POR D1
Boavista FC [6] 3
Portimonense [8] 5
0
1
FT 1 1
9-2
  POR D1
Gil Vicente [9] 3
Vizela [12] 3
0
1
FT 2 2
9-7
  SPA D3
Antequera CF [4] 3
Don Benito [4] 2
1
0
FT 2 1
5-1
  SPA D3
CF Intercity [5] 1 3
Hercules [5] 3 4
0
0
FT 1 2
4-3
  SPA D3
Atletico Pulpileno [5] 6
UD Levante B [5] 1
1
0
FT 1 0
3-5
  SPA D3
Mar Menor [5] 3
Eldense [5] 4
0
0
FT 1 1
3-6
  SPA D3
UD Alzira [5] 3
CF La Nucia [5] 4
1
1
FT 2 2
2-4
  SPA D3
Cordoba [4] 2
Cadiz B [4] 5
1
1
FT 3 1
6-0
  SPA D3
Bergantinos CF [1] 1
UC Ceares [1] 3
0
0
FT 0 0
10-3
  SPA D3
Villanovense [4] 1
Velez CF [4] 2
1
0
FT 2 0
4-4
  SPA D3
Atletico Mancha real [5] 3
CS Puertollano [5] 1
0
0
FT 2 0
1-5
  Fut W5
Lithuania Indoor Soccer
Venezuela Futsal
1
1
FT 1 2
0-0
  CZE D1
Slavia Praha [4]
Synot Slovacko [5] 2
1
0
FT 2 1
6-4
  SER D1
Mladost Lucani [16] 3
Cukaricki Stankom [7] 1 4
0
0
FT 0 0
7-5
  CAF Cup
Diambars 3
Wakirya Athletic Club 2
0
0
FT 3 0
2-4
  CYP D1
AEK Larnaca [5] 4
Omonia Nicosia FC [8] 2
0
0
FT 2 1
1-7
  TUR D1
Trabzonspor [3] 2
Galatasaray [6] 1
1
2
FT 2 2
7-3
  TUR D1
Goztepe [14] 4
Istanbul Buyuksehir Belediyesi [19] 3
0
1
FT 2 1
2-6
  TUR D2
Altinordu [18] 3
Bursaspor [16] 3
1
0
FT 2 1
3-17
  TUR D2
Samsunspor [11] 2
Keciorengucu [9] 2
1
0
FT 2 0
5-3
  Syri D1
Teshrin SC 2
Al-Shorta Damascus 3
1
1
FT 1 1
8-1
  CRC D1
AD Grecia [5] 4
Herediano [8] 3
0
0
FT 1 2
6-8
  MAL D1
Balzan FC [6] 4
Birkirkara FC [1] 2
1
2
FT 1 2
2-3
  GEO D1
FC Saburtalo Tbilisi [5]
Dinamo Batumi [1] 1
0
1
FT 1 1
2-8
  GUA D1
CSD Solola [7] 2
Malacateco [12] 1
0
1
FT 0 2
4-6
  SLO D2
NK Brezice [16] 3
Jadran Dekani [15] 2
1
1
FT 1 1
0-5
  MEX D2
Monarcas Morelia [4] 2
Cimarrones de Sonora [13] 5
1
1
FT 2 2
5-4
  Spain D4
CD Utrera 2
Recreativo Huelva 5
1
0
FT 1 2
1-3
  Spain D4
Motril 3
Malaga B 8
2
0
FT 2 1
0-4
  Spain D4
AD Hogar Alcarreno
CD Guadalajara
0
1
FT 0 3
0-0
  Spain D4
Moralo CP
Jerez Industrial CF
2
0
FT 4 0
0-0
  Spain D4
Huetor Tajar 2
Almeria B 1 3
0
0
FT 0 0
4-5
  Spain D4
Vianes 2
Tudelano 2
0
0
FT 0 2
5-4
  Spain D4
CA Antoniano
CD Pozoblanco
0
1
FT 1 1
0-0
  Spain D4
EMD Aceuchal 1
Arroyo Club Polideportivo 3
1
1
FT 1 3
3-4
  Spain D4
Atletico Porcuna CF
CD El Palo
0
0
FT 1 1
0-0
  Spain D4
