GER Reg
SC Eltersdorf [16]
Greuther Furth (Youth) [18]
 
  POR D2
Varzim [15]
Estrela da Amadora [13]
 
  SWE D2
Helsingborg [3]
Jonkopings Sodra IF [7]
 
  TUR D1
Yeni Malatyaspor [11]
Sivasspor [17]
 
  TUR D1
Besiktas JK [1]
Adana Demirspor [15]
 
  EST CUP
FCI Tallinn
Flora Tallinn II [4]
 
  DEN U21
Frederiksberg BK U21
Husum U21
 
  EGY SC
Al Ahly SC
Talaea EI-Gaish
 
  WWCPE
Kosovo (w)
Norway (w) [12]
 
  WWCPE
Estonia (w) [105]
Wales (w) [34]
 
  WWCPE
Moldova (w) [97]
Switzerland (w) [20]
 
  WWCPE
Greece (w) [64]
Kazakhstan (w) [82]
 
  AUS D3
SC Gleisdorf [13]
Sturm Graz (Youth) [6]
 
  NOR D4
Akra
Madla IL
 
  ARG RESL
CA Colegiales Reserves
Sacachispas Reserves
 
  AUT CUP
SKU Amstetten [7]
FC Wacker Innsbruck [3]
 
  AUT CUP
SC Weiz [11]
Austria Lustenau [1]
 
  AUT CUP
ASV Siegendorf
Wolfsberger AC [7]
 
  AUT CUP
Union Gurten [5]
TSV Hartberg [4]
 
  AUT CUP
SK Treibach [14]
Floridsdorfer AC [5]
 
  AUT CUP
FC Blau Weiss Linz [6]
Team Wiener Linien [2]
 
  KSA D1
Hajer [9]
Al-Kawkab [19]
 
  SPA D1
Getafe [19]
Atletico Madrid [2]
 
  JORC
Sahab SC [8]
Al Faisaly [4]
 
  WWCPE
Romania (w) [42]
Lithuania (w) [106]
 
  IRQ D1
Al Zawraa [2]
Al Sinaah [17]
 
  FRA D2
USL Dunkerque [19]
Toulouse [1]
 
  FRA D2
Valenciennes [18]
Bastia [14]
 
  FRA D2
Guingamp [13]
Sochaux [3]
 
  FRA D2
Grenoble [16]
Nancy [20]
 
  FRA D2
Caen [9]
Dijon [15]
 
  FRA D2
Ajaccio [2]
Chamois Niortais [12]
 
  FRA D2
AJ Auxerre [4]
Rodez Aveyron [8]
 
  FRA D2
Paris FC [7]
Nimes [6]
 
  FRA D2
Amiens [17]
Pau FC [5]
 
  FRA D2
Le Havre [10]
Quevilly [11]
 
  ENG JPT
Bradford City [9]
Manchester United U21 [21]
 
  ENG JPT
Cambridge United [13]
Tottenham U21 [21]
 
  ENG JPT
Doncaster Rovers [24]
Manchester City U21 [21]
 
  HOLC
Lyss
AFC [8]
 
  HOLC
Quick Boys [15]
Rijnsburgse Boys [4]
 
  HOLC
ODIN
De Treffers [7]
 
  HOLC
GVVV Veenendaal [18]
VVOG
 
  HOLC
Ajax Amateurs
VV Sint Bavo
 
  HOLC
HHC Hardenberg [10]
VV Capelle
 
  HOLC
Katwijk [1]
Harkemase Boys
 
  HOLC
GOES
VV DOVO
 
  HOLC
DVS 33 Ermelo
Noordwijk [9]
 
  HOLC
Barendrecht
Scheveningen [12]
 
  HOLC
IJsselmeervogels [16]
Sportlust'46
 
  HOLC
ASWH [17]
HV CV Quick
 
  HOLC
HSV Hoek
SteDoCo
 
  HOLC
Sparta Nijkerk
Sliedrecht
 
  HOLC
Achilles Veen
DTS Ed
 
  WWCPE
Hungary (w) [44]
Spain (w) [10]
 
  WWCPE
Northern Ireland (w) [48]
Latvia (w) [102]
 
  BRA SPC
Taubate [13]
Sao Caetano [16]
 
