D2
FK Taraz Reserves 2
FK Atyrau Reserves 1
0
0
FT 1 1
5-6
  KAZ D2
Altay FK
Shakhter Karagandy Reserves 2
1
1
FT 4 1
0-6
  KAZ D2
Jas Qyran 2
Okzhetpes Kokshetau Reserves 1 2
2
0
FT 2 1
9-3
  CHA D1
Jiangxi Liansheng FC [5] 1 2
Kunshan FC [3] 1
1
0
FT 1 1
1-11
  CHA D1
Suzhou Dongwu [3] 2
Wuhan three town [2] 1
0
2
FT 0 4
2-5
  RUS D2
FK Khimik Novomoskovsk [8] 1
Metallurg Vidnoye [14] 2
0
0
FT 2 1
7-1
  Kenya C
Nairobi Star City 2
Bidco United 2
0
1
FT 0 1
11-1
  Kenya C
Gor Mahia 2
Kariobangi Sharks 2
1
0
FT 2 0
0-6
  KAZ D2
FK Aktobe Reserves 1
Ordabasy Reserves 2
0
1
FT 0 1
3-8
  KAZ D2
Akzhayik Uralsk Reserves 2
Akademia Ontustyk Reserves 3
2
0
FT 3 1
1-5
  KAZ D2
Turan Turkistan Reserves 1
Kaisar Kyzylorda Reserves 1 3
1
0
FT 3 0
14-4
  RUS D2
FK Volna Nizhegorodskaya [8]
FK Ural-2 [10]
1
0
FT 1 3
  RWA D1
Muhanga 1
Gorilla FC 3
0
0
FT 0 2
4-3
  RWA D1
Rutsiro FC 1
AS Kigali 3
0
1
FT 0 2
5-7
  RWA D1
Mukura
Etincelles 3
0
0
FT 1 0
1-6
  RWA D1
Espoir FC 2
Marines FC 2
1
0
FT 1 0
4-4
  RWA D1
Sunrise FC 2
Gasogi Utd 2
0
0
FT 1 1
8-3
  Brazil L
Itaborai Profute 4
Uniao Central 3
2
1
FT 4 1
3-3
  IBU
Faroe Islands (w)
Estonia (w)
1
0
FT 1 1
6-5
90min[1-1],Pen[5-4],Faroe Islands (w)Win
  GEO D1
Samgurali Tskh [6]
Lokomotiv Tbilisi [5] 2
1
2
FT 1 3
2-2
  RWA D1
Kiyovu FC 2
Musanze FC 2
0
2
FT 1 2
12-3
  RWA D1
Police FC 4
Rayon Sports FC 4
1
1
FT 1 1
4-4
  RUS D2
FC Krasny Smolensk [9]
Avangard [11]
0
2
FT 0 3
  RUS D2
FK Zenit Izhevsk [12] 3
Krylia Sovetov II [15] 2
0
0
FT 1 1
11-5
  RUS D2
Volga Ulyanovsk [3]
Chelyabinsk [4]
0
1
FT 0 1
  RUS D2
Lada SOK Dimitrovgrad [11]
Zvezda Perm [6]
1
0
FT 4 0
  RUS D2
Kazanka Moscow [7]
Znamya Truda [13]
0
0
FT 0 0
  INT CF
Al Wihdat Amman [4] 1
Maan [9] 1 1
0
0
FT 1 0
5-1
  ISR U19
Hapoel Haifa U19 1
Sectzya Nes Ziona U19 1
0
0
FT 0 2
1-2
  EGY D2
Maleyet El Zayiat 1
Baladiyet El Mahallah 1
0
0
FT 0 1
6-4
  EGY D2
Biyala SC 1
Bani Ebaid 2
0
1
FT 1 4
5-2
  EGY D2
Abo Qair Semads 4
Pharco 1
0
0
FT 0 0
3-7
  EGY D2
Ala ab Damanhour 2
Kafr El Shaikh 1
0
1
FT 1 1
3-4
  Pol D4
Escola Varsovia Warszawa
KS Raszyn 3
2
0
FT 5 1
8-7
  PORJA2
Academica Coimbra U19
Braga U19
0
0
FT 2 5
  INT FRL
Slovakia (w) [46] 2
Chile (w) [37] 2
1
0
FT 1 0
3-4
  EGY D2
Matroh 1 1
El Olympi 1
1
0
FT 1 2
3-2
  ISR CL
Hapoel Ironi Gedera
Maccabi Lroni Kiryat Malakhi 2
1
1
FT 1 4
3-7
  EGY D2
Haras El Hedoud
El Mansoura 2
0
0
FT 1 0
8-2
  EGY D2
Sporting Alexandria 2
EI Raja Marsa Matruh 2
1
0
FT 1 1
5-4
  SUD PR
Hilal Alsahel 3
Merreikh El-Fasher
1
0
FT 1 0
5-7
  LIBD1L
Al-Tahaddi
Al-Nasr Benghazi
0
0
FT 0 1
  SEN C
Oslo FA 3
Cayor Foot 1
1
0
FT 2 0
8-1
  SEN C
Racing Club De Dakar 1
AS Saloum 3
1
0
FT 1 1
4-7
  FIN D1
Inter Turku [2] 3
IFK Mariehamn [9] 2
1
0
FT 3 0
5-1
  RUS D2
Metallurg Lipetsk [1] 1
FK Kaluga [7] 3
0
0
FT 0 0
8-7
  RUS D2
FK Ryazan [2] 3