SP Villafranca
Olivenza FC
1
1
FT 1 1
0-0
  Spain D4
CD Cabecense
UD Tomares
0
0
FT 1 0
0-0
  Spain D4
Conil CF
Puente Genil
0
0
FT 0 0
0-0
  Spain D4
CD Choco
Viveiro CF
1
1
FT 1 1
0-0
  Spain D4
CE Manresa 2
UE Sants 2
3
0
FT 3 1
5-3
  Spain D4
UP Plasencia
CD Don Alvaro
2
0
FT 4 1
0-0
  Europe BSWCP
Belarus Beach Soccer
Portugal Beach Soccer 1
0
0
FT 4 7
0-0
  HUN D3E
Kaposvar 3
Tatabanya 3
0
1
FT 1 1
3-9
  MNE D2
KOM Podgorica [8] 1
OFK Titograd [9] 2
1
0
FT 2 0
4-5
  MNE D2
FK Berane [6] 3
OSK Igalo [4] 1
1
1
FT 3 2
4-3
  NIC D1
HYH Export Sebaco FC [6]
Walter Ferretti [3]
3
5
FT 4 8
0-0
  SLV U20
CD Platense Zacatecoluca Reserves 2
Santa Tecla U20 7
0
1
FT 0 1
5-6
  GUA D2
Deportivo Sanarate 3
Deportivo Mixco 4
0
2
FT 1 2
3-1
  SPA WD2
CE Europa (w)
Espanyol B (w)
0
0
FT 4 3
0-0
  Mex MFW
Puebla (w) 1
Queretaro (w) 2
0
1
FT 0 1
14-2
  GUA LNW
Gardenias de Coatepeque (w)
Malacateco (w) 2
4
1
FT 6 1
2-3
  ISR CL
Bnei Majd Kurum 2
Maccabi Ahva Sha'ab 3
0
2
FT 1 2
0-4
  GUA D2
Juventud Pinulteca FC 3
CSD Agua Blanca 3
1
0
FT 4 0
2-3
  ECU D2
Deportivo Guano 4
SC Imbabura 3
1
2
FT 1 2
4-3
  CRO D1
NK Lokomotiva Zagreb [6] 2
ZNK Osijek [4] 1 6
0
0
FT 1 1
4-4
  GUA LNW
Tunecas (W) 2
Kiche FC (W)
1
0
FT 3 1
2-5
  ISR D1
Hapoel Beer Sheva [4] 1
Hapoel Hadera [8] 4
0
2
FT 2 2
10-3
  ISR D3
Shimshon Tel Aviv
Agudat Sport Nordia Jerusalem [16] 2
0
0
FT 3 1
7-4
  QAT D1
Al-Sadd [1] 3
Al-Sailiya [9] 2
2
0
FT 2 0
6-4
  GER D1
Borussia Monchengladbach [16] 1
Arminia Bielefeld [11] 1
1
1
FT 3 1
3-4
  GRE D1
AEK Athens [3] 3
Ionikos [1] 1 4
1
0
FT 3 0
8-0
  GRE D1
Olympiakos Piraeus [1] 1
Atromitos Athens [10] 6
0
0
FT 0 0
9-0
  JOR D1
Al-Baq's
Al-Jazeera [6] 2
0
1
FT 0 3
1-9
  JOR D1
Al Faisaly [4] 2
Shabab AlOrdon [7] 2
0
1
FT 0 2
8-4
  SWE D3
Tegs SK [1] 2
Umea FC Academy [13] 1
1
2
FT 2 3
2-6
  KSA PR
Al-Shabab(KSA) [15] 1 1
Al-Hazm [13] 2
1
0
FT 2 0
2-7
  ENG FAWSL
Manchester City (w) [2] 1
Tottenham Hotspur (w) [6] 1
1
0
FT 1 2
12-3
  NOR D1
Rosenborg [6] 2
Tromso IL [13] 2
2
1
FT 3 2
9-2
  BEL D2
Red Star Waasland [3] 4
Westerlo [2] 4
0
2
FT 0 2
3-6
  CAF Cup
FAR Forces Armee Royales [3]
Buffles du Borgou
2
0
FT 3 1
0-0
  ROM D1
FC Steaua Bucuresti [9] 3