  BRA SPC
Rio Claro [3]
Noroeste
 
  BRA SPC
Atibaia [4]
Juventus SP [10]
 
  BRA SPC
Botafogo B SP
Comercial-SP
 
  BRA SPC
Sao Bento [15]
XV de Piracicaba [8]
 
  BRA SPC
CA Votuporanguense SP
AE Velo Clube SP [9]
 
  BRA SPC
Santos B
Primavera
 
  BRA SPC
Sao Bernardo [5]
EC Sao Bernardo/SP [15]
 
  ADT M
Argentino de Rosario [8]
Yupanqui [12]
 
  ADT M
Deportivo Muniz [4]
Puerto Nuevo [1]
 
  ARG RESL
Argentino Quilmes Reserves
CSD Flandria Reserves
 
  ARG RESL
Deportivo Merlo Reserves
JJ Urquiza Reserves
 
  INT FRL
Ireland (w) [33]
Australia (w) [11]
 
  POL Cup
Slask Wroclaw II [8]
Zaglebie Lubin [5]
 
  WWCPE
Luxembourg (w) [122]
England (w) [8]
 
  AUT CUP
SK Vorwarts Steyr [16]
SV Ried [3]
 
  ITA D2
Crotone [15]
Lecce [12]
 
  ITA D2
Pordenone Calcio SSD [20]
Reggina [7]
 
  ITA D2
Spal [13]
Vicenza [19]
 
  ITA D2
Cosenza Calcio 1914 [14]
Como [16]
 
  ITA D2
Pisa [1]
Monza [10]
 
  SUI Sl
FC Zurich [1]
Servette [3]
 
  SUI D1
Aarau [4]
FC Wil 1900 [7]
 
  ROMC
CS Mioveni [11]
Rapid Bucuresti [3]
 
  BEL Cup
Saint Gilloise [2]
RC Lebbeke
 
  WWCPE
Belgium (w) [19]
Albania (w)
 
  WAL FAWC
Carmarthen [12]
Risca Utd [13]
 
  WWCPE
Scotland (w) [22]
Faroe Islands (w) [95]
 
  ITA D1
Fiorentina [5]
Inter Milan [1]
 
  ITA D1
Atalanta [8]
Sassuolo [12]
 
  ENG L1
Gillingham [20]
Charlton Athletic [23]
 
  ENG L1
Portsmouth [15]
Plymouth Argyle [4]
 
  ENG L1
Crewe Alexandra [21]
Morecambe [18]
 
  ENG L2
Crawley Town [14]
Harrogate Town [3]
 
  ENG Conf
Dover Athletic [23]
Solihull Moors [8]
 
  ENG CN
Alfreton Town [12]
Leamington [10]
 
  ENG LC
Norwich City [20]
Liverpool [2]
 
  ENG LC
Sheffield United [15]
Southampton [15]
 
  ENG LC
Queens Park Rangers (QPR) [8]
Everton [6]
 
  ENG LC
Fulham [2]
Leeds United [17]
 
  ENG LC
Watford [11]
Stoke City [5]
 
  ENG LC
Wigan Athletic [1]
Sunderland A.F.C [2]
 
  ENG LC
Brentford [9]
Oldham Athletic [24]
 
  ENG LC
Manchester City [5]
Wycombe Wanderers [5]
 
  ENG LC
Preston North End [17]
Cheltenham Town [9]
 
  ENG LC
Burnley [19]
Rochdale [8]
 
  IRFAIC
Dundalk [9]
Finn Harps [7]
 
  WAL CLC
Connahs Quay Nomads FC [6]
Airbus UK Broughton [1]
 
  WAL CLC
Newtown AFC [9]
Caernarfon [4]
 
  WAL CLC
Bangor City FC [6]
Bala Town F.C. [3]
 
  WAL CLC
Haverfordwest County [11]
Undy Athletic [15]
 
  WAL CLC
Prestatyn Town FC [10]
Holywell [14]
 
  WAL CLC
Barry Town United [5]
Terry McLaughlin
 
  WWCPE
Iceland (w) [16]
Netherland (w) [4]
 
  ENG SD1
North Leigh
Berkhamsted Town
 
  ENG SD1
St Neots Town
Barton Rovers
 
  ENG UD1
Belper Town
Carlton Town
 
  HOL D1
RKC Waalwijk [12]
Willem II [4]
 