Sokol [5] 2
1
0
FT 1 0
2-8
  RUS D2
Salyut-Energia Belgorod [4] 1
FK Znamya Noginsk [10]
0
0
FT 1 1
  RUS D2
Dinamo Moscow B [2]
Rodina Moskva [6]
1
1
FT 2 2
  RUS D2
FC Murom [12]
FK Kolomna [15]
1
1
FT 1 1
  INT CF
Juan Aurich 3
Alianza Atletico Sullana [10] 5
0
0
FT 0 1
2-9
  LIBD1L
Al Khmes 1
Rafeeq 1
1
0
FT 1 0
  LIBD1L
Al-Wehda(LBY)
Al-Shat
2
0
FT 2 2
  NGA PR
Akwa United [2]
Heartland FC [11]
2
1
FT 3 1
  ISR CL
Ironi Modiin 2
Beitar Ironi Kiryat Gat
1
1
FT 1 3
3-0
  INT FRL
Jordan (w) [58] 1
Tunisia (w) [79]
0
1
FT 1 2
3-4
  IBU
Lithuania (w) 2
Latvia (w) 3
3
0
FT 5 0
7-1
  INT CF
Grazer Sportklub 1
ESK Graz 1 1
1
1
FT 2 1
7-1
  BEN L1
Damissa FC 1
Eternel FC 1 4
0
0
FT 1 1
3-1
  FIN D1
FC Haka [8] 4
HJK Helsinki [1] 1
0
0
FT 1 2
7-8
  FIN D1
SJK Seinajoen [5] 3
KuPs [7] 3
0
1
FT 0 1
4-4
  FIN D1
Lahti [4] 4
Ilves Tampere [3] 2
2
1
FT 3 1
2-8
  FIN D1
KTP Kotka [10] 1
HIFK [6] 1
0
1
FT 0 2
6-7
  RUS D2
Zvezda Sint Petersburg [8]
Dnepr Smolensk [10] 2
2
0
FT 4 1
  ICPD D1
Societe Omnisports De L'Armee 2
ASEC MIMOSAS 1
0
1
FT 0 2
7-6
  Finland K
KPV/Akatemia 1
VPS Vaasa-J 3
2
1
FT 2 4
6-2
  INT FRL
Italy (w) [15]
Netherland (w) [3]
1
0
FT 1 0
2-1
  ALG D1
Paradou AC [11] 2
ES Setif [1] 2
0
2
FT 0 3
5-1
  ALG D1
CA Bordj Bou Arreridj [20] 2
AS Ain Mlila [10] 1
0
0
FT 2 0
2-7
  ALG D1
USM Bel Abbes [18] 2
ASO Chlef [14] 1 5
1
1
FT 2 1
2-2
  ALG D1
RC Relizane [12] 4
MC Oran [3]
2
0
FT 2 1
3-5
  GEO D1
Dinamo Batumi [2] 1
FC Telavi [10] 1 3
0
0
FT 3 0
3-2
  Finland K
ACE 1
Pirkkalan JK 1
1
0
FT 2 3
6-9
  Finland K
PAVE 2
JJK/2 1
2
2
FT 3 2
1-3
  PORJA2
Rio Ave U19
Pacos Ferreira U19
0
0
FT 1 3
  PORJA2
Sacavenense U19 2
Vitoria FC Setubal U19 4
1
1
FT 2 3
4-7
  PORJA2
Vilafranquense U19 3
Alverca U19 3
0
1
FT 0 2
4-4
  PORJA2
Vizela U19
Tondela U19
0
2
FT 3 2
11-1
  POL RL
Nefryt Jordanow Slaski U19 1
FMS Feniks Strzelin U19
0
1
FT 1 3
5-3
  IBU
Estonia 6
Latvia 4
2
0
FT 2 1
4-7
  INT FRL
Denmark (w) [16] 2
Australia (w) [9] 1
3
0
FT 3 2
2-6
  INT FRL
South Africa [71]
Uganda [79] 2
0
1
FT 3 2
3-6
  INT FRL
Sweden (w) U23
France (w) U23
1
0
FT 2 2
  SEN C
Demba Diop 3
US Ouakam Dakar 2
2
0
FT 2 1
4-6
  POL RL
AP Brychczy Warsaw 2
UKS Talent Warsaw 3
0
0
FT 0 1
3-6
  LIT U19
FK Dziugas Telsiai U19 1
FK Panevezys U19 3
3
0
FT 5 4
2-9
  Finland K
Atlantis II 2
Valtti 1 4
0
2
FT 2 2
8-0
  Mal PD
Cercle de Bamako 1
Yeelen
2
0
FT 2 0
3-3
  MAU D1
ACS Ksar 1 4
F.C. Nouadhibou 3
1
0
FT 1 1
2-2
  GFA D2
SK East BI 1 3
Team Rhino FC 3
0
0
FT 0 1
2-8
  INT FRL
Sweden (w) [5]
Norway (w) [12]
0
0
FT 1 0
5-1
  INT FRL
malta (w) [94]
Montenegro (w) 4
1
2
FT 1 2
6-1
  Mal PD
Onze Createurs 1
Sonni AC 1
3
0
FT 5 0
6-1
  SEN C
ASC Yeggo 3
Pepiniere Sud 3
0
0
FT 1 0
10-5
  SEN C
Toure Kunda Footpro 1
ASC Linguere 1
0
0
FT 2 0
2-3
  GFA D2
Samger FC 1
Bombada FC 2
0
0
FT 1 0
7-3