Dinamo Bucuresti [14] 1 4
4
0
FT 6 0
5-3
  HUN D2E
Gyori ETO [8] 2
Diosgyor VTK [7] 2
1
0
FT 2 2
2-6
  BUL D1
Lokomotiv Plovdiv [13] 4
Levski Sofia [10] 2
0
1
FT 2 2
7-2
  BHR D1
Al-Ahli(BHR) [6] 1 5
Al-Budaiya [10]
1
0
FT 1 1
3-3
  CHI D1
Santiago Wanderers [17] 3
Cobresal [7] 6
1
1
FT 2 1
6-2
  FAR D1
HB Torshavn [4]
NSI Runavik [5] 1
2
0
FT 4 0
2-4
  Bra YL
Atletico Paranaense (Youth) [2] 3
Fortaleza (Youth) [19] 3
1
4
FT 3 5
8-3
  Bra YL
Botafogo RJ (Youth) [5] 3
Fluminense RJ (Youth) [12] 5
0
2
FT 1 4
6-6
  Bra YL
Santos (Youth) [20]
Atletico GO (Youth) [18]
0
0
FT 2 1
0-0
  Bra YL
Ceara (Youth) [14] 3
Chapecoense (Youth) [15] 4
0
1
FT 1 3
4-2
  Spain D4
Xerez Deportivo 1 3
UD Los Barrios 6
0
0
FT 2 1
5-1
  Spain D4
Ciudad de Murcia
UCAM Cartagena
0
0
FT 2 1
0-0
  Bra SD
Caxias RS 3
Portuguesa Desportos 2
0
0
FT 1 0
3-9
  Bra SD
Brasiliense 1
Ferroviaria SP
0
0
FT 0 0
3-4
  Brazil DDL
Tres Passos RS 5
Veranopolis RS 2
0
2
FT 0 4
6-3
  CHI D3
Independiente de Cauquenes 2
Colchagua CD 1
0
1
FT 0 2
7-3
  BRA CCD2
Atletico Tubarao SC 1 3
Guarani de Palhoca 1 1
1
0
FT 1 0
8-5
  BRP PS D2
Itapirense/SP 4
Independente SP 4
0
0
FT 0 1
9-1
  BRP PS D2
America SP 1 2
Matonense SP 1 4
0
1
FT 0 1
7-3
  Brazil DDL
Tupi RS 2
GA Farroupilha/RS 3
1
0
FT 1 0
3-4
  BRP PS D2
Uniao Mogi 3
Uniao Suzano AC SP 1 3
0
0
FT 0 1
4-9
  BRP PS D2
Colorado Caieiras FC 1 3
Guarulhos SP 3
0
1
FT 3 3
4-2
  BRP PS D2
CA Taquaritinga SP 1 3
Inter Bebedouro/SP 2
1
0
FT 1 1
6-4
  Brazil DDL
Uniao Frederiquense RS 4
Igrejinha 1 4
0
0
FT 2 0
1-3
  ENG PU23
Reading U23 [4] 1
Nottingham Forest U23 [13] 2
0
0
FT 0 2
5-8
  BRA CCD2
Cacador AC 2
Fluminense SC 3
0
0
FT 3 0
5-1
  BRP PS D2
Fernandopolis 1 3
Catanduva FC 1 1
1
0
FT 2 2
2-3
  BRA CCD2
Barra FC 1
Nacao
0
0
FT 0 0
12-1
  BRA CCD2
Camboriu SC
Atletico Catarinense
0
0
FT 3 1
0-0
  BRA D4
Santoli 2
America PE 1
1
0
FT 2 0
8-4
  PER D1
Alianza Lima [1] 2
EM Deportivo Binacional [14] 4
0
2
FT 3 2
5-3
  SLO D1
NK Aluminij [10] 3
Maribor [3] 2
1
0
FT 3 0
6-10
  ITA D2
Pordenone Calcio SSD [20] 3
Parma [9] 1
0
2
FT 0 4
7-2
  SPA D2
Fuenlabrada [13] 5
Real Zaragoza [19] 1 3
1
0
FT 1 1
5-10
  ITA C1
AC Monopoli [2] 3
Messina [15] 1
1
1
FT 2 1
6-2
  ITA C1