  BRA D2
Guarani SP [5]
Remo Belem (PA) [11]
 
  BOL D1
Club Guabira [8]
San Jose [16]
 
  WAL CLC
Aberystwyth Town [10]
UWIC Inter Cardiff [7]
 
  WWCPE
Slovenia (w) [49]
France (w) [5]
 
  URU D2
Villa Teresa
Uruguay Montevideo
 
  PORLC
SC Covilha [8]
Vitoria Guimaraes [10]
 
  SPA D1
Levante [15]
Celta Vigo [18]
 
  SPA D1
Athletic Bilbao [5]
Rayo Vallecano [9]
 
  COL D2
Orsomarso [12]
Boyaca Chico [4]
 
  ICE U19L
Grotta Kria U19
Fjolnir U19
 
  ICE U19L
Fylkir/Ellidi U19
Fram/Ulfarnir U19
 
  ICE U19L
Grotta Kria U19
Fjolnir/Vaengir II U19
 
  INT FRL
Ecuador (w) [65]
Peru (w) [66]
 
  PER D1
Ayacucho Futbol Club [12]
Alianza Atletico Sullana [17]
 
  PAR Cup
Karai Chive
River Plate (PAR) [3]
 
  URU D2
CA Atenas
Danubio FC
 
  CNCF CLG
Inter Moengotapoe
CD Olimpia [2]
 
  BRA D2
Avai FC SC [6]
Goias [2]
 
  BRA D2
Brasil de Pelotas [20]
CRB AL [4]
 
  BRA D2
Sampaio Correa [8]
Brusque FC [14]
 
  MEX D2
Monterrey B [6]
Mineros de Zacatecas [14]
 
  BOL D1
Real Potosi [15]
Real Santa Cruz [10]
 
  INT CF
Santos AP
Trem-AP
 
  PER D2
Deportivo Llacuabamba
Deportivo Union Comercio
 
  PAR Cup
Sportivo Ameliano [6]
Independiente Luque [5]
 
  INT FRL
USA (w) [1]
Paraguay (w) [50]
 
  ECU D1
Sociedad Deportiva Aucas [8]
Barcelona SC(ECU) [7]
 
  URU D2
Racing Club Montevideo
Rampla Juniors FC
 
  CNCF CLG
Forge FC [3]
CA Independente
 
  ECU D2
Club Atletico Porteno
CD El Nacional
 
  INT FRL
Mexico (w) [28]
Colombia (w) [26]
 
  MEX D2
Cancun FC [11]
Leones Negros [16]
 
  ARG B M
Talleres Rem de Escalada [15]
Los Andes [7]
 
  CON CLA
Palmeiras [2]
Atletico Mineiro [1]
 
  BRA D2
Nautico (PE) [9]
Londrina PR [18]
 
  BRA D2
Vila Nova [16]
Confianca SE [19]
 
  COL D2
Tigres Zipaquira [13]
Union Magdalena [5]
 
  INT FRL
Costa Rica (w) [36]
Panama (w) [59]
 
  Can PL
Cavalry FC [2]
Valour [5]
 
  MEX D1
FC Juarez [14]
Atletico San Luis [6]
 
  CNCF CLG
Guastatoya [11]
Alajuelense [6]
 
  MEX D2
CSyD Dorados de Sinaloa [1]
Correcaminos UAT [13]
 
  KOR D1
Jeju United [8]
Daegu FC [3]
 
  KCL 4
Gangwon II [9]
FC Namdong [13]
 
  KOR D1
Suwon City [4]
Seongnam FC [9]
 
  CHA D1
Zibo Cuju F.C. [5]
Beijing BeiKong [6]
 
  ITA YCup
Lazio U20 [1]
Reggina U19 [10]
 
  JE Cup
Gamba Osaka [14]
Shonan Bellmare [16]
 
  RUS Cup
Dinamo Barnaul [8]
FK Nizhny Novgorod [7]
 
  AUS BPL
Albany Creek [1]
St George Willawong FC [4]
 
  QLD D1
Brisbane City
SWQ Thunder
 
  JPN D1
FC Tokyo [8]
Nagoya Grampus [3]
 
