NORW
Valerenga (w) [1]
Arna Bjornar (w) [7]
 
  NORW
Sandviken (w) [3]
Lyn (w) [6]
 
  BLR CUP
Dnepr Mogilev [3]
FC Minsk [8]
 
  INT CF
Sporting West Harelbeke
Kortrijk [14]
 
  SWE D3
Angered BK [4]
Lidkopings FK [13]
 
  INT CF
Winterthur [6]
YF Juventus Zurich
 
  SWE D3
Ullared [10]
Onsala BK [2]
 
  SWE D3
Karlskrona AIF [4]
IFK Hassleholm [2]
 
  SWE D3
Yxhults IK [12]
IFK Skovde FK [6]
 
  NOR AL
Ham-Kam [3]
Sogndal [9]
 
  URU D1
CA River Plate [3]
Plaza Colonia [4]
 
  ICE CUP
Volsungur husavik [9]
Leiknir F [7]
 
  ICE CUP
KF Fjallabyggdar [2]
Haukar Hafnarfjordur [8]
 
  ICE CUP
Thor Akureyri [8]
Grindavik [3]
 
  ARG D2
Alvarado Mar del Plata [14]
Atletico Mitre de Santiago del Estero [13]
 
  ARG D2
Quilmes [4]
Chacarita juniors [10]
 
  ARG D2
Agropecuario de Carlos Casares [8]
Nueva Chicago [17]
 
  ARG D2
Deportivo Maipu [15]
Almirante Brown [9]
 
  ARG D2
Temperley [11]
San Martin Tucuman [5]
 
  ARG D2
Estudiantes Rio Cuarto [7]
Belgrano [12]
 
  ARG D2
Gimnasia Mendoza [2]
Deportivo Riestra [6]
 
  IRE PR
Longford Town [10]
Waterford United [9]
 
  EURO Cup
England [4]
Czech [40]
 
  EURO Cup
Scotland [44]
Croatia [14]
 
  ICE LD1
IA Akranes (w) [4]
Vikingur Reykjavik (w) [5]
 
  ICE LD1
Grotta (w) [7]
HK Kopavogur (w) [9]
 
  ICE LD1
Augnablik (w) [8]
Haukar (w) [6]
 
  ICE LD1
Haffner John (w) [3]
Grindavik (w) [10]
 
  ICE LD1
KR Reykjavik (w) [1]
Afturelding (w) [2]
 
  BRA D2
Brusque FC [2]
Sampaio Correa [7]
 
  BRA D2
Confianca SE [13]
Vila Nova [8]
 
  ARG D2
All Boys [3]
Independiente Rivadavia [2]
 
  ARG D2
Barracas Central [11]
Atletico Rafaela [10]
 
  ARG D2
Instituto [15]
Guillermo Brown [17]
 
  ARG D2
Gimnasia Jujuy [4]
CA Brown Adrogue [8]
 
  ARG D2
Tristan Suarez [16]
San Martin San Juan [14]
 
  ARG D2
Ferrol Carril Oeste [5]
Villa Dalmine [18]
 
  ARG D2
Deportivo Moron [9]
San Telmo [12]
 
  ARG D2
Club Atletico Guemes [1]
Defensores de Belgrano [6]
 
  ARG D2
Almagro [13]
Santa Marina Tandil [7]
 
  URU D1
Cerro Largo [11]
IA Sud America [10]
 
  MAR D1
Renaissance Sportive de Berkane [6]
Wydad Casablanca [1]
 
  BRA D2
Ponte Preta [17]
Operario Ferroviario PR [10]
 
  BRA D2
Goias [3]
Avai FC SC [20]
 
  URU D1
CS Cerrito [12]
Boston River [16]
 
  MLS
Orlando City [3]
San Jose Earthquakes [7]
 
  BRA D2
CRB AL [5]
Brasil de Pelotas [18]
 
  BRA D2
Coritiba PR [9]
Vitoria BA [14]
 
  BRA D2
Remo Belem (PA) [12]
Guarani SP [6]
 
  USA WPSL
Pensacola Academy (w)
Pensacola (w)
 
  USL D1
Austin Bold [18]
Colorado Springs Switchbacks FC [23]
 
  USA WD1
OL Reign Reign (w) [8]
Chicago Red Stars (w) [6]
 
  AFC Cup
Tainan City Steel [2]
Athletic 220 FC
 
  MAS PL
PKNP FC
Kelantan United
 
  MAS PL
Kelantan
PDRM
 
  JPN D1
Consadole Sapporo
Cerezo Osaka
 
  JPN D1
Vissel Kobe
Yokohama FC
 
  CHA CSL
Hebei FC
Changchun Yatai
 
  JPN D1
Oita Trinita
Kashima Antlers
 
  JPN D1
Vegalta Sendai
Shimizu S-Pulse
 
  JPN D1
Tokushima Vortis
FC Tokyo
 
  JPN D1
Kashiwa Reysol
Urawa Red Diamonds
 
  JPN D1
Yokohama Marinos
Sagan Tosu
 
  POL ME
Cracovia Krakow (Youth) [8]
Slask Wroclaw U21 [6]
 