US Fiorenzuola [5] 2
Albinoleffe [6] 3
0
0
FT 0 2
8-5
  ITA C1
AZ Picerno ASD [13]
Bari [3] 1
0
0
FT 0 1
1-8
  ITA C1
Feralpisalo [9] 1 2
Mantova [12] 4
1
1
FT 1 1
4-2
  ITA C1
Avellino [12] 1
Latina [8] 3
1
1
FT 1 1
9-1
  ITA C1
Nuova Monterosi [21] 1
Nuovo Campobasso [16] 2
1
3
FT 2 3
4-2
  ITA C1
A.S Andria Bat [19] 3
Francavilla [10] 3
0
0
FT 0 1
5-0
  ITA C1
Pro Patria [20] 5
JuventusU23 [10] 3
1
0
FT 1 0
6-9
  URU D1
Plaza Colonia [10] 1 3
CA Penarol [12] 1
0
1
FT 1 2
2-5
  Bra SD
Moto Club Sao Luis MA 5
Castanhal PA 4
2
0
FT 2 0
10-0
  BNY
Bela Vista U20 1
Atletas de Jesus U20
3
0
FT 12 0
4-0
  ITA D1
AS Roma [4] 2
Sassuolo [8] 1
1
0
FT 2 1
4-6
  FRA D1
Lyon [9] 2
Strasbourg [13] 1
1
0
FT 3 1
4-6
  PAR D2
Sportivo Trinidense [10]
2 de Mayo PJC [12]
1
0
FT 1 0
0-0
  SPA D1
Real Madrid [2] 2
Celta Vigo [18] 3
1
2
FT 5 2
7-3
  BEL D1
Oud Heverlee [17] 2
Kortrijk [6] 1 6
0
0
FT 2 1
3-4
  BEL D1
Racing Genk [5] 1
Saint Gilloise [2] 1 1
0
0
FT 1 1
6-4
  BRA D1
Fortaleza [3] 1
Atletico Mineiro [1] 2
0
0
FT 0 2
5-4
  BRA D1
Palmeiras [2] 1
Flamengo [5] 2
1
1
FT 1 3
7-4
  COL D1
Atletico Bucaramanga [5] 2
Millonarios [3] 3
1
2
FT 3 4
6-5
  BOS PL
NK Siroki Brijeg [7] 3
FK Zeljeznicar [6]
0
0
FT 0 0
7-4
  MAL D1
Gudja United [12] 3
Santa Lucia [8] 3
1
1
FT 2 2
4-9
  GUA D1
Nueva Concepcion [8] 3
Xelaju MC [4] 1 2
2
0
FT 2 0
5-4
  BOL D1
Real Potosi [15] 3
Real Tomayapo [13] 1
0
0
FT 1 0
0-6
  USA WD1
North Carolina (w) [2] 2
Portland Thorns FC (w) [1] 1
0
0
FT 0 1
3-7
  Bra YL
Sport Club Recife (Youth) [16] 1
Corinthians Paulista (Youth) [13] 1
0
1
FT 3 2
8-7
  MAL D2
Luqa St. Andrew's [6]
Qrendi [7]
0
0
FT 0 2
0-0
  MAL D2
St. Andrews [5]
Marsa [4]
0
0
FT 1 1
0-0
  Bra SD
Penarol AM 2
4 de Julho 3
0
0
FT 1 0
3-5
  Bra SD
CS Sergipe 1
Campinense 3
0
2
FT 2 2
3-4
  Bra SD
Retro/PE 2
ABC RN 5
0
0
FT 1 1
4-5
  Bra SD
Cianorte PR 1 4
Cascavel PR 1
0
0
FT 0 0
1-7
  Bra SD
Paragominas FC PA 1
Sao Raimundo/RR 1
0
0
FT 1 0
8-2
  Bra SD
Uberlandia MG 2
Nova Mutum EC 3
0
0
FT 1 1
11-4
  Bra SD
Piaui(PI) 1
AA Corisabba 2
1
0
FT 3 0
3-3
  BRA D3
Manaus (AM) [2]
Botafogo PB [4] 1
0
0
FT 0 0
4-6
  SPA D2
Malaga [16] 2
Girona [18] 4
1
0
FT 2 0
0-3
  POR D1
Vitoria Guimaraes [10] 2 5