  JPN D1
Hiroshima Sanfrecce [10]
Cerezo Osaka [12]
 
  JPN D1
Kashima Antlers [7]
Kawasaki Frontale [1]
 
  KOR D1
FC Seoul [11]
Incheon United [7]
 
  UKRC
SC Tavriya
PFC Oleksandria [7]
 
  BUL Cup
Marek Dupnitza [12]
Levski Sofia [10]
 
  KOR D2
Busan I Park [8]
Seoul E-Land FC [9]
 
  Asian CQW
Iran (w) [72]
Bangladesh (w) [137]
 
  AUS BPL
Brisbane Knights [11]
The Gap BPL [12]
 
  AUS BPLD1
Slack Creek [11]
Logan Metro [4]
 
  ARM D1
FC Noah [8]
FK Van Charentsavan [6]
 
  Asian CQW
Chinese Taipei (w) [40]
Bahrain (w) [85]
 
  TAJ L1
Ravshan Kulob [6]
CSKA Pamir Dushanbe [4]
 
  TAJ L1
FC Kuktosh [10]
FC Istaravshan [3]
 
  TAJ L1
Dushanbe-83 [8]
FK Eskhata [7]
 
  AZE D2
Zaqatala FK
Turan Tovuz
 
  AZE D2
Qaradag Lokbatan
FK Kapaz Ganca
 
  AZE D2
Qarabag II
Standard Sumgayit II
 
  CHA D1
Wuhan three town [1]
Xinjiang Tianshan Leopard [6]
 
  CHA D1
Shanxi Chang An Athletic FC [3]
Kunshan FC [3]
 
  RUS Cup
Legion Dynamo [7]
FC Ufa [12]
 
  UKRC
LNZ Lebedyn
FC Inhulets Petrove [11]
 
  ROMC
Arges [8]
FC Botosani [2]
 
  ITA YCup
Ascoli U20 [2]
Frosinone U20 [4]
 
  KAZ C
FK Kaspyi Aktau [7]
Lokomotiv Astana [1]
 
  KAZ C
FK Taraz [9]
FC Shakhtyor Karagandy [10]
 
  SWE U21AS
Djurgardens U21 [2]
GIF Sundsvall U21 [4]
 
  HKEC
Kitchee [1]
Eastern A.A Football Team [2]
 
  Asian CQW
Palestine (w) [120]
Malaysia (w) [92]
 
  POL Cup
Gornik Zabrze [11]
Radomiak Radom [9]
 
  POL Cup
Olimpia Grudziadz
Warta Poznan [16]
 
  POL Cup
Sokol Ostroda [18]
Olimpia Elblag [6]
 
  RUS Cup
FK Znamya Noginsk [8]
Krylya Sovetov [10]
 
  RUS Cup
Kairat Moskva [4]
Terek Grozny [11]
 
  RUS Cup
FK Leningradets [2]
FC Krasnodar [6]
 
  CYP Cup
Ahironas Liopetriou [11]
Ethnikos Achnas FC [11]
 
  CYP Cup
Aris Limassol [8]
E.N.Paralimniou [4]
 
  CYP Cup
Doxa Katokopias [5]
Akritas Chloraka [16]
 
  BUL Cup
FC Hebar Pazardzhik [1]
CSKA Sofia [4]
 
  BUL Cup
FK Levski 2020 Lom
Lokomotiv Sofia [8]
 
  BUL Cup
Bansko
Pirin Blagoevgrad [14]
 
  BUL Cup
Sportist Svoge [14]
Septemvri Sofia [6]
 
  BUL Cup
Septemvri 98 Tervel
Septemvri Simitli [11]
 
  ITA YCup
Napoli U20 [6]
Benevento (Youth) [6]
 
  ITA YCup
Cosenza Calcio Youth [9]
Crotone U19 [8]
 
  ITA YCup
Torino U20 [5]
Virtus Entella U20 [8]
 
  ITA YCup
Pescara Youth [18]
Spezia U20 [7]
 
  ITA YCup
Parma U20 [5]
US Cremonese U20 [4]
 
  ITA YCup
AC Milan U20 [14]
Como U20 [11]
 
  ITA YCup
Lecce U20 [7]
Sha LAN U19 [12]
 