  INT CF
IFK Goteborg
Brondby IF
 
  AFC Cup
Eastern A.A Football Team [2]
LeeMan [4]
 
  KAZ PR
FC Zhetysu Taldykorgan
FK Atyrau
 
  INT CF
Varbergs BoIS FC
Elfsborg
 
  INT CF
Ferencvarosi TC
Ludogorets Razgrad
 
  INT CF
Cracovia Krakow
Frydek-Mistek
 
  INT CF
Rakow Czestochowa
Lechia Gdansk
 
  SWE D3
Notvikens IK
Sandviks IK
 
  SWE D3
Umea FC Academy [6]
Ytterhogdal IK [5]
 
  RUS WPL
Lokomotiv Moscow (w) [1]
Rubin Kazan (w) [10]
 
  GEO D2
WIT Georgia Tbilisi
Baia Zugdidi
 
  INT FRL
Slovenia U16
Russia U16
 
  CHA CSL
Wuhan FC
Shanghai Port
Postp.
  ALG D1
CR Belouizdad [4]
JS kabylie [5]
 
  KAZ PR
FC Kairat Almaty
FK Kaspyi Aktau
 
  INT CF
Legia Warszawa
FC Krasnodar
 
  GEO D2
Chikhura Sachkhere
Merani Martvili
 
  GEO D2
FC Gagra
Gareji Sagarejo
 
  UPL
BUL FC
Vipers
 
  UPL
URA Kampala
Airtel Kitara FC
 
  UPL
Express FC
Malaba youth Football
 
  UPL
Bright Stars
Kyetume
 
  UPL
Kampala City Council FC
Wakiso Giants FC
 
  IRQ D1
Al Semawah [19]
Naft Al Junoob [12]
 
  AFC CL
Shanghai Port
Kaya FC
 
  KAZ PR
FK Taraz
FK Arys
 
  INT CF
Oud Heverlee
Rupel Boom
 
  SWE D3
Varbergs GIF FK [4]
Vinbergs IF [5]
 
  Arab Cup U20
Egypt U20
Algeria U20
 
  Arab Cup U20
Djibouti U20
Morocco U20
 
  INT CF
CSKA Moscow
Wiener SC
 
  BLR CUP
Dinamo Brest II [4]
Slutsksakhar Slutsk [12]
 
  FIN D3 A
HJS Akatemia
Honka Akatemia
 
  KAZ PR
Kaisar Kyzylorda
Tobol Kostanai
 
  BLR CUP
FC Belshina Babruisk [4]
FC Rukh Brest [3]
 
  INT CF
Tsarsko Selo
Strumska Slava
 
  INT CF
Humenne
Michalovce
 
  INT CF
Young Boys
Kriens
 
  UZB D1
Pakhtakor [1]
FK Andijon [12]
 
  UZB D1
Metallurg Bekobod [8]
Nasaf Qarshi [5]
 
  NGA PR
Abia Warriors [12]
Enyimba [7]
 
  GHA D1
Asante Kotoko FC
Karela United FC
 
  GHA D1
Berekum Chelsea
Elmina Sharks
 
  GHA D1
Great Olympics
Bechem United
 
  GHA D1
Legon Cities FC
Accra Hearts of Oak
 
  GHA D1
Medeama SC
King Faisal
 
  GHA D1
Ghana Dream FC
Techiman City
 
  GHA D1
WAFA
Aduana Stars
 
  GHA D1
Liberty Professionals
Ashanti Gold
 
  FIN D1
Lahti
HIFK
 
  FIN D1
IFK Mariehamn
SJK Seinajoen
 
  FIN D1
Ilves Tampere
Inter Turku
 
  GEO D1
Dinamo Tbilisi
Samgurali Tskh
 
  GEO D1
FC Telavi
Samtredia
 
  BLR CUP
Lokomotiv Gomel [5]
FK Isloch Minsk [11]
 
  BLR CUP
Smolevichy-STI
FK Vitebsk [6]
 
  EURO Cup
Sweden
Poland
 
  EURO Cup
Spain
Slovakia
 
  FIN D3 A
PEPO Lappeenranta
Kiffen Helsinki
 
  FIN D3 A
Kaarinan Pojat
GrIFK Kauniainen
 
  URU D1
Villa Espanola [15]
Rentistas [13]
 
  BLR CUP
FK Lida [8]
Dinamo Minsk [4]
 
  INT CF
Sokol Dolna Zdana
Tatran LM
 
  DAN U17
Midtjylland U17 [3]
Silkeborg IF U17 [7]
 
  GEO D1
FC Saburtalo Tbilisi
Lokomotiv Tbilisi
 
  BLR CUP
FK Partizan Salihorsk
Sputnik Rechitsa [16]
 
  ALG D1
MC Alger [6]
Paradou AC [11]