Belenenses [18] 4
0
0
FT 0 0
5-7
  CHI D2
San Luis Quillota [15]
Fernandez Vial [12] 2
1
1
FT 3 2
6-2
  CRC D2
AD Cariari Pococi 1 5
Futbol Consultants Moravia 3
1
1
FT 1 2
2-7
  USA IL
Michigan Stars 3
San Diego 1904 FC 1
2
1
FT 4 2
1-3
  CRC D1
AD Guanacasteca [9] 3
Jicaral [10] 2
0
1
FT 1 1
6-7
  DOM D1
Jarabacoa FC 6
Atletico Pantoja 1
2
1
FT 3 2
5-4
  GUA D2
Plataneros La Blanca 1
CSD Amatitlan 3
0
0
FT 1 0
12-1
  Bolivia N B
Deportivo Kivon
CD Villa Real Sociedad 2
1
1
FT 1 1
7-6
  PER D1
Sporting Cristal [4] 2
Alianza Atletico Sullana [16] 2
1
0
FT 5 2
4-5
  MAR D1
Maghreb Fez [7] 1
Renaissance Sportive de Berkane [4] 1
0
0
FT 0 0
1-9
  CHI D1
Audax Italiano [2] 1
Union La Calera [4] 1 2
2
1
FT 2 3
4-4
  COL D2
Union Magdalena [3] 3
Llaneros FC [8] 1
1
0
FT 1 1
9-10
  SLV U20
Municipal Limeno Reserves 2
CD Aguila Reserves 1 4
2
1
FT 3 1
7-7
  COL D1
Deportivo Pereira [9] 3
Atletico Junior Barranquilla [12]
1
0
FT 1 1
2-12
  PAR D1
12 de Octubre [9] 3
Cerro Porteno [3] 2
0
0
FT 0 1
5-7
  SLV D1
Luis Angel Firpo [6] 2 4
A.D. Isidro Metapan [11] 1 2
1
1
FT 1 1
4-3
  SLV D1
Once Deportivo Ahuachapan [4]
CD FAS [2]
0
1
FT 1 3
0-0
  HON D1
Real Sociedad Tocoa [7] 2
Honduras Progreso [8] 2
0
0
FT 1 0
8-4
  USA WD1
Washington Spirit (w) [6]
OL Reign Reign (w) [3]
0
0
FT 0 3
0-0
  BRA LP
Colon C 3 3 3
Plaza Amador Reserves 2
0
2
FT 0 3
1-1
  GUA D2
Chimaltenango FC 1 3
C.S.D. Comunicaciones B 2
1
3
FT 1 7
4-3
  GUA D4
Manati FC 2
CSD Melchor 1711 2
0
0
FT 0 0
6-6
  Bra SD
Mixto U19 2
Atletico MT U19 1 1
2
0
FT 2 1
1-3
  BRA D3
Parana PR [9] 2 4
Mirassol [8] 1 2
0
1
FT 0 1
5-4
  BRA D1
Atletico Clube Goianiense [9] 4
Corinthians Paulista (SP) [6] 2
0
0
FT 1 1
4-5
  SLV D1
Alianza San Salvador [1] 1
Atletico Marte [7] 4
1
1
FT 3 1
10-2
  SLV D1
CD Platense Municipal Zacatecoluca [8] 6
Santa Tecla [9] 1
1
0
FT 1 0
6-4
  BOL D1
Jorge Wilstermann [8] 4
Oriente Petrolero [6] 1 4
0
0
FT 0 1
11-1
  SLV D2
CD Marte Soyapango 5
Ilopango 1 4
1
2
FT 1 2
10-4
  HON D1
Platense [9] 2
CD Vida [4] 2
1
1
FT 1 4
3-1
  MEX D1
Pumas U.N.A.M. [16] 1
Chivas Guadalajara [11] 2
0
0
FT 0 0
4-4
  USL D1
OKC Energy FC [17] 1
Louisville City FC [5] 2
1
1
FT 1 1
0-9
  BRA LNA