  ITA YCup
Bologna U20 [17]
Pisa U19 [3]
 
  ITA YCup
Verona U20 [11]
Venezia F.C. Youth [1]
 
  ITA YCup
Genoa U20 [4]
Alessandria U19 [13]
 
  ITA YCup
Brescia U20 [7]
Pordenone Youth [2]
 
  ITA YCup
Cagliari U19 [3]
S.S.D. Monza 1912 Youth [3]
 
  SAPL D1
Lamontville Golden Arrows [8]
AmaZulu [14]
 
  MKD CUP
Pehchevo [5]
FK Shkendija 79 [6]
 
  MKD CUP
KF Veleshta [8]
FK Shkupi [1]
 
  MKD CUP
FK New Stars
Borec Veles [9]
 
  SAFL
Venda [11]
Jomo Cosmos [16]
 
  SAFL
Polokwane City FC [8]
Richards Bay [13]
 
  SAFL
Free State Stars [5]
TS Sporting [4]
 
  SAFL
Pretoria Callies [15]
JDR Stars [7]
 
  CRO Cup
Radnik Sesvete [11]
NK Varteks Varazdin [13]
 
  CRO Cup
Bijelo Brdo [4]
HNK Cibalia [14]
 
  CRO Cup
NK Belisce
NK vinogradar
 
  CRO Cup
Zagreb
Oriolik
 
  CRO Cup
Bjelovar
Rudes [1]
 
  CRO Cup
NK Croatia Sesvete
Varteks Varazdin
 
  CZEC
Slovan Velvary [6]
Slavia Praha [2]
 
  CZEC
FK Zbuzany 1953 [13]
Synot Slovacko [5]
 
  CZEC
SK Slovan Varnsdorf [5]
Brno [1]
 
  CZEC
Vyskov [13]
Tescoma Zlin [10]
 
  CZEC
Dukla Prague [3]
Dynamo Ceske Budejovice [12]
 
  CZEC
Trinec [16]
Teplice [16]
 
  CZEC
FK Prepere [9]
Baumit Jablonec [9]
 
  CZEC
SK Zapy [2]
Hradec Kralove [7]
 
  CZEC
SK Prostejov [8]
Bohemians 1905 [8]
 
  CZEC
MFK Karvina [15]
Chrudim [15]
 
  SER D1
Radnicki 1923 Kragujevac [9]
Novi Pazar [14]
 
  SVK Cup
OK castkovce
SKM Puchov
 
  SVK Cup
Sport Podbrezova [4]
Dukla Banska Bystrica [1]
 
  SVK Cup
Jednota Banova
MSK Zilina [3]
 
  SVK Cup
MFK Spartak Medzev
Humenne [2]
 
  SVK Cup
KFC Komarno [3]
Dunajska Streda [6]
 
  SVK Cup
Lokomotiva Kosice
Lipany
 
  SVK Cup
OFK Trebatice
Zlate Moravce [11]
 
  SVK Cup
MFK Skalica [5]
SFM Senec
 
  SVK Cup
TJ Nafta Gbely
FK Senica [5]
 
  SVK Cup
Dolny Kubin [6]
Tatran LM [10]
 
  SVK Cup
Spartak Medzilaborce
MFK Vranov nad Topou
 
  SVK Cup
Novohrad Lucenec
FK Kosice [9]
 
  ROMC
FC Unirea 2004 Slobozia [6]
FC Timisoara [15]
 
  ROMC
Concordia Chiajna [3]
Gaz Metan Medias [14]
 
  ROMC
Gloria Buzau [4]
Academica Clinceni [16]
 
  ROMC
CSM Slatina
Dunarea Calarasi [18]
 
  ROMC
FK Csikszereda Miercurea Ciuc [16]
Chindia Targoviste [10]
 
  ROMC
CA Oradea
Hermannstadt [2]
 
  POL Cup
Orleta Radzyn Podlaski
Lechia Zielona Gora
 
  CZEC
Loko Vltavin [8]
Banik Ostrava [4]
 
  QAT D1
Al Duhail [1]
Al-Garrafa [3]
 
  CRO Cup
NK Orijent Rijeka [3]
Dinamo Zagreb [3]
 
  CZEC
Lisen [4]
Sparta Praha [3]
 