Costa Del Este 1
CA Independente 2
1
0
FT 1 1
1-7
  Mex MFW
Saint Louis Athletica (w) 1
Atlas (w) 2
0
0
FT 0 0
4-7
  BRA LP
SD Panama Oeste 1
Atletico Chiriqui Reserves 4
0
0
FT 0 0
5-2
  GUA D2
Deportivo Xinabajul 2
Suchitepequez 6
0
0
FT 0 0
7-5
  VEN D1
Deportivo Metropolitano [4] 6
Atletico Venezuela [3] 2
1
1
FT 2 1
3-7
  PER D1
Cienciano [8] 3
FBC Melgar [3] 3
0
1
FT 0 1
5-4
  CHI D1
Curico Unido [16] 1
Univ Catolica [3] 3
2
2
FT 2 4
3-3
  CRC D1
AD San Carlos [11] 3
Deportivo Saprissa [4] 1 2
0
0
FT 1 0
5-7
  NIC D1
Juventus Managua [7]
Deportivo Ocotal [5] 3
2
1
FT 3 1
4-4
  COL D1
Atletico Nacional Medellin [1] 1
La Equidad [14] 2
0
0
FT 2 0
3-7
  PAR D1
Libertad [7] 1
Olimpia Asuncion [10] 1
0
2
FT 0 3
11-4
  BRA D1
Fluminense RJ [8] 5
Sao Paulo [15] 4
0
0
FT 2 1
4-5
  BOL D1
The Strongest [4]
Independiente Petrolero [3] 3
1
0
FT 1 1
5-7
  USA IL
California Utd Strikers
Chicago House AC
1
0
FT 1 0
3-3
  GUA D1
Antigua GFC [1] 2
Guastatoya [10] 4
0
0
FT 2 1
7-3
  MEX D1
Queretaro FC [18] 3
Necaxa [10] 2
2
0
FT 3 0
1-6
  NIC D1
Diriangen [2] 1
Real Esteli [1] 1
1
0
FT 3 2
6-4
  Brazil W L
Palmeiras SP (w) 1
SC Corinthians Paulista (w) 4
0
0
FT 0 1
3-4
  VEN D1
Yaracuyanos [6] 3
Deportivo Lara [4] 1
1
1
FT 1 3
1-7
  BRA LP
Panama City FC 4
UMECIT
0
1
FT 2 1
5-6
  Columbia W L
Deportivo Cali (w) 2
Independiente Santa Fe (w) 2
2
0
FT 2 2
3-6
  NIC D1
UNAN Managua [10] 2
Managua FC [8] 3
2
3
FT 2 3
4-8
  Mex MFW
Tigres (w)
Pachuca (w) 1
3
0
FT 5 0
6-6
  Mex MFW
Santos Laguna (w) 1
Chivas Guadalajara (w) 1
2
2
FT 5 4
3-12
  MLS
Los Angeles FC [9] 3
Real Salt Lake [7] 2
2
1
FT 3 2
3-4
  CHN NGFM
shanghai U20
Zhejiang U20
0
0
FT 1 1
0-0
90min[1-1],Pen[4-5],Zhejiang U20W
  CHN NGFM
Liao Ning U20
xinjiang U20
1
2
FT 1 4
0-0
  MON FL
Khovd Western II 4
Alliance ZHR 2
2
2
FT 2 4
3-4
  CHA D1
Nantong Zhiyun [2] 2
Wuhan three town [1] 5
0
0
FT 1 2
4-5
  ITA YL B
Crotone U19 [6] 1 1
Spezia U20 [7] 1 4
3
1
FT 4 2
5-8
  CFL
Tollygunje Agragami
Peerless SC 3
0
5
FT 2 6
6-3
  QLD D1
Brisbane Wolves 1
Ipswich knights SC
0
3
FT 0 4
2-7
  KAZ D2
Zhetysu Taldykorgan Reserves 4
Altay FK 1
1
0
FT 5 1
4-2
  KOR D2
Daejeon Citizen [3]
Jeonnam Dragons [4] 2
1
1
FT 2 1
4-2
  KOR D2