  UKRC
Volyn [6]
FC Mariupol [15]
 
  UKRC
Vpk Agro Magdalinovka [15]
Dnipro-1 [3]
 
  TUR D1
Gazisehir Gaziantep [14]
Istanbul Buyuksehir Belediyesi [18]
 
  ARM D1
FC Avan Academy [1]
Urartu [5]
 
  ALB Cup
Erzeni
KS Dinamo Tirana
 
  ALB Cup
Laberia
Vllaznia Shkoder [2]
 
  ALB Cup
Luzi 2008
Teuta Durres [5]
 
  ALB Cup
Shkumbini Peqin
KF Tirana [3]
 
  ALB Cup
KS Veleciku Koplik
Skenderbeu Korca [8]
 
  ALB Cup
Terbuni Puke
Partizani Tirana [6]
 
  ALB Cup
Flamurtari
Apolonia Fier
 
  ALB Cup
Lushnja KS
Tomori berat
 
  ALB Cup
Turbina Cerrik
Egnatia [9]
 
  ALB Cup
KS Elbasani
Kastrioti Kruje [10]
 
  ALB Cup
Besa Kavaje
Pogradeci
 
  ALB Cup
Butrinti Sarande
KF Laci [7]
 
  ALB Cup
KF Oriku
KS Bylis
 
  ALB Cup
Beselidhja Lezhe
Burreli
 
  ALB Cup
KF Maliqi
KS Perparimi Kukesi [1]
 
  ALB Cup
FK Vora
KS Korabi Peshkopi
 
  KAZ C
FC Kairat Almaty [3]
Kaisar Kyzylorda [13]
 
  KAZ C
Tobol Kostanai [2]
Kyzylzhar Petropavlovsk [4]
 
  RUS D2
FK Kuban Kholding [13]
Rotor Volgograd B [15]
 
  SLO D2
Krsko Posavlje [11]
ND Gorica [2]
 
  SLO D2
Jadran Dekani [15]
NK Bilje [12]
 
  MEX U20
Monterrey U20 [13]
Toluca U20 [3]
 
  SER D2
FK Loznica [11]
Timok [6]
 
  SER D2
FK Zarkovo [3]
Macva Sabac [4]
 
  SER D2
FK Radnicki Sremska Mitrovica [14]
FK Buducnost Dobanovci [13]
 
  SER D2
Indjija [2]
FK Graficar Beograd [15]
 
  SER D2
FK Rad Beograd [8]
Zlatibor Cajetina [9]
 
  SER D2
Kabel Novi Sad [16]
IMT Novi Beograd [7]
 
  SER D2
FK Zeleznicar Pancevo [10]
Mladost Novi Sad [1]
 
  CRO D2
Dinamo Zagreb II [12]
NK Solin [6]
 
  INT FRL
Portugal (w) U17
Republic of Ireland (w) U17
 
  POL Cup
Gawin Sleza Wroclaw
Chojniczanka Chojnice [4]
 
  POL Cup
Concordia Elblag
Unia Skierniewice
 
  ITA C1
JuventusU23 [15]
Triestina [16]
 
  CRO Cup
Rudar Labin
NK Split
 
  DAN Cup
VSK Arhus
Nordsjaelland [5]
 
  DAN Cup
Kjellerup
Midtjylland [1]
 
  DAN Cup
B 1913 Odense
Sonderjyske [10]
 
  DAN Cup
Vanlose
Vejle [12]
 
  DAN Cup
FA 2000 [7]
Hvidovre IF [3]
 
  DAN Cup
Aalborg Chang
IF Lyseng
 
  AFC Cup
Nasaf Qarshi [4]
Mohun Bagan(Ind) [2]
 
  NORC
Grorud [16]
Lillestrom [5]
 
  NORC
KFUM Oslo [6]
Kristiansund BK [3]
 
  RUS Cup
Stavropolye-2009 [12]
Dynamo Moscow [2]
 
  RUS Cup
Mordovya Saransk [2]
Khimki [15]
 
  RUS Cup
Dinamo Briansk [2]
Arsenal Tula [13]
 
  LAT D1
Rigas Futbola skola [1]
FK Liepaja [4]
 
  ROMC
Farul Constanta
Sepsi OSK Sfantul Gheorghe [12]
 
  ITA YCup
Sassuolo U20 [16]
Perugia U20 [11]
 
  SLO D1
Radomlje [10]
ASK Bravo Publikum [2]
 
  SAPL D1
Maritzburg United [13]
Marumo Gallants FC [16]
 
  CHI D2
Santiago Morning [6]
Cobreloa [11]
 
  GRE D1
Panaitolikos Agrinio [5]
PAOK Saloniki [7]
 
  GRE D1
Olympiakos Piraeus [4]
Apollon Smirnis [14]
 
  GRE D1
OFI Crete [9]
Asteras Tripolis [11]
 
  KSA D1
Al-Qadasiya [15]
Al-Akhdoud [11]
 
  FIN D1
KTP Kotka [12]
Lahti [5]
 
  FIN D1
Honka Espoo [8]
KuPs [2]
 
  FIN D1
Ilves Tampere [7]
IFK Mariehamn [9]
 
  FIN D1
Inter Turku [4]
AC Oulu [10]
 
  FIN D1
HJK Helsinki [1]
HIFK [6]
 
  FIN D1
FC Haka [11]
SJK Seinajoen [3]
 
  FIN D3 A
EPS Espoo [11]
Ilves Tampere II [10]
 
  SER D1
FK Napredak Krusevac [3]
Cukaricki Stankom [5]
 
  SER D1
FK Spartak Zlatibor Voda [7]
Proleter [15]
 
  POL Cup
Wigry Suwalki [14]
Legia Warszawa [12]
 
  KSA D1
Bisha FC [10]
Uhud [4]
 
  ITA D2
Ternana [17]
Parma [8]
 
  SUI Sl
Lausanne Sports [9]
Young Boys [4]
 
  CRO Cup
Medjimurje
HNK Sibenik [7]
 
  NORC
Alta [6]
Bodo Glimt [1]
 
  NORC
Stromsgodset [9]
Stabaek [16]
 
  NORC
Valerenga [8]
Odd Grenland [11]
 
  NORC
Harstad
Brann [15]
 
  NORC
Bryne [12]
Molde [2]
 
  NORC
Ranheim IL [7]
Aalesund FK [3]
 
  NORC
Ham-Kam [1]
Raufoss [8]
 
  NORC
Sogndal [5]
Asane Fotball [9]
 
  NORC
Oygarden FK [8]
Sarpsborg 08 [12]
 
  NORC
Start Kristiansand [10]
Mjondalen IF [14]
 
  NORC
Moss [11]
Sandnes Ulf [13]
 
  NORC
Nardo FK [12]
FK Arendal [3]
 
  NORC
Kongsvinger [1]
Flekkeroy [13]
 
  SUI D1
Kriens [10]
Yverdon [9]
 
  UKRC
Obolon Kiev [5]
Veres [8]
 
  CAF CL
CI Kamsar
Accra Hearts of Oak [1]
 
  SVK D1
MFK Ruzomberok [8]
Slovan Bratislava [1]
 
  CYP Cup
Omonia 29is Maiou [1]
AEP Paphos [6]
 
  CYP Cup
APOEL Nicosia [12]
Nea Salamis [5]
 
  CYP Cup
Alki Oroklini [13]
AEK Larnaca [2]
 
  CYP Cup
Apollon Limassol FC [1]
Olympiada Lympion [7]
 
  PER D1
Sport Boys [4]
Cusco FC [16]
 
  BLR D1
Shakhter Soligorsk [2]
Energetik-BGU Minsk [9]
 
  EST D1
FC Flora Tallinn [2]
Trans Narva [6]
 
  MOL D1
FC Milsami [1]
Zimbru Chisinau [6]
 
  MOL D1
CSF Baliti [3]
Dinamo-Auto [7]
 
  MOL D1
Sheriff Tiraspol [4]
FC Floresti [8]
 
  LIT Cup
Suduva [1]
FK Zalgiris Vilnius [2]
 
  DAN Cup
Fremad Amager [10]
Randers FC [4]
 
  DAN Cup
Nykobing FC [6]
FC Copenhagen [2]
 
  INT FRL
Sweden U16
Norway U16
 
  ITA D1
Spezia [13]
Juventus [18]
 
  ITA D1
Salernitana [20]
Verona [14]