Gimcheon Sangmu [1] 1
Chungnam Asan [5] 1
0
0
FT 2 0
3-4
  CZE CFL
Bohemians1905 B [15]
Teplice B [12] 1
0
1
FT 4 2
3-4
  KAZ D2
Yassy Turkistan 3
FK Taraz Reserves 2
1
0
FT 4 0
12-4
  KAZ D2
Kyran Reserves 5
FK Aktobe Reserves 1
1
0
FT 2 2
8-4
  MON FL
DMU 2
Aldariin Daichid 2
1
0
FT 6 3
6-6
  KAZ D2
FK Atyrau Reserves 2
Akzhayik Uralsk Reserves 2
2
1
FT 2 3
7-12
  ENG U23LC
Norwich City U23 [23] 3
Derby County U23 [23] 2
1
2
FT 3 3
7-4
  CHA D1
Zibo Cuju F.C. [5]
Guizhou Hengfeng F.C. [3] 1
0
0
FT 0 1
1-7
  CHA D1
Bei Li Gong [6] 1
Sichuan Jiuniu [4] 1
0
1
FT 0 1
2-5
  NOR D2
Valerenga B [11] 1
Brattvag [4]
2
0
FT 6 2
1-4
  RUS D2
Legion Dynamo [11] 1
Druzhba Maykop [15] 1
0
0
FT 1 2
5-4
  RUS D2
FC Yessentuki [16] 1
FK Kuban Kholding [17]
0
0
FT 1 2
0-0
  SWE U21AS
Degerfors IF U21 [4]
Djurgardens U21 [2]
3
3
FT 5 3
0-0
  UKR D2
Olimpic Donetsk [11] 1 4
Volyn [12] 3
1
2
FT 1 2
6-7
  ENG U23 D1
Crewe Alexandra U23 [16]
Queens Park Rangers U23 [12]
0
1
FT 3 1
6-1
  ENG U23 D1
Coventry City U23 [6] 2
Millwall U23 [10]
0
0
FT 4 1
2-6
  KAZ D2
Jenis FK 3
Jas Qyran 2 1
0
0
FT 2 0
6-8
  KAZ D2
Kaisar Kyzylorda Reserves 2
Akademiya Ontyustik Reserves 1 4
1
1
FT 2 1
6-1
  ISR CUP
Hakoah Amidar Ramat Gan FC 2
Hapoel Mahane Yehuda 2
0
0
FT 2 0
1-4
  ARM D1
Se Wan Boy [3] 1
BKMA [10] 2
1
0
FT 2 0
5-3
  MPRE L
Ekwendeni Hammers 2
Civil Service Utd 1
1
1
FT 1 1
7-3
  NOR D2
Rosenborg B [14]
Vard Haugesund [7] 1
0
1
FT 0 1
6-8
  LBN D1
Trables Sports Club [8] 3
Al-Ahed [5] 4
0
0
FT 0 1
4-6
  JOR D2
Ethad Al-Ramtha 4
Kufer Soom 1 1
0
1
FT 2 1
12-4
  JOR D2
Al-Arabi(JOR)
Al-Tora 3
0
0
FT 1 2
5-4
  ROM D2
FK Csikszereda Miercurea Ciuc [20] 3
Universitaea Cluj [5] 2
0
1
FT 3 1
4-5
  BNY
Madureira Youth 5
Resende RJ U20 3
1
1
FT 2 2
5-2
  ARG RESL
CA Independiente Reserves 2
Lanus Reserves
0
0
FT 1 0
4-6
  ARG RESL
CA Aldosivi Reserves 4
Godoy Cruz Reserves 2 4
0
1
FT 1 2
6-2
  AEGT YL
CA Atlanta U20 1
CA Brown de Adrogue U20 2
0
0
FT 1 2
4-6
  NOR D2
Odd Grenland 2 [5]
Oygarden FK [6] 3
0
0
FT 1 1
5-5
  RUS D2
Mashuk-KMV [9]
Anzhi Makhachkala [3] 5
0
1
FT 0 3
3-5
  BUL D2
FC Maritsa 1921 [7] 3
Litex Lovech [16] 3
1
0
FT 1 1
2-4
  SER D2
FK Zeleznicar Pancevo [15] 2
Timok [7] 3
2
0
FT 3 2
2-3
  SER D2
FK Radnicki Sremska Mitrovica [13] 2
Mladost Novi Sad [4] 3
0
1
FT 0 1
6-4
  ITA YTHL
Spal U19 [8] 3
Verona U20 [7] 2
0
0
FT 0 0
1-5
  Fut W5
Panama Futsal
Czech Republic Indoor Soccer
0
4
FT 1 5
0-0
  Fut W5
Morocco Futsal
Solomon Islands Soccer
3
0
FT 6 0
0-0
  ROM D1
FC Viitorul Constanta [6] 1
Academica Clinceni [16] 2
2
0
FT 5 0
6-2
  CYP D1
APOEL Nicosia [12] 2
Olympiakos Nicosia FC [8] 1
0
1
FT 0 1
4-0
  NOR D4
Junkeren
Tromso B
1
1
FT 2 2
0-0
  BUL D2
CSKA 1948 Sofia II [15] 2
FC Dobrudzha [17] 5
0
1
FT 1 2
5-4
  ARGW D1
Social Atletico Television (w) 1
El Porvenir (w) 2
1
1
FT 2 3
4-0
  BUL D1
Beroe Stara Zagora [6] 1
Tsarsko Selo [10] 1
0
0
FT 1 0
9-3
  KUW Cup
Al-Yarmouk [2]
Al-Nasar [1] 1
0
0
FT 0 2
1-6
  RUS PR
Rubin Kazan [5] 4
Ural Sverdlovsk Oblast [16] 1
2
0
FT 4 0
2-3
  UKR D2
Nyva Ternopil [5] 3
Alians Lypova Dolyna [8] 1 1
0
3
FT 1 5
9-8
  BHR D
Bahrain SC [7] 3
Busaiteen [10]
1
0
FT 3 0
3-7
  BHR D
Isa Town [4] 1 2
Malkia [9] 2
0
2
FT 1 2
7-3
  LAT L3
Tente
Babites SK
1
3
FT 1 7
2-3
  KSA D1
Al Kholood [20] 1
Al-adalh [3] 2
1
1
FT 1 2
5-6
  POL D1
OKS Stomil Olsztyn [18] 3
Resovia Rzeszow [11] 3
0
1
FT 4 2
6-8
  TUR D3
Akhisar Bld.Geng [8] 1
Bukaspor [12] 3
0
0
FT 0 2
5-4
  ARM D1
Urartu [4] 3
FC Pyunik [5]
0
1
FT 0 2
8-3
  ISR D2
Beitar Tel Aviv Ramla [16] 2
Bnei Yehuda Tel Aviv [12] 3
1
3
FT 1 3
10-3
  ISR D2
Hapoel Ramat Gan [10] 2
Hapoel Kfar Saba [7] 1 2
1
2
FT 1 2
3-2
  ISR D2
Hapoel Akko [14] 1
Hapoel Afula [13] 3
1
0
FT 1 2
3-7
  ISR CL
Ironi Modiin
Hapoel Merhavim 1
3
0
FT 3 0
7-1
  AEGT YL
Almirante Brown U20 1 2
Barracas Central U20 1 1
1
0
FT 1 0
5-4
  POL PR
Gornik Leczna [18] 3
Wisla Plock [13] 2
0
1
FT 3 2
5-6
  KSA D1
Uhud [12] 1
Hajer [1]
0
0
FT 2 0
6-4
  URU D1
Liverpool URU [10] 1
Deportivo Maldonado [9] 6
0
0
FT 1 0
4-5
  Finland K
TPK 2
Wilpas 1 1
1
3
FT 2 4
8-2
  AEGT YL
San Telmo U20 4
Chacarita Juniors U20 3
0
0
FT 0 1
6-4
  RUS PR
Rostov FK [14] 4
FC Krasnodar [9] 1 4
1
0
FT 1 1
2-4
  GRE D1
Aris Thessaloniki [2] 1
OFI Crete [13] 3
0
0
FT 0 0
9-2
  UKR D1
Veres [8] 2
FC Lviv [16] 4
0
0
FT 1 0
4-5
  NOR D4
Madla IL 1
Viking B
0
1
FT 0 3
2-9
  FRA D3
Le Mans [6] 2
Sedan [8] 1
0
0
FT 0 2
